صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 59

موضوع: مسائل مرتبط با فرصت های مطالعاتی در استرالیا ( پست اول را بخوانید )

پیش فرض پاسخ : مسائل مرتبط با فرصت های مطالعاتی در استرالیا ( پست اول را بخوانید )

سلام دوستان
    یک سوالی داشتم خدمتتون.. ممنون میشم راهنماییم کنین..
    با وکیلی که در حال مکاتبه برای مهاجرت به استرالیا هستم ( خود وکیلم استرایای تبار هست )برای ویزای کار در خواست دادم ولی اون بهم ویزای temporary education visa را معرفی کرده

کسی اطلاعی داره که این ویزا چه نوع ویزایی هست؟
    ممنون میشم راهنماییم کنین
    متشکرم

پیش فرض پاسخ : مسائل مرتبط با فرصت های مطالعاتی در استرالیا ( پست اول را بخوانید )

سلام دوستان
    ممنون از پست هاس خوبتون. من یه استاد تو یکی از دانشگاه های سیدنی پیدا کردم که قبول کرده برم پیشش برای فرصت. ولی چیزی از مراحل اقدام کار نمیدونه. میشه راهنمایی کنید که باید از کجا شروع کنم؟ کارامو از طریق دانشگاهمون شروع کردم ولی نمیدونم که مدارکو باید بفرستم به ایمیل سفارت استرالیا تو ایران یا نه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارك مورد نياز براي سفارت

سلام

فرمودید برای فرصت مطالعاتی باید ویزای 442 اقدام کنیم اما دانشگاه به من گفته 402؟ کدوم درسته؟

آیا توی این ویزا برای همسرم هم میتونم برای ویزا اقدام کنم؟

همسرم الان دعوتنانامه نداره، یعنی اگر ویزا صادر شه برای هر دومون نمیتونه اونجا برای تحصیل اقدام کنه؟ اگر بعد از گرفتن ویزامون دعوتنامه بیاد چی؟ باید نوع ویزا عوض بشه؟

یکی از دوستانم برای فرصت مطالعاتی اقدام کرده مدارکش رو فرستاده برای تاسمانیا، آیا آدلاید باید باشه یا تاسمانیا؟

Junior Member

سلام دوستان ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید..من چند وقت پیش به یه استاد ایمیل زدم برای فرصت مطالعاتی که ایشون من رو به یه استاد دیگه معرفی کرد و اون استاد جدید خودش به من ایمیل زد که تمایل داری هنوز در سیدنی فرصت مطالعاتی رو بکذرونی یا نه و گفت اقای دکتر فلانی شما رو به من معرفی کرده .....بعد از چند بار مکاتبه با ایشون و ارسال پروپوزال ایشون از کار من خوشش اومد حالا بعد از یک ماه که تصمصم گرفت دعوتنامه بفرسته تو تو نامه اینو نوشته و گفته من باید 4000 دلار بهش بدم ...ممنون میشم در این مورد بنده رو راهنمایی کنید ...میخام بهش بگم که دانشگاه با این دعوتنامه موافقت نکرده و من دنبال موقعیت دیگه ای هستم ....منتظر نظرات شما هستم...

Funding
    It is my understanding that the Iranian government will provide funding to cover all the expenses of her stay at the University of Sydney, including bench fee (to be negotiated). The University Sydney will provide her with supervision, lab space (which may be shared), the use of a computer and library facilities.

Junior Member

سلام دوستان
    من دانشجوی کارشناسی ارشد اتوماسین در دانشگاه بلونیا ایتالیا هستم و قصد دارم که پایان نامه و کاراموزیم رو در سیدنی بگذرونیم. آیا این کار امکان پذیره؟ از نظر این که بتونم استادیو پیدا کنم که قبول کنه و این که بتونم ویزا بگیرم و ... . ممنون میشم اگه کسی تجربه مشابه داره یا اطلاعاتی داره کمک کنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sahaaaaaaar نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون از پست هاس خوبتون. من یه استاد تو یکی از دانشگاه های سیدنی پیدا کردم که قبول کرده برم پیشش برای فرصت. ولی چیزی از مراحل اقدام کار نمیدونه. میشه راهنمایی کنید که باید از کجا شروع کنم؟ کارامو از طریق دانشگاهمون شروع کردم ولی نمیدونم که مدارکو باید بفرستم به ایمیل سفارت استرالیا تو ایران یا نه؟
    سلام
    چند نکته برا فرصت مطالعاتی استرالیا بیان می کنم امیدوارم مفید باشه:
    1- معمولا ویزای مورد نیاز برای دوره فرصت مطالعاتی از نوع ویزای کاراموز شغلی سابکلس 402 است. برای سابکلس 402 بایستی سه مرحله را گذراند: اپروو اسپانسرشیپ که معمولا قبل خود دانشگاه اپروو شده آن را دارد اپروو نامینیشن که بایستی درخواست آن از دانشگاه مقصد برای تاسمانیا ارسال شود و اپروو ویزا که آن هم در تاسمانیا Hobart انجام میشه.
    2- تمام مدارک مورد نیاز برای ارسال به تاسمانیا در سایت border.gov.au بخش چک لیست ویزای 402 هست. قبل از درخواست ویزا بایستی درخواست نامینیشن از دانشگاه مقصد برای سفارت ارسال شده باشد و اپروو شده باشد هر چند میتوان همزمان با درخواست نامینیشن درخواست ویزا هم داد.
    3- بیمه فقط باید از شرکت های بیمه استرالیایی با توجه به نوع سفر خانوادگی یا مجردی خریداری بشه، بیمه ایرانی قبول نمیکنن
    4- تمامی مدارک باید به ایالت تاسمانیا پست بشه
    5- بایستی فرم های 80، 1402، 1193، 1283 با خودکار پر شوند. همچنین نیاز به رزومه خود و همه افراد خانواده، نامه مالی وزارت علوم، بانک استیتمنت و مدیکال برای درخواست های بالای شش ماه و عدم سوء پیشینه برای درخواست ویزای بالای 12 ماه هست.
    6- مدارک لازم برای ترجمه که حتما باید برابر اصل بشه و مهر ناتی استرالیا بخوره: کپی برابر با اصل و با مهر ناتی تمام پاسپورت ها، شناسنامه، کارت ملی، سند ازدواج، کارت پایان خدمت همه با مهر ناتی (چند جا بیشتر مهر ناتی ندارن که میتونید تو سایت Natti پیدا کنید).
    7- معمولاً اپروو نامینیشن 2 ماه و اپروو ویزا 3 ماه حداقل طول میکشه.

Junior Member

سلام، من طی ایمیلی که زدم به سفارت تهران اینو گفتن که مدارکو باید بفرستیم همینجا.

Please be advised that if you wish to apply for visa subclass 402 , Training and Research stream , your application should be lodged in Australian Embassy in Tehran.

از طرفی شنیدم که در مرحله اول مدیکال و بیمه رو نمیخوان و بعدا بهمون میگن که انجام بدیم و مدارکشو بفرستیم. آیا این قضیه درسته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط MDN نمایش پست ها
    سلام
    چند نکته برا فرصت مطالعاتی استرالیا بیان می کنم امیدوارم مفید باشه:
    1- معمولا ویزای مورد نیاز برای دوره فرصت مطالعاتی از نوع ویزای کاراموز شغلی سابکلس 402 است. برای سابکلس 402 بایستی سه مرحله را گذراند: اپروو اسپانسرشیپ که معمولا قبل خود دانشگاه اپروو شده آن را دارد اپروو نامینیشن که بایستی درخواست آن از دانشگاه مقصد برای تاسمانیا ارسال شود و اپروو ویزا که آن هم در تاسمانیا Hobart انجام میشه.
    2- تمام مدارک مورد نیاز برای ارسال به تاسمانیا در سایت border.gov.au بخش چک لیست ویزای 402 هست. قبل از درخواست ویزا بایستی درخواست نامینیشن از دانشگاه مقصد برای سفارت ارسال شده باشد و اپروو شده باشد هر چند میتوان همزمان با درخواست نامینیشن درخواست ویزا هم داد.
    3- بیمه فقط باید از شرکت های بیمه استرالیایی با توجه به نوع سفر خانوادگی یا مجردی خریداری بشه، بیمه ایرانی قبول نمیکنن
    4- تمامی مدارک باید به ایالت تاسمانیا پست بشه
    5- بایستی فرم های 80، 1402، 1193، 1283 با خودکار پر شوند. همچنین نیاز به رزومه خود و همه افراد خانواده، نامه مالی وزارت علوم، بانک استیتمنت و مدیکال برای درخواست های بالای شش ماه و عدم سوء پیشینه برای درخواست ویزای بالای 12 ماه هست.
    6- مدارک لازم برای ترجمه که حتما باید برابر اصل بشه و مهر ناتی استرالیا بخوره: کپی برابر با اصل و با مهر ناتی تمام پاسپورت ها، شناسنامه، کارت ملی، سند ازدواج، کارت پایان خدمت همه با مهر ناتی (چند جا بیشتر مهر ناتی ندارن که میتونید تو سایت Natti پیدا کنید).
    7- معمولاً اپروو نامینیشن 2 ماه و اپروو ویزا 3 ماه حداقل طول میکشه.

Junior Member

سلام دوست عزیز
    ویزای سابکلس 402 سه بخش مجزا دارد شامل: Occupational Trainee stream، Professional Development stream و Research stream
    نکاتی که بنده مطرح کردم فقط مربوط به درخواست ویزای
    Occupational Trainee stream یعنی کارآموز شغلی است اما درخواست شما برای Research stream است که طبق اطلاعات سایت اداره مهاجرت بایستی روند کار از نزدیکترین سفارت سوال شود. جهت دسترسی به اطلاعات بیشتر راجع به ویزای سابکلس 402 میتوانید سایت اداره مهاجرت استرالیا را ببینید:
    https://www.border.gov.au/Trav/Visa-1/402-

Junior Member

سلام دوستان ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید.
    بنده یک ماهه با یکی از اساتید جهت فرصت مطالعاتی مکاتبه کردم که ایشون نظرشون این بود که یک سری آزمایشات هم به کارم اضافه کنم ونمونه ها رو با خودم ببرم آزمایشگاهش آنالیز کنیم. خودشون نظر دادن که بورس باشه این کار و برم شرایط رو از دانشگاه خودم و اونا مطالعه کنم. طبق روند اداری ازشون خواستم که برام یک دعوت نامه ارسال کنند که در جواب گفتن پروپوزال رو به صورت جزئی تر تکمیل کنیم بعد نامه رو بفرستن. بعد 10 روز خبری نشد و من دوباره ازشون پروپوزال رو پرسیدم و گفتن که همونایی که بحث کردیم رو انجام بدم. بعدش گفتم جهت نمونه برداری نامه شما لازمه که دوباره گفت وقتی رو پروپوزال نهایی به توافق رسیدیم آماده میکنم میفرستم. ازش پرسیدم که من باید آنالیزهایی که گفتین رو اضافه کنم یا شما خودتون تکمیل میکنید؟؟ که در جواب به من اینو دادن:
    Indeed I suggest you rework your proposal
    الان نمیدونم منظورش اینه که همون پروپوزال خودمو کار کنم و نمیخواد نامه بده. به نظر شما بهش ایمیل یزنم و اینکه چی بگم؟؟

پیش فرض پاسخ : فرصت مطالعاتی

کسی از دوستان اطلاع داره برای اخذ ویزای 402 استرالیا از خارج از ایران مدارک را به صورت پستی باید برای سفارت فرستاد یا به صورت اینترنتی هم امکان پذیره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)