صفحه 4 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 119

موضوع: یافتن هم خانه ای و هم اتاقی در ملبورن و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیولوژی پزشکی، علوم پزشکی مشهد

پیش فرض پاسخ : یافتن هم خانه ای و هم اتاقی در ملبورن و مسائل مرتبط

سلام
    من از دانشگاه مناش پذیرش گرفتم و قراره آخر مارچ ملبورن باشم ولی هنوز ویزام نیومده. دنبال هم خونه ای هستم و خیلی برام مهم هست که یه خونه shared نزدیک clayton campus پیدا کنم. میدونم این پست مال 7 جولای هست ولی گفتم بپرسم بهتره. ایمیلم :
    ویرایش توسط hediye119 : December 25th, 2013 در ساعت 07:01 PM دلیل: حذف ایمیل

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Armin65 نمایش پست ها
    از دوستان اگر کسی تو ملبورن دنبال خونه ی Full Furnished و Shared میگرده برای سکونت (در محدوده Clayton و Monash University) پیام خصوصی بده
    سلام
    من دقیقا دنبال یه خونه furnished نزدیک clayton campus هستم. البته برای آخر مارچ. اگه هنوز دنبال کسی هستید خوشحال میشم در این مورد صحبت کنیم. ببخشید نمیدونستم پیام خصوصی به چه صورت هست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mah65 نمایش پست ها
    ظرف یکی دو ماه آینده کسی هست که بخواد در ملبورن، منطقه ویکتوریا (دانشگاه موناش) خونه بگیره و هم اتاقی بخواد؟
    سلام
    اگه هنوز دنبال هم خونه ای باشید من اواخر مارچ قراره ملبورن باشم و دانشجوی مناش هم هستم.

Junior Member

سلام دوستان

من از دانشگاه La Trobe پذیرش به همراه بورس کامل دریافت کردم..نمیدونم اونجا خونه بگیرم بهتره و یا خوابگاه...میشه لطفا من رو راهنمایی کنید؟

ممنون.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط v_shahin نمایش پست ها
    سلام دوستان

من از دانشگاه La Trobe پذیرش به همراه بورس کامل دریافت کردم..نمیدونم اونجا خونه بگیرم بهتره و یا خوابگاه...میشه لطفا من رو راهنمایی کنید؟

ممنون.
    اگه مجردی برو خوابگاه...همه امکانات دارن معمولا..غذا..ورزش..کتابخونه.. .محیطی چند فرهنگی...نزدیکی به دانشگاه و خیلی مزایای دیگه
    ولی اگه متاهلی خونه گزینه خیلی بهتریه..اگه خوابگاه متاهلی هم بتونی بگیری که دیگه خیلی خیلی عالی میشه
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکاتروینک صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی

سلام به دوستان
    کسی میدونه که آیا میشه با فاند ماهی 2000 هزار دلار یه زندگی متاهلی معمولی داشت در ملبورن؟
    ممنون از راهنمایی

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط eilia128 نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    کسی میدونه که آیا میشه با فاند ماهی 2000 هزار دلار یه زندگی متاهلی معمولی داشت در ملبورن؟
    ممنون از راهنمایی
    بله میشه... بچه های قبلی که الان اونجا مشغول به تحصیل هستن شاهدی بر این مدعا هستند...فقط دقت کنید....زندگی متاهلی (بدون بچه) دانشجویی و معمولی
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Scince PhD, University of Melbourne

نقل قول نوشته اصلی توسط eilia128 نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    ممنون از راهنمایی
    میشه ولی خب سخته دیگه!
    اینجا خورد و خوراک زیاد گرون نیست... یعنی با ماهی ۵۰۰ تا هم می تونی خوب بخوری !! مشکل اینجا خونه است که خیلی گرونه و مجبوری که یا هزینه بیشتری بکنی (یعنی تا همسرت کار پیدا کنه از جیب خرج کنی) یا که خونه با فاصله بیشتر از شهر بگیری.. البته اگه موناش یا لاتروب باشی قیمت خونه خیلی بهتره اونجا... اگه ملبورن باشی که خیلی بیشتر باید هزینه کنی

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    اگه مجردی برو خوابگاه...همه امکانات دارن معمولا..غذا..ورزش..کتابخونه.. .محیطی چند فرهنگی...نزدیکی به دانشگاه و خیلی مزایای دیگه
    ولی اگه متاهلی خونه گزینه خیلی بهتریه..اگه خوابگاه متاهلی هم بتونی بگیری که دیگه خیلی خیلی عالی میشه
    نمیدونم شما بر چه اساسی این حرف رو میزنید! افراد مجرد هم میتونند خونه بگیرند که هزینه هاشون کمتر بشه. بهترین گزینه shared house هست.
    بسته به دانشگاه و بورس و محله زندگی و خرج و مخارج خیلی متفاوت هست. بهتره اینقدر کلی پیشنهاد ندیم.

مثلا خوابگاه برای دانشگاه موناش گرون تر در میاد، چون حوالی کمپس clayton ارزون تره نسبت به مرکز شهر. ولی اگر یه نفر توی کانبرا زندگی میکنه، چون خونه خیلی گرونه، خوابگاه ارزون تر در میاد

به هر حال باید شرایط رو بررسی کرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط AziFZPR نمایش پست ها
    سلام
    اگه هنوز دنبال هم خونه ای باشید من اواخر مارچ قراره ملبورن باشم و دانشجوی مناش هم هستم.
    اگر زودتر میومدید میشد یه کاری کرد. ولی من باید زودتر یه shared house پیدا کنم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)