صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 59

موضوع: مسائل مرتبط با فرصت های مطالعاتی در استرالیا ( پست اول را بخوانید )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرصت مطالعاتی

نقل قول نوشته اصلی توسط neda6464 نمایش پست ها
    بله subclasse 442

What does this visa let me do?

This visa allows people to participate in approved occupational training in Australia.This visa may be valid for up to two years to undertake an approved training program (subject to the length of the approved training program). An additional two months may be added beyond the training end date to allow you and your family members to make arrangements to leave Australia or to apply for another visa.

جملات بالا چیزیه که تو سایت مهاجرت استرالیا نوشته و اینطور که من از این متن می فهمم اینه که با داشتن این نوع وبزا می شه از داخل استرالیا برای یک ویزای دیگه اقدام کرد. چون من هم در آینده قصد انجام اینکار رو دارم ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره اینجا به اشتراک بذاره. حداقل این رو مطمئنم که میشه از همین نوع ویزا رو دوباره "از داخل استرالیا" درخواست داد (چون یکی از دوستانم این کار رو انجام داد) اما انواع دیگه ...؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرصت مطالعاتی

من واسه اینکه بدونم وقتی که ویزای 442 دارم می تونم از داخل استرالیا واسه یک نوع ویزای دیگه اقدام کنم یا نه به DIAC آدلاید ایمیل زدم:
    Dear Sir/Madam

I am holding a subclass 442 occupational trainee visa which will cease on Aug 2013. Would you please kindly let me know am I eligible to apply for another kind of visas, i.e. permanent residency or student visa etc, when I am in Australia?

Thanks in advance

و انها هم اینطوری جواب دادند:
    Thank you for your email

We can not provide advice in regards to other visa options within Australia. Please refer to the DIAC website for possible visa options:
    http://www.immi.gov.au/visawizard

Kind Regards
    با این حساب بستگی به جواب سوالاتی که داخل فرم بالا پر می کنید ویزاهای مختلفی را ممکن است بتوانید از داخل استرالیا اقدام کنید و یا برخی را امکان اقدام کردن از داخل استرالیا نداشته باشید.

موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Medical virology,Jundishapur university of medical science

پیش فرض پاسخ : مسائل مرتبط با فرصت های مطالعاتی در استرالیا ( پست اول را بخوانید )

با سلام و درود
    دو تا سوال از دوستان دارم:
    1- دوره ی post doc در استرالیا معمولا چند ماهه؟
    2- آیا می شه از ایران بعد از اتمام مقطع دکترا برای post doc توی استرالیا اقدام کرد؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مرتبط با فرصت های مطالعاتی در استرالیا ( پست اول را بخوانید )

سلام
    برا فرصت مطالعاتی استرالیا باید کجا بریم سفارت تهران یا باید پست کنیم اردن؟
    چه مدارکی میخوان؟
    چند روزه جواب میدن؟

خیلی ممنون

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط hmp نمایش پست ها
    سلام
    برا فرصت مطالعاتی استرالیا باید کجا بریم سفارت تهران یا باید پست کنیم اردن؟
    چه مدارکی میخوان؟
    چند روزه جواب میدن؟

خیلی ممنون
    سلام
    برای فرصت مطالعاتی شما باید برای ویزای 402 اپلی کنید. اینجا رو ببینید: http://www.immi.gov.au/Visas/Pages/402.aspx
    مدارکش رو کامل من اطلاع ندارم ولی فرم 1402(توی این تمام مدارک لازم گفته) +مدارک مالی برای مدت اقامتتون (یانامه بورس وزارت علوم یا حساب بانکی یا احیانا اگه از استرالیا فاند گرفتین و یا ترکیبی از اینا) +پاسپورت+ویزا پیمنت+پروپوزال (یا پلانی که میخواین اونجا چی کار کنید)+ nomination approval letter (اینو از دانشگاهی که دارین میرین اونجا باید براتون تهیه کنه)+ فرم 1283 (اگه اسمش از پارسال تغییر نکرده باشه)+نمره آیلتس یا تافل حالا هر نمره ای که باشه مهم نیست (هر چند اجباری نیست احتمالا)
    نهایتا یک نامه نهایی که دانشگاه اونو براتون با هماهنگی یک سنتری در ادلاید آماده میکنه...به احتمال زیاد آزمایشات پزشکی هم ازتون میخوان (شاید اگه زیر 6 ماه بخوان اقامت داشته باشین لازم نباشه)...بیمه هم برای مدت اقامتتون باید قبل از رفتن بخرید

این مدارک رو باید به همون آدرس در آدلاید پست کنید و ربطی به سفارت در ایران یا اردن نداره...از موقعی که مدارک رو پست میکیند احتمالا 3 هفته ای طول میکشه..با تغییرات جدید در سیستم سابسکلاس ویزاها از پارسال تا الان نمیشه با دقیق نظر داد. تمام نکات جانبی از قبیل sop قوی و مدارک مالی مناسب رو هم رعایت کنید.
    قبل از نوامبر 2012 اسم این ویزا 442 بوده
    good luck
    ویرایش توسط orang : December 26th, 2013 در ساعت 11:52 AM
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member

خیلی ممنون از شما به خاطر پاسخ کاملتون
    ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم، آدرس پستی رو از کجا گیر بیارم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    سلام
    برای فرصت مطالعاتی شما باید برای ویزای 402 اپلی کنید. اینجا رو ببینید: http://www.immi.gov.au/Visas/Pages/402.aspx
    مدارکش رو کامل من اطلاع ندارم ولی فرم 1402(توی این تمام مدارک لازم گفته) +مدارک مالی برای مدت اقامتتون (یانامه بورس وزارت علوم یا حساب بانکی یا احیانا اگه از استرالیا فاند گرفتین و یا ترکیبی از اینا) +پاسپورت+ویزا پیمنت+پروپوزال (یا پلانی که میخواین اونجا چی کار کنید)+ nomination approval letter (اینو از دانشگاهی که دارین میرین اونجا باید براتون تهیه کنه)+ فرم 1283 (اگه اسمش از پارسال تغییر نکرده باشه)+نمره آیلتس یا تافل حالا هر نمره ای که باشه مهم نیست (هر چند اجباری نیست احتمالا)
    نهایتا یک نامه نهایی که دانشگاه اونو براتون با هماهنگی یک سنتری در ادلاید آماده میکنه...به احتمال زیاد آزمایشات پزشکی هم ازتون میخوان (شاید اگه زیر 6 ماه بخوان اقامت داشته باشین لازم نباشه)...بیمه هم برای مدت اقامتتون باید قبل از رفتن بخرید

این مدارک رو باید به همون آدرس در آدلاید پست کنید و ربطی به سفارت در ایران یا اردن نداره...از موقعی که مدارک رو پست میکیند احتمالا 3 هفته ای طول میکشه..با تغییرات جدید در سیستم سابسکلاس ویزاها از پارسال تا الان نمیشه با دقیق نظر داد. تمام نکات جانبی از قبیل sop قوی و مدارک مالی مناسب رو هم رعایت کنید.
    قبل از نوامبر 2012 اسم این ویزا 442 بوده
    good luck

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط hmp نمایش پست ها
    خیلی ممنون از شما به خاطر پاسخ کاملتون
    ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم، آدرس پستی رو از کجا گیر بیارم؟
    دوست عزیز در همون لینکی که در پست پیش گذاشتم همه اطلاعات هست...
    Street address
    Level 3
    55 Currie Street
    Adelaide SA 5000

Courier access
    Level 4 West
    9 am to 4 pm Monday to Friday

Postal address
    GPO Box 2399
    Adelaide SA 5001

Counter hours
    9 am to 4 pm Monday to Friday
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member

سلام من برای ویزای 402 میخوام درخواست بدم

بیمه ایرانی مسافرت خارجی ازم قبول میکنن؟
    من میخوام یکسال بمونم اگه برای چند ماه اول بیمه بگیرم قبول میکنن یا باید کل دوره رو بگیرم؟
    آیا من میتونم بیمه دانشجویی بگیرم در حالی که درخواست ویزای ویزیتینگ آکادمیک کردم؟

من یه نامه برای 6 ماه حمایت مالی از وزارت علوم دارم، حالا که میخوام یکسال بمونم باید علاوه بر اون باز هم مدرک مالی بدم؟ آیا BS + نامه 6 ماه وزارت رو قبول میکنن؟
    خیلی ممنون میشم کمکم کنید

سلام.
    آیا کسی می تونه منو راهنمایی کنه که واسه فرصت مطالعاتی از کجا باید شروع کنم.
    چه مراحلی را باید طی کنم. و چه مدارکی لازم هست داشته باشم. و به کجا باید مراجعه کنم.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemehmohajer نمایش پست ها
    سلام.
    آیا کسی می تونه منو راهنمایی کنه که واسه فرصت مطالعاتی از کجا باید شروع کنم.
    چه مراحلی را باید طی کنم. و چه مدارکی لازم هست داشته باشم. و به کجا باید مراجعه کنم.
    ابتدا استاد پیدا کنید و پروپوزال براش بفرستین...خود استاد کاراشو براتون انجام میده.....فعلا فقط استاد پیدا کنید. رشته و زمینه کاریتون رو بفرمائید شاید تونستم استاد ایرانی بهتون پیشنهاد کنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)