صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 59

موضوع: مسائل مرتبط با فرصت های مطالعاتی در استرالیا ( پست اول را بخوانید )

Junior Member

Red face مسائل مرتبط با فرصت های مطالعاتی در استرالیا ( پست اول را بخوانید )

با سلام.
    برای یه فرصت تحقیقاتی 6 ماه در استرالیا که تمام هزینه ها به عهده خوذم هست، اصل دانشنامه کارشناسی و ارشد هم جز مدارک مورد نیاز برای سفارت هست؟ مدرک IELTS چی؟ اگه آره چه نمره ای میخواد؟
    کلا هزینه هر ماه برای یه فرد مجرد و زندگی معمولی دانشجویی چه قدر میشه؟ چقدر بانک استیتمنت نیاز داره؟

دوستان و عزیزان لطفا سوالات مرتبط با پیدا کردن هم خانه ای و یا همسفر و یا اعلان فرصت های مطالعاتی و موقعیت های خالی را در تاپیک های مرتبط ارسال نمایید و از ارسال این گونه سوال ها در اینجا اکیدا خودداری نمایید .
    ویرایش توسط FanTasTic : January 14th, 2013 در ساعت 09:53 PM دلیل: بروزرسانی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارك مورد نياز براي سفارت

آیا برای فرصت تحقیقاتی 6 ماه در استرالیا ویزای دانشجویی باید گرفت؟یا نوع دیگه ای از ویزا؟

Junior Member

البته خودم جواب این سوالو پیدا کردم. از نوع ویزای دانشجویی نیست و باید ویزای کاراموزی (subclass 442) گرفت.
    سوال دیگه ای که من دارم اینه که واسه این نوع ویزا چه مدارکی می خواد؟ (اصل دانشنامه کارشناسی و ارشد و مدرک IELTS؟؟)

Junior Member

با سلام.
    کسی از دوستان از شرایط لازم برای استفاده از فرصت مطالعاتی استرالیا اطلاع داره؟
    سؤال من اینه که اگر کسی بورس دانشگاه داخلی باشه و هزینه تحصیلش رو وزارت علوم بده، برای فرصت مطالعاتی شش ماهه نیاز به ارائه مدرک آیلتس به سفارت استرالیا داره یا خیر؟
    آیا سفارت از اون مدرک زبان می خواد یا نه؟
    اگر می خواد، چه نمره ای از آیلتس قابل قبوله؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil engineering - University of Melbourne

IELTS is not required
    نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa12 نمایش پست ها
    با سلام.
    کسی از دوستان از شرایط لازم برای استفاده از فرصت مطالعاتی استرالیا اطلاع داره؟
    سؤال من اینه که اگر کسی بورس دانشگاه داخلی باشه و هزینه تحصیلش رو وزارت علوم بده، برای فرصت مطالعاتی شش ماهه نیاز به ارائه مدرک آیلتس به سفارت استرالیا داره یا خیر؟
    آیا سفارت از اون مدرک زبان می خواد یا نه؟
    اگر می خواد، چه نمره ای از آیلتس قابل قبوله؟
    Mostafa

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m.asadi82 نمایش پست ها
    IELTS is not required
    سلام
    در مورد فرصت مطالعتی چند نکته هست که عرض میکنم امیدوارم مفید باشه.
    دوستانی که میخوان از بورس وزارت علوم استفاده کنند، وزارت علوم ازشون مدرک زبان میخواد. البته فرقی نداره که تافل، آیلتس یا تولیمو یا MCHE باشه.
    برای ویزای فرصت مطالعتی باید ویزای Subcalss 442 گرفت. این نوع ویزا از سفارت استرالیا صادر نمیشه و مستقیما از خود استرالیا میاد و فقط گرفتنش از سفارت استرالیا توی تهران هست.
    این نوع ویزا هم قسمت بین الملل همون دانشگاهی که میخوان برین اونجا براتون کاراشو انجام میده.
    اینکه نیاز به مدرک زبان هست یا نه بستگی به خود دانشگاه داره که ازتون بخواد یا نه. ولی در حالت کلی مدرک زبان نمیخان. همچنین تا اونجا که من فهمیدم اصل مدارک لیسانس و ارشد هم نیازی نیست.
    مدارک اصلی که ازتون میخوان 1. نامه بورس از دانشگاه یا تمکن مالی خودتون و یا ترکیبی از هر دو 2. معرفی نامه دانشگاهی که هستین که نشون بده دانشجوی دکتری داخل هستین 3. توصیه نامه استادایی که تو ایران باشون کار میکنید.
    البته همه اینا منوط به ارتباط گرفتن با استادی هست که میخوان برین.
    در مورد ویزا نکته دیگه اینه که subclass 442 تا یک سال اعتبار داره پس لزوما فرصت مطالعاتی 6 ماه نیست و بستگی به خواست خودتون و استادتون داره.
    یک شانس بزرگ برای سهولت کار اینه که استادی که در استرالیا هست قبلا دانشجوی فرصت مطالعاتی داشته باشه در این صورت خیلی بهتر با روند کار آشناست. پس سعی کنید دنبال همچین استادایی باشین یا حداقل استادی باشه که پست داک ایرانی داشته باشه (البته تعدادشون کمه).

اگه نکته ای هست که دوستان میدونن و من نگفتم و نمی دونم خوشحال میشم از تجربیات هم استفاده کنیم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرصت مطالعاتی

سلام
    مدارکی که برای ویزا (پیروی بحث قبلی برای فرصت مطالعاتی) لازم هست ایناست:
    HR requirements (sponsored visas only)

HR is required to submit and process information nomination applications for Occupational Trainee Visas and other sponsored visas that visiting research students may enter Australia on. (Please note: HR does not get involved with other types of visas such as Tourist Visas and Working Holiday visas.)
    List of documents that HR require in order to make the application for a sponsored visa:
    § Nomination information form
    § Letter of Offer
    § Project Description
    § Signed training agreement
    § CV
    § Certified copy of passport
    § Letter from home university
    § Letter from home university which includes an English language competency statement, plus English language study certificates

Junior Member

با سلام
    آیا کسی از دوستان برای استفاده از فرصت مطالعاتی دانشگاه سیدنی اقدام کرده؟
    به من گفتن که باید فرم approval nomination توسط استاد راهنما پر شه. همچین فرمی رو من پیدا نکردم. استاد راهنما هم که اصلا از پروسه خبر نداره.چه باید کرد؟

Junior Member

نامزدم فارغ التحصیل کارشناسی ارشده و برای فرصت مطالعاتی 3 ماه پیش رفته استرالیا. از همون جا هم برای پذیرش دوره دکتری اقدام کرده و تونسته برای ترم جدید پذیرش بگیره. حالا که اومد ویزاشو تبدیل به دانشجویی کنه گفتن باید حتما از خارج از استرالیا اقدام کنه. استادش پیشنهاد داده که به جای اینکه بیاد ایران بره یه کشور نزدیک مثل نیوزیلند و از اونجا اقدام کنه. می خواستم بدونم برای گرفتن ویزا فرق می کنه از چه کشوری اقدام بشه، یعنی اگه از ایران اقدام بشه دیرتر جواب میدن؟ ( ویزای فرصت مطالعاتی اش تا تیر ماه است)

Junior Member

بله subclasse 442

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)