صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 59

موضوع: مسائل مرتبط با فرصت های مطالعاتی در استرالیا ( پست اول را بخوانید )

پیش فرض پاسخ : مسائل مرتبط با فرصت های مطالعاتی در استرالیا ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    ابتدا استاد پیدا کنید و پروپوزال براش بفرستین...خود استاد کاراشو براتون انجام میده.....فعلا فقط استاد پیدا کنید. رشته و زمینه کاریتون رو بفرمائید شاید تونستم استاد ایرانی بهتون پیشنهاد کنم
    سلام
    رشته من شهرسازی و
    زمینه کاری ام هم فرم شهری است

Banned

پیش فرض پاسخ : مسائل مرتبط با فرصت های مطالعاتی در استرالیا ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    ابتدا استاد پیدا کنید و پروپوزال براش بفرستین...خود استاد کاراشو براتون انجام میده.....فعلا فقط استاد پیدا کنید. رشته و زمینه کاریتون رو بفرمائید شاید تونستم استاد ایرانی بهتون پیشنهاد کنم
    من دانشجوی دکتری مهندسی مکانیک هستم، زمینه کاریم هر دو مورد CFD in aerodynamics and heat transfer و Analytical and numerical method in heat transfer هست. ترجیحا ادلاید رو میخوام. ولی سیدنی و ملبورن هم خوبه. ممنون میشم از راهنمایی و پیشنهادتون.
    لطفا پیام خصوص بدید، من ممکنه کمتر به این صفحه رجوع میکنم.

Junior Member

یک فرصت عالی برای دانشجویان دکتری داخل که دنبال فرصت مطالعاتی هستن:
    1. دانشگاه: یکی از دانشگاه های استرالیا
    2. زمینه کاری: پلیمر و کامپوزیت های پلیمری وسایر زمینه های نزدیک به این فیلد کاری
    3. میزان فاند: 1200 دلار استرالیا در ماه+بلیط برگشت
    4. رزومه: داشتن مقالات معتبر در زمینه کاری خودش و زبان (فقط رایتینگ) در حد خوب
    دوستان عزیز که مایل هستن لطفا خلاصه رزومشون روبرام با پیام خصوصی بفرستن تا ارزیابی اولیه توسط سوپروایزر صورت بگیره

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

پیش فرض پاسخ : فرصت مطالعاتی

نقل قول نوشته اصلی توسط neda6464 نمایش پست ها
    نامزدم فارغ التحصیل کارشناسی ارشده و برای فرصت مطالعاتی 3 ماه پیش رفته استرالیا. از همون جا هم برای پذیرش دوره دکتری اقدام کرده و تونسته برای ترم جدید پذیرش بگیره. حالا که اومد ویزاشو تبدیل به دانشجویی کنه گفتن باید حتما از خارج از استرالیا اقدام کنه. استادش پیشنهاد داده که به جای اینکه بیاد ایران بره یه کشور نزدیک مثل نیوزیلند و از اونجا اقدام کنه. می خواستم بدونم برای گرفتن ویزا فرق می کنه از چه کشوری اقدام بشه، یعنی اگه از ایران اقدام بشه دیرتر جواب میدن؟ ( ویزای فرصت مطالعاتی اش تا تیر ماه است)
    نقل قول نوشته اصلی توسط neda6464 نمایش پست ها
    بله subclasse 442
    Dear Friend
    My my knowledge your friend should apply from Australian Embassy in Amman...Not sure but you can
    ask here, they may have your solution
    ما کمر به مبارزه با جهل بسته ایم!
    آدمی به امید زنده است!
    مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی استرالیا

* راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

Junior Member

سلام دوستان سوالی در مورد فرصت مطالعاتی دکترا در استرالیا داشتم.
    تمامی مدارک برای ارسال به دفتر آدلاید را تهیه کرده ام اما هنوز نمیدانم آیا باید مدرک پزشکی و معاینه را هم آماده کنم یا نه؟ هنوز مدارکی ارسال نکرده ام و شاید کلا رد شوم آیا معقول است در تهران یا جای دیگر آزمایش های پزشکی خود را انجام دهم یا خیر؟ از کسانی که اقدام کرده اند ممنون میشوند لیست مدارک به خصوص در مورد تست های پزشکی را لیست نمایند ممنون؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط samandars نمایش پست ها
    تمامی مدارک برای ارسال به دفتر آدلاید را تهیه کرده ام اما هنوز نمیدانم آیا باید مدرک پزشکی و معاینه را هم آماده کنم یا نه؟ هنوز مدارکی ارسال نکرده ام و شاید کلا رد شوم آیا معقول است در تهران یا جای دیگر آزمایش های پزشکی خود را انجام دهم یا خیر؟ از کسانی که اقدام کرده اند ممنون میشوند لیست مدارک به خصوص در مورد تست های پزشکی را لیست نمایند ممنون؟
    دوست عزیز بهتره ایمیل بزنید و بپرسید من قدیما یادمه بود که تا 6 ماه آزمایش هاس پیزشکی نمیخواست و اگه بیشتر می خواین بمونین آزمایش های پزشکی لازم می شد. بهترین راه همونه که از سنتر آدلاید ایمیل بزنید و بپرسید...توی چند صفحه پیش من یک پست گذاشتم در مورد مدارک لازم
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samandars نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،
    من چند بار برای شما پیام خصوصی دادم ولی صندوقتون پره و ارسال نمیشه. میخواستم بدونم شما برا فرصت مطالعاتی اقدام کردید؟ کارتون به کجا رسید؟ گرفتن ویزا سخته؟پرا از دفتر آدلاید برا ارسال مدارک استفاده کرددید؟ ممنون میشم راهنماییم کنید. اگه ممکنه باکس پیامهاتون رو خالی کنید که بتونم پیام خصوصی بدم.
    ویرایش توسط vahidet : April 28th, 2015 در ساعت 04:48 AM

Junior Member

با سلام.

کسی از دوستان از شرایط و مدارک لازم برای استفاده از فرصت مطالعاتی در دانشگاه ملبورن اطلاع داره؟ من از یکی از استادان دانشگاه ملبورن، برای دوره شش ماهه فرصت مطالعاتی دکتری، پذیرش گرفتم. میخواستم بدونم چه مدارکی برای سفارت لازم هست و دقیقا باید پکار کنم؟ ممنون

Junior Member

سلام من چند بار بهتون پیام خصوصی دادم صندوقتون پره. من برا ملبورن دارم مدارکم رو آماده میکنم. سوالی دارید در خدمتم.

Junior Member

سلام دوستان، وقتتون به خیر.

می‌خواستم بپرسم آیا کسی‌ در مورد MACGEORGE FELLOWSHIPS AND HONORARY FELLOWSHIPS در دانشگاه ملبورن اطلاعاتی‌ داره؟
    مرسی‌.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)