صفحه 14 از 20 نخستنخست ... 4567891011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 198

موضوع: بیمه دانشجویی | OSHC | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بیمه دانشجویی | OSHC | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

سلام
    آیا باید همیشه کارت بیمه OSHC همرامون باشه یا برای اینکه گم نشه نذاریم تو کیفمون با خودمون همه جا ببریم؟!؟!؟!
    I spring over the spring with the spring in the spring

سلام دوستان روز بخیر. یکی از دوستان من پذیرش گرفته از یه شهر نزدیک سیدنی، اما مبلغ فاند، بیمه رو ساپورت نمیکنه. با توجه به هزینه بالای بیمه و اینکه همسر و یه نوزاد هم همراهش هستن، آیا می تونن برای هرسه نفر به صورت تکی بیمه single بگیرن که هزینه مبلغ قابل توجهی کاهش پیدا کنه؟ یا امکانش نیست؟خیلی لطف می فرمایید اگر راهنمایی بفرمایید، شدیدا نیازمند کمک هستیم...

Junior Member

سلام.
    من طبق نامه COE تا 31 مارچ باید سیدنی باشم اما درخواست دادم و اگر تایید بشه تا21 آوریل عقب میفته. سوالم اینه که الان برای بیمه از 31 مارچ بخرم یا وایستم تا نامه COE جدید بیاد؟اگه بیمه از 31 مارچ باشه ولی تاریخ ورودم 21 آوریل مشکلی پیش میاد؟ آخه خیلی عجله دارم و میحوام اگه بشه تا فردا مدارک رو حاضر کنم و بفرستم سفارت تا به پنجشنبه جمعه نخورم.

سلام دوستان
    بیشتر موارد دیدم فاند هایی که به دانشجویان دکترا تعلق میگیرد نهایتا بیمه خود شخص رو پرداخت میکنند. اما اگر شخص پذیرش شده متاهل باشد آیا هیچ نوع فاندی اضافی هست شامل بیمه همسر هم شود؟ یا اینکه راهی وجود دارد که بیمه همراه را بتوان پوشش داد؟
    در آخر اینکه هزینه بیمه همراه برای طول دوره دکترا حدودا چقدر میشود؟
    ممنون

Junior Member

اطلاعاتی از کل فروم و تحقیقات خودم بدست آوردم که به درد دوستان می خوره:
    برای پرداخت هزینه ویزا می تونید از صرافی هم استفاده کنید که بهتر از کردیت کارته
    چون اگه از دانشگاه دیگه بورس گرفتید که بیمه رو پوشش می ده یا هر دلیل دیگه ای می تونید بیمه ای رو که خریدید رو ریفاند کنید و پول از طریق صرافی بیاد به حساب خودتون در حالی که اگه کارتی اقدام کنید پول میاد توی کارت که بعد باید اون کارتو خرج کنید و پول نقدا دستتون نیست، صرافی ارزون تر هم هست و بالای 1000 دلار کارمزد نمی گیره ( زیر هزار تا 20دلار کارمزد حدودا) و نرخ دلارش هم چون حواله ایه(2620) از نرخ دلار اسکناس (2680)کمتره . این شرکتهایی که کردیت کارت صادر می کنن نرخشون بر اساس نرخ اسکناسه.
    برای این کار باید ببینید کدوم بیمه ریفاند رو قبول می کنه از اینجا:
    https://oshcaustralia.com.au/
    مثلا NIB هم ارزون ترینه و هم ریفاند پالیسی داره
    برای دوره دکتری باید 57 ماه بیمه بخرید
    57 ماه رو می تونید از اینجا حساب کنید:
    http://www.timeanddate.com/date/dura...&m2=04&y2=2021

فعلا از زمان شروع دورتون بخرید اگه دیر تر رسیدین خود بیمه وقتی اونجا هستید تاریخ رو از زمانی که اونجا هستید حساب می کنه و کارت بیمه میده
    مراحل پرداخت رو طی می کنید و بعد در انتها به جای کردیت کارد این رو انتخاب می کنید:
    Pay Using Telegraphic (Wire) Transfer

بعد یه invoice یه شما میده. تو invoice مقدار پرداختی شما و اطلاعات حساب شرکت بیمه درج شده. از طریق صرافی ها و ... این مبلغ و به حساب مندرج تو invoice واریز می کنین. دو سه روزه یه رسید میده بتون صرافی. رسید و ایمیل می کنید واسه شرکت و اونا بتون رسید خرید بیمه رو میدن. فقط توجه داشته باشید اگر از صرافی ها اقدام می کنید بانکی پرداخت کنید که قابل پبگیری باشه (کارتی مثلا). moneymex مثلا خوب و منظمه با 12 هزار لایک توی فیسبوک (فقط برای کمک نه تبلیغ) ولی مثلا 20 تا تک تومن برای هر دلار از بعضی صرافی ها گرونتره، پرداختها و ارسال مدارک همه اینترنتی هست. صرافی های اینترنتی زیادی هستن سرچ کنید. می خواستم تاکید کنم که وقتی توی مرحله آخر دیدید کردیت کارت می خواد کپ نکنید lol

Junior Member

من شروع بیمه رو از 1 آوریل گرفتم اما بعد درخواست دادم برا اینکه دیرتر برم استرالیا(21 آوریل). حالا بیمه مدام ایمیل میزنن و میخوان که آدرس استرالیام رو بدم و کارتم رو بگیرم.من هنوز ویزام نیومده. ایمیل زدم و اینو گفتم بهشون. اما ازم نامه سفارت و یه سری مدارک دیگه خواستن تا تاریخ بیمه رو غقب بندازن.مسلما منم اینا رو ندارم که بفرستم و در نتیجه کاری نکردم. حالا دوباره ایمیل زدن بهم و باز آدرس خواستن. سوالم اینه که حالا هنوز که ویزا نیومده باید چیکار کنم؟ نکنه همینجوری صبر کنم یهو پولم از دست بره. لطفا راهنمایی کنید

Junior Member

دوست عزیز.
    هر صرافی که من مراجعه کردم واسه 2000 تا که میشه هزینه OSHC من حداقل 50 دلار دستمزد می خوان. می خواستم ببینم این مقدار درسته یا نه؟

راستی اون cohortpay که تو سایت https://oshcaustralia.com.au/ هستش چیکار میکنه. خودشون ادعا می کنن که OSHC رو میشه با اونا پرداخت کرد و از هزینه اضافی کاست. کسی تا به حال از اون استفاده کرده؟
    ممنون

من میخوام دو تا سینگل بگیرم ولی انگار نمیشه. مثلا موقع اقدام نوع ویزا دیپندنت نداره. لاید دانشجو باشیم فقط واسه خود دانشجو میشه گرفت. چ جوریه عزیزان واقعا محبت میکنید

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadsafari نمایش پست ها
    من میخوام دو تا سینگل بگیرم ولی انگار نمیشه. مثلا موقع اقدام نوع ویزا دیپندنت نداره. لاید دانشجو باشیم فقط واسه خود دانشجو میشه گرفت. چ جوریه عزیزان واقعا محبت میکنید
    جوابمو پیدا کردم. با کلی صحبت اینا مثل اینکه سفارت مشکلی نداره با دو تا سینگل خیالتون راحت باشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط meappabr نمایش پست ها
    اطلاعاتی از کل فروم و تحقیقات خودم بدست آوردم که به درد دوستان می خوره:
    برای پرداخت هزینه ویزا می تونید از صرافی هم استفاده کنید که بهتر از کردیت کارته
    چون اگه از دانشگاه دیگه بورس گرفتید که بیمه رو پوشش می ده یا هر دلیل دیگه ای می تونید بیمه ای رو که خریدید رو ریفاند کنید و پول از طریق صرافی بیاد به حساب خودتون در حالی که اگه کارتی اقدام کنید پول میاد توی کارت که بعد باید اون کارتو خرج کنید و پول نقدا دستتون نیست، صرافی ارزون تر هم هست و بالای 1000 دلار کارمزد نمی گیره ( زیر هزار تا 20دلار کارمزد حدودا) و نرخ دلارش هم چون حواله ایه(2620) از نرخ دلار اسکناس (2680)کمتره . این شرکتهایی که کردیت کارت صادر می کنن نرخشون بر اساس نرخ اسکناسه.
    برای این کار باید ببینید کدوم بیمه ریفاند رو قبول می کنه از اینجا:
    https://oshcaustralia.com.au/
    مثلا NIB هم ارزون ترینه و هم ریفاند پالیسی داره
    برای دوره دکتری باید 57 ماه بیمه بخرید
    57 ماه رو می تونید از اینجا حساب کنید:
    http://www.timeanddate.com/date/dura...&m2=04&y2=2021

فعلا از زمان شروع دورتون بخرید اگه دیر تر رسیدین خود بیمه وقتی اونجا هستید تاریخ رو از زمانی که اونجا هستید حساب می کنه و کارت بیمه میده
    مراحل پرداخت رو طی می کنید و بعد در انتها به جای کردیت کارد این رو انتخاب می کنید:
    Pay Using Telegraphic (Wire) Transfer

بعد یه invoice یه شما میده. تو invoice مقدار پرداختی شما و اطلاعات حساب شرکت بیمه درج شده. از طریق صرافی ها و ... این مبلغ و به حساب مندرج تو invoice واریز می کنین. دو سه روزه یه رسید میده بتون صرافی. رسید و ایمیل می کنید واسه شرکت و اونا بتون رسید خرید بیمه رو میدن. فقط توجه داشته باشید اگر از صرافی ها اقدام می کنید بانکی پرداخت کنید که قابل پبگیری باشه (کارتی مثلا). moneymex مثلا خوب و منظمه با 12 هزار لایک توی فیسبوک (فقط برای کمک نه تبلیغ) ولی مثلا 20 تا تک تومن برای هر دلار از بعضی صرافی ها گرونتره، پرداختها و ارسال مدارک همه اینترنتی هست. صرافی های اینترنتی زیادی هستن سرچ کنید. می خواستم تاکید کنم که وقتی توی مرحله آخر دیدید کردیت کارت می خواد کپ نکنید lol
    اضافه کنم که اگه در مورد بیمه هر سوالی داشتید اینجا فوری جواب می دن:
    https://oshcaustralia.com.au/en/contact

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)