صفحه 2 از 20 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 198

موضوع: بیمه دانشجویی | OSHC | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : بیمه دانشجویی | OSHC | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط hoomi_mcitp نمایش پست ها
    دوستان گلم یه سوال
    من دارم با هزینه خودم برای استرالیا اقدام می کنم یه سوالی داشتم. حتما باید OSHC که دانشگاه پیشنهاد داده و بگیرم؟ آخه دانشگاه قیمتی که داده 800 دلاری از Medibank بیشتر بود. میتونم خودم از جای دیگه بیمه و بگیرم؟ و بهترین و ارزونترین بیمه برای Couple کدوم شرکته به نظرتون؟ مرسی
    ظاهرن رویه بر همینه...که باید شرکت بیمه طرف قرارداد دانشگاه باشه....باز میتونید از خودشون سوال کنید...شاید قبول کردن....به طور کلی عرض میکنم....بیمه زوج خیلی گرون هستش.....فرقی نمیکنه از کدوم شرکت بگیرید...کم کمش باید 20 میلیون پیاده شید..با این اوضاع....من خودم سال گذشته بیمه خریدم....امسال چک کردم دیدم با همون شرایط 600 دلار اضافه کرده و از شرکت های دیگه گرونتر شده.
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

Member
    رشته و دانشگاه
    Earth Sciences ANU

نقل قول نوشته اصلی توسط hoomi_mcitp نمایش پست ها
    دوستان گلم یه سوال
    من دارم با هزینه خودم برای استرالیا اقدام می کنم یه سوالی داشتم. حتما باید OSHC که دانشگاه پیشنهاد داده و بگیرم؟ آخه دانشگاه قیمتی که داده 800 دلاری از Medibank بیشتر بود. میتونم خودم از جای دیگه بیمه و بگیرم؟ و بهترین و ارزونترین بیمه برای Couple کدوم شرکته به نظرتون؟ مرسی
    بهتره از خودشون بپرسين... چون تو آفر من نوشته بود ميتونين از هر بيمه اي كه ميخواين بگيرين ولي اگه بخواين ما براتون بگيريم از اين شركت بيمه ميگيريم.
    برا قيمت كافيه تو سايت شركتاي بيمه برين و محاسبه هزينه رو يزنيد.
    سابكلاس 574
    دليوري مدارك در اردن: 9 فوريه. دريافت شماره پرونده و درخواست رزومه، پروپوزال و مديكال: 13 فوريه. انجام مديكال: 17 فوريه. ارسال مديكال از بيمارستان به سفارت در تهران: 19 فوريه. گرنت ويزا: 27 فوريه.

Member khatamifar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - James Cook University

سلام دوستان
    من بورسم ماله جمزکوک هست. باید بیمه رو خودم بدم.
    دو بار نامه آفرم رو عوض کردن و بهم 4 ماه بیشتر فرصت دادن
    حالا من نمیدونم کی این بیمه رو بریزم؟ وایسم CoE بیاد؟
    آخه خانمه که کارامو پیگیری میکنه جوری ایمیل نوشته که انگار منتظر منن که من بریزم و شماره رو بفرستن!
    توو فروم خوندم که خیلی ها بعد از گرفتن CoE ریختن و بیشتر برای سفارت لازمه

شما چطوری ریختین؟ صرافی جایی میشناسین که هزینه کمتری بگیره؟
    Subclass 574 - lodged on 01/04/2013 - Medical 17/04/2013 - Visa Grant 09/05/2013hhnhh

برای کشف اقیانوس های جدید باید شهامت ترک ساحل آرام خود را داشته باشید. جهان ما، جهان تغییر است نه تقدیر.

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط khatamifar نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من بورسم ماله جمزکوک هست. باید بیمه رو خودم بدم.
    دو بار نامه آفرم رو عوض کردن و بهم 4 ماه بیشتر فرصت دادن
    حالا من نمیدونم کی این بیمه رو بریزم؟ وایسم CoE بیاد؟
    آخه خانمه که کارامو پیگیری میکنه جوری ایمیل نوشته که انگار منتظر منن که من بریزم و شماره رو بفرستن!
    توو فروم خوندم که خیلی ها بعد از گرفتن CoE ریختن و بیشتر برای سفارت لازمه

شما چطوری ریختین؟ صرافی جایی میشناسین که هزینه کمتری بگیره؟
    راستش من فکر میکنم صدور COE منوط به این هستش که OSHC صادر بشه و در مورد شما که هزینه بیمه رو خودتون باید بدین فکر نمیکنم تا این پول رو واریز نکنین COE صادر بشه. در مورد خود من هم همینطور بود و بعد از واریز مبلغ بیمه بود که COE رو صادر کردن. برای صدور ویزای دانشجویی هم داشتن OSHC الزامیه.

Member khatamifar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - James Cook University

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    راستش من فکر میکنم صدور COE منوط به این هستش که OSHC صادر بشه و در مورد شما که هزینه بیمه رو خودتون باید بدین فکر نمیکنم تا این پول رو واریز نکنین COE صادر بشه. در مورد خود من هم همینطور بود و بعد از واریز مبلغ بیمه بود که COE رو صادر کردن. برای صدور ویزای دانشجویی هم داشتن OSHC الزامیه.
    درست می فرمایین.
    الان خانمه بهم گفت که تا نریزی CoE صادر نمیشه
    این پول قابل بازگشته دیگه ؟ چون ممکنه هزار تا اتفاق بیوفته و ویزا بهمون ندن
    Subclass 574 - lodged on 01/04/2013 - Medical 17/04/2013 - Visa Grant 09/05/2013hhnhh

برای کشف اقیانوس های جدید باید شهامت ترک ساحل آرام خود را داشته باشید. جهان ما، جهان تغییر است نه تقدیر.

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط khatamifar نمایش پست ها
    درست می فرمایین.
    الان خانمه بهم گفت که تا نریزی CoE صادر نمیشه
    این پول قابل بازگشته دیگه ؟ چون ممکنه هزار تا اتفاق بیوفته و ویزا بهمون ندن
    بله این پول قابل برگشت هست و الان که ویزای من ریجکت شده به دانشگاه ایمیل زدم و خواستم که مبلغ بیمه رو برگردونن. اونام ازم خواستن که نامه ریجکت سفارت رو براشون بفرستم تا مبلغ رو برگردونن.

البته به این نکته توجه داشته باشین که چون ویزای من ریجکت شده و خوب مسلما این مسأله ای نبوده که تقصیر من باشه، دانشگاه موافقت کرده که تمام پول بیمه رو برگردونه. اگه من بنا به دلیل دیگه ای انصراف میدادم اصلا معلاوم نبود که دانشگاه تمام پول رو برگردونه. هر دانشگاهی تو این زمینه سیاست خودش رو داره و اینو باید ازشون بپرسین.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نهایی ( Final Visa ) استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط nano2010 نمایش پست ها
    سلام
    ایشالا که اتفاقای خوب درباره ویزا می افته.
    در صورت انصراف پولتون رو به حساب پرداخت کننده بر میگردونن.
    دوستان مي دونيد آيا امكان داره با درخواست باز پس گيري پول بيمه، پول رو در حسابي توي يكي از بانك هاي ايران برگردونند؟

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

پیش فرض پاسخ : ویزای نهایی ( Final Visa ) استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط eb120 نمایش پست ها
    دوستان مي دونيد آيا امكان داره با درخواست باز پس گيري پول بيمه، پول رو در حسابي توي يكي از بانك هاي ايران برگردونند؟
    می تونند به حساب یک صرافی که در استرالیا هم شعبه داره بریزند و سپس اونها به ایران حواله کنند.
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

Junior Member

با سلام به همه دوستان
    ويزاي من هم تاييد نشد و الان مي خوام پولمو پس بگيرم از دانشگاه ولونگونگ .ولي موسسه كه اين كارو برام انجام داده مي گه پول بيمه رو 10 درصدشو نميدن ميخوام ببينم صحت داره يانه ؟و ديگه اينكه من 12 هزار دلار براي دانشگاه و 8000 دلار براي كلاس زبان پرداخت كردم مدت زمان پس دادن پول حدودا چقدر است؟مرسي

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ARASH1977 نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان
    ويزاي من هم تاييد نشد و الان مي خوام پولمو پس بگيرم از دانشگاه ولونگونگ .ولي موسسه كه اين كارو برام انجام داده مي گه پول بيمه رو 10 درصدشو نميدن ميخوام ببينم صحت داره يانه ؟و ديگه اينكه من 12 هزار دلار براي دانشگاه و 8000 دلار براي كلاس زبان پرداخت كردم مدت زمان پس دادن پول حدودا چقدر است؟مرسي
    خیلی متأسفم از رد شدن ویزاتون. من هم همین تجربه رو داشتم.
    هر دانشگاهی سیاست های خودش رو در زمینه refund داره. حتما برین تو سایت دانشگاه و در این مورد جستجو کنین و یا ایمیل بزنین و ازشون بپرسین. اما تا جایی که من اطلاع دارم چون ویزاتون ریجکت شده (و این مسأله ایه که خارج از خواست و اراده شماست) دانشگاهها معمولا تمام پول رو برمیگردونن.

در ضمن میشه لطف کنین و توضیحاتی در مورد شرایطتون و علت رد شدن ویزاتون بنویسین (البته تو تاپیک مربوطه)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)