صفحه 4 از 20 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 198

موضوع: بیمه دانشجویی | OSHC | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز / پر فرم کردن فرم ها / سوالات کلی

سلام
    من امروز پذیرش با بورس UIPA از دانشگاه UNSW گرفتم که شامل OSHC نمیشه
    چند تا سوال دارم ممنون میشم از راهنمایی تون
    1) آیا برای admission acceptance باید هزینه deposit ترم اول رو هم بدم یا فقط هزینه OSHC کافیه؟
    2) کسی هست ار دوستان که با روال این دانشگاه آشنا باشه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز / پر فرم کردن فرم ها / سوالات کلی

نقل قول نوشته اصلی توسط alamme نمایش پست ها
    سلام
    من امروز پذیرش با بورس UIPA از دانشگاه UNSW گرفتم که شامل OSHC نمیشه
    چند تا سوال دارم ممنون میشم از راهنمایی تون
    1) آیا برای admission acceptance باید هزینه deposit ترم اول رو هم بدم یا فقط هزینه OSHC کافیه؟
    2) کسی هست ار دوستان که با روال این دانشگاه آشنا باشه؟
    دوست عزیز، بابتِ گرفتن بورس بهت تبریک میگم، من خودم هم توی این سایت جدید هستم، اما در موردِ من، همه مواردی که بورسیه کاور میکنه توی آفر Scholarshipنوشته شده بود. مثلا در مورد هزینه دانشگاه هم توی offer letter نوشته بود ۱۵۵۰۰ و بعد تویِ پرانتز نوشته بود قابل پرداخت توسط فلان بورس.پس باید ببینی بورست چی رو کاور می کنه اگر زده tuition fee بس نیازی به پرداخت deposit نباید داشته باشی

اگر هزینه بیمه‌ رو نوشته کاور نمیکنه شما باید از دانشگاه بپرسید که برای چند ماه بیمه‌ بخرید مثلا میگن ۵۴ ماه یعنی‌ ۶ ماه بیشتر از طولِ دوران تحصیل، بعد میتونید از همون بیمه‌ ای‌ که دانشگاه گفته بخرید یا اینکه خودتون از یه بیمه‌ دیگه بخرید. در موردِ بیمه‌ مجردی همون Allianz بد نیست اما واسه متأهل‌ها گرون می‌شه و Medibank ارزون تر در میاد حدودِ ۲ هزار دلار. ما که Medibank گرفتیم.

باز هم از دوستان با تجربه تر هم بپرس...

Junior Member

مبارک باشه
    منم از UNSW پذیرش گرفتم. ایشالا همدیگه رو اونجا ببینیم
    1- نه هیچ پولی لازم نیست. اگه تو پروفایلت نوشته که باید 12000 دلار بدی، ایمیل بزن بگو برات درستش کنن
    2- نه منم نفهمیدم بالاخره enrollment رو باید ازینجا بکنیم یا باید حضوری بریم اونجا
    همونطور که شیما خانم گفتن این دانشگاه با مدیبانک راحت تره انگار

پیش فرض پاسخ : بیمه دانشجویی | OSHC | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

سلام بر دوستان. ببینید آیا من مطلب رو در مورد OSHC درست فهمیدم:

1- وقتی ما Offer رو اکسپت میکنیم، CoE واسه ما میاد که اطلاعات دوره دکترامونو توی اون نوشته. اگر طول دوره بیش از 3 سال (یعنی بیش از دوره بورس) باشه، باید هزینه اون دوره اضافی رو از خودمون بدیم؟ یعنی دیگه ساپورتی واسه این بخش اضافی وجود نداره؟
    2- این هزینه اضافی رو در ایران از چه طریقی میشه پرداخت کرد؟
    3- آیا میشه من الان OSHC رو از نوع Single بگیریم و در آینده اون رو به نوع Dual تغییر بدهم؟

با تشکر

Junior Member

سلام دوستان

من در این فروم جدید هستم. مطالب قبل را مطالعه کردم ولی هنوز جواب سوالم را نگرفتم.
    من از دانشگاه بورسیه گرفتم که هزینه بیمه را پوشش نمیده ولی نمیدانم چجوری بیمه را بخرم. تو فرم آفر مبلغ بیمه را نوشته ولی من نمیدانم چجوری و به کی این مبلغ را منتقل کنم؟
    تا آنجایی که از مطالب قبل مطالعه کردم تا بیمه را نخرم CoE برام نمیاد. این امر هنوز درسته؟
    ممنون میشم راهنمایی ام کنید

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط idahf83 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من در این فروم جدید هستم. مطالب قبل را مطالعه کردم ولی هنوز جواب سوالم را نگرفتم.
    من از دانشگاه بورسیه گرفتم که هزینه بیمه را پوشش نمیده ولی نمیدانم چجوری بیمه را بخرم. تو فرم آفر مبلغ بیمه را نوشته ولی من نمیدانم چجوری و به کی این مبلغ را منتقل کنم؟
    تا آنجایی که از مطالب قبل مطالعه کردم تا بیمه را نخرم CoE برام نمیاد. این امر هنوز درسته؟
    ممنون میشم راهنمایی ام کنید
    دوست خوبم ... به جمع ما خوش اومدی .... در این جور موارد شما میتونید به سامانه اینترنتی دانشگاه مراجعه کنید و ببینید که با کدوم شرکت بیمه در استرالیا قرارداد داره و به نماینده اون شرکت در دانشگاه تماس بگیرید و مسله رو براش توضیح بدید .... یه کار دیگه هم اینه که با مامور پرونده خودتون تماس بگیرید و از ایشون بپرسید که در مورد خرید بیمه چی کار باید بکنید .... معمولن اینجور هست که شما پول بیمه رو به دانشگاه پرداخت می کنید و دانشگاه از جانب شما بیمه رو میخره و زمانی که شما ثبت نام کردید به شما کارت بیمه رو تحویل میدن .... این مورد باید به روشنی در پیشنهاد شما اومده باشه .... بدین صورت که چه مبلغی باید به چه شماره حسابی ریخته بشه .... بعد از پرداخت پول ... رسید رو برای دانشگاه میفرستید و اونا هم بقیه کارهای شما رو انجام میدن
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

Member
    رشته و دانشگاه
    برق، صنعتی اصفهان ،امیرکبیر

سلام.
    بچه ها کسی تجربه دیفر کردن OSHC و یا کنسل کردن و برگردوندن پول را داره؟ این مدیبانک یک ایمیل توی سایتش نگذاشته باید حتما تلفن زد؟
    ۲۰۱۳ ارسال 26 July - گرنت 5 Sep. تأخیر یک هفته ای ویزا، نتونستم برم.
    ۲۰۱۴ ارسال 1 فوریه،lodge 9 فوریه- گرنت 6 مارس.
    دوستانی که دغدغه های مذهبی برای زندگی در استرالیا و سیدنی دارند پیام بدهند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Business - Flinders University - Adelaide

با سلام
    دوستان در مورد شرکت nib که یک شرکت خصوصی بیمه هست اما خوب قدمت زیادی داره (بالای 50 سال) و گفته به بیش از 700 هزار دانشجو خدمات بیمه میده اطلاعی دارید؟ در مقایسه قیمتی مبلغ بسیار پایین تری میده به طوریکه برای من که 57 ماه باید بگیرم nib حدود 1700 دلاره - bupa و medibank حدود 2500 دلار و Allianz هم که بسیار بالاتره ///

ApplyAbroad Hero

سلام...بیمه دانشجویی شرکت BUPA هزینه های درمان دندان رو هم پوشش میده؟
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی
    تو آفر من بیمه از آلیانز با قیمت A$3,081.00 آمده. آیا می تونم درخواست بدم از بیمه BUPA و یا Medibank که قیمتش کمتر است تغییر بدن؟ ممنون از جوابتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)