صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 23456789101112
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 119 , از مجموع 119

موضوع: یافتن هم خانه ای و هم اتاقی در ملبورن و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : یافتن هم خانه ای و هم اتاقی در ملبورن و مسائل مرتبط

از دوستانی که می خوان خونه بگیرن خبر بدن. من 24 سپتامبر وارد ملبورن میشم.. پسر و دختر هم اصلن مهم نیست

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

دوستان من 1 دسامبر ملبورن هستم. اگه کسی برای اون تاریخ دنبال هم خونه هست لطفا بهم اطلاع بده. ترجیحم نزدیک بودن به دانشگاه RMIT هست. ممنون
    * و من یتوکل علی الله فهو حسبه *

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

دوستان سلام,من حمید هستم, از 28 اکتبر ملبورن خواهم بود,دانشگاه لاتروب,خوشحال میشم اگر دوستانی که ملبورن هستند یا مثل من میخوان برن و دنبال همخونه ای هستند به من اطلاع بدن که با هم در تماس باشیم

دوستان من حدود یک ماه دیگه ملبورن هستم. برای اون تاریخ دنبال خونه نزدیک به دانشگاه ملبورن هستم لطفا اگر کسی مایل به هم خونه شدن هست بهم اطلاع بده. ممنون

Junior Member

سلام دوستان من حسین هستم. 8 ژانویه ملبورن خواهم بود و دنبال یک خونه نزدیک دانشگاه ملبورن میگردم. خوشحال میشم اگر کسی تمایل به هم خونه شدن داره و یا مثل من دنبال خونه میگرده با من در تماس باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Student at University of Oslo, Norway

با سلام دوستان.من دانشجوی دکترا در دانشگاه اسلو نروژ هستم و برای فرصت مطالعاتی دارم میام دانشگاه ملبورن. ورودم هم ۲ اگوست هستش.کسی از دوستان هست لطفا به من یک مقدار کمک کنه؟ کاملا گیج شدم چکار باید بکنم.تا الان فقط بلیطم رو گرفتم!
    خداوند بی نهایت است و لامکان و بی زمان ، اما به قدر فهم تو کوچک می شود و به قدر نیاز تو فرود می آید و به قدر آرزوی تو گسترده می شود و به قدر ایمان تو کار گشا می شود....

نقل قول نوشته اصلی توسط fxthfxghxndfg نمایش پست ها
    با سلام دوستان.من دانشجوی دکترا در دانشگاه اسلو نروژ هستم و برای فرصت مطالعاتی دارم میام دانشگاه ملبورن. ورودم هم ۲ اگوست هستش.کسی از دوستان هست لطفا به من یک مقدار کمک کنه؟ کاملا گیج شدم چکار باید بکنم.تا الان فقط بلیطم رو گرفتم!
    You can find your suitable room on Flatmate and Realestate website by specifying your budget limit and other factors such as location and the number of flatmate you prefer.

سلام دوستان . در مورد اسكان چند تا سوال داشتم اگه لطف كنيد راهنمايي كنييد خيلي ممنون ميشم:

1- براوردم از گفته دوستان اينه كه اجاره خونه 250 تا 350 دلار در هفته ميشه حالا بسته به جا و شهر و نزديكي به دانشگاه و .... توي سايتهاي اجاره خونه كه من ميبينم خونه 150 دلاري هم با عكسهاي شيك ميبينم ايا اينا تبليغات الكي هست يا اين موارد هم كم و بيش پيدا ميشه؟
    2- در اين خانه هاي share​ خريد و اشپزي چطوري هست؟ هر كس براي خودش هست يا همه با هم شريك هستند؟
    3- الان براي اسكان موقت فكر كنم airbnb​بهترين گزينه باشه؟
    4- در سايت هاي پيدا كردن خونه كه نگاه ميكنم يه قسمت داره room shared/private room يعني يه اتاق روبا چند نفر share ​ميكنن يا هر اتاق در يك خانه متعلق به يك نفر هست؟
    5- همچنبن در اين سايت ها خيلي ها خودشون رو به عنوان خواهام خونه اگهي كردن. اين كار چه مزيتي داره؟ چرا تو همون اگهي ها يه جا پيدا نميكنن؟ كلا فلسفه اين كار چيه؟

ببخشيد يكم زياد شد . ممنون ميشم راهنمايي كنيد
    ویرایش توسط Tesla64 : November 11th, 2019 در ساعت 12:25 PM

كسياز دوستان هست كه هم خانه اي در جيلانگ نزديك دانشگاه ديكين - واران پوند باشه وهم خونه اي بخواد؟ يا براي يكي دو هفته اول امكان اسكان موقت به من رو داشته باشه؟

صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 23456789101112

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)