صفحه 2 از 12 نخستنخست 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 119

موضوع: یافتن هم خانه ای و هم اتاقی در ملبورن و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : یافتن هم خانه ای و هم اتاقی در ملبورن و مسائل مرتبط

سلام من 28 آوریل به ملبورن میرم . خوشحال میشم اگه کسی برای اونجا همسفر یا هم خونه ای بخواد.

Junior Member

من ماه jun میرم ملبورن البته اگر ویزا گرنت بشه
    دنبال هم خونه‌ای و همسفر میگردم
    Subclass 573 - lodged date: 20/03/2013 - File Number: 24/03/2013 - Medical letter: 05/04/2013 - Medical Test: Dey 06/04/2013
    Ir Embsy to Amman Embsy:11/04/2013, Grant visa: 23/04/2013

Junior Member

سلام،
    من از دانشگاه ملبورن پذیرش بهمراه فاند گرفتم و برای اواخر اگوست دنبال رفتن به ملبورنم...اگه کسی این موقع همسفر هست و تمایل به همخونه شدن داره، من منتظر پیام شما هستم....تجربه خوابگاهی بودن در دانشگاه امیرکبیر برای 7 سال رو هم دارم.....
    اگر هم کسی از دوستان در ملبورن پیشنهاد برای خونه داره استقبال میکنم....

Junior Member

سلام, من برای دو هفته اسکان در ملبورن یا حومه دنبال جایی میگردم. یک نفر آقا... برای اول جولای
    کسی اگر موردی سراغ داره ممنون میشم خبر بده

سلام دوستان
    من 18 جولای میرم ملبورن، خوشحال میشم اگه کسی میره برای هم خونه شدن به من خبر بده
    از اوج قله تا زمانی که ادامه دارد لذت ببرو وقتی نوبت دره فرا رسید ، از دره لذت ببر. آن به معنی استراحت است.قله یعنی هیجان، و هیچ کس نمی تواند مدام در هیجان باشد...
    if you want to be truly great at what you do you need to love what you do and know why.

ApplyAbroad Veteran

از دوستان اگر کسی تو ملبورن دنبال خونه ی Full Furnished و Shared میگرده برای سکونت (در محدوده Clayton و Monash University) پیام خصوصی بده
    سابکلاس 574
    لاج و دریافت شماره پرونده: 17 ژانویه|درخواست مدیکال،رزومه،پروپوزال: 18 ژانویه|درخواست خلاصه تز لیسانس و فوق:21 ژانویه|انجام مدیکال: 22 ژانویه|ارسال مدیکال از تهران به امان: 7 فوریه|گرنت ویزا: 10 ژوئن

نقل قول نوشته اصلی توسط Armin65 نمایش پست ها
    از دوستان اگر کسی تو ملبورن دنبال خونه ی Full Furnished و Shared میگرده برای سکونت (در محدوده Clayton و Monash University) پیام خصوصی بده
    سلام
    خواستم پیام خصوصی بدم نشد گفت فقط از دوستانتون می تونن لطفا در مورد جزییات این خانه که گفتید مثلا قیمت و سایر شرایطش توضیحاتی بدید
    ممنون
    از اوج قله تا زمانی که ادامه دارد لذت ببرو وقتی نوبت دره فرا رسید ، از دره لذت ببر. آن به معنی استراحت است.قله یعنی هیجان، و هیچ کس نمی تواند مدام در هیجان باشد...
    if you want to be truly great at what you do you need to love what you do and know why.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Telecommunication Engineering -University of Melbourne

سلام دوستان. من تازه رسیدم ملبورن. یک ماه فعلا خونه دارم اما خوشحال میشم اگه نزدیک دانشگاه ملبورن خونه پیدا کنم. اگه کسی هست لطفا پیام خصوصی بده ممنون میشم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Scince PhD, University of Melbourne

نقل قول نوشته اصلی توسط farshadch نمایش پست ها
    سلام دوستان. من تازه رسیدم ملبورن. یک ماه فعلا خونه دارم اما خوشحال میشم اگه نزدیک دانشگاه ملبورن خونه پیدا کنم. اگه کسی هست لطفا پیام خصوصی بده ممنون میشم.
    من اول سپتامبر باید استرالیا باشم.. البته اگه ویزا گرنت بشه... دانشگاه ملبورن parkvil .... پیام خصوصی می خواستم بدم... نشد :-))) اگه خواستید خونه share کنیم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EE-Khajeh Nasir

سلام به همگی

من الان ملبورنم و اواخر ژانویه 2014 دیگه قرارداد خونم تموم میشه. آگه کسی می خواد خونه share کنه، من هستم. ترجیحا نزدیک دانشگاه ملبورن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)