صفحه 6 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 119

موضوع: یافتن هم خانه ای و هم اتاقی در ملبورن و مسائل مرتبط

Junior Member robabe آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    zanjan uni organic chemistry

پیش فرض پاسخ : یافتن هم خانه ای و هم اتاقی در ملبورن و مسائل مرتبط

سلام به همه دوستان
    من قبل از 1 جولای باید ملبورن باشم. فقط اینکه این هزینه ها برای اقامت برام بالاس. بهترین کار چیه که هم هزینه ها معقول تر باشه هم ایمن باشه لااقل تا قبل از اینکه بورسیه م شروع شه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    RMIT University

نقل قول نوشته اصلی توسط robabe نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من قبل از 1 جولای باید ملبورن باشم. فقط اینکه این هزینه ها برای اقامت برام بالاس. بهترین کار چیه که هم هزینه ها معقول تر باشه هم ایمن باشه لااقل تا قبل از اینکه بورسیه م شروع شه؟
    سلام شما میتونی برای ماه های اول در یه خوابگاه دانشجویی مثلle student8, SHA یا unilodge ساکن بشی تا با محیط آشنا بشی، من خودم چند ماه اول یه استودیو در SHA اجاره کردم البته 3سال پیش بود الان دقیقا در جریان شرایط نیستم.

نقل قول نوشته اصلی توسط robabe نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    برای شروع شاید همین SHA و unilodge بد نباشه. اما از shared house ها خیلی گرونترن و پول پیش زیادتری میگرن(یونیلج حدود ۲۳۰۰ تا میگره در حالی که من ۵۰۰ تا دادم). خیلی از دانشگاها خودشون housing database دارن. که توش shared house هم هست. من از همونجا با صابخونه هماهنگ کردم و مستقیم رفتم اونجا. در ضمن میتونین برید تو سایت gumtree و دنبال shared house تو اطراف دانشگاتون بگردین. تو shared house سعی کنید قراردادتون ۳ ماه بیشتر نشه. و اگر مجبور شدید یونیلج یا sha برید معمولا یه دوره اقامت ۱ هفته‌ای دارن که قیمتش گرونتره. شدیدا توصیه می‌کنم که اونو انتخاب کنید و توی اون یک هفته میگردید و خونه مناسب پیدا میکنید.
    سابکلاس 574 - دلیوری: 5 فوریه - دریافت شماره پرونده: 10 فوریه - درخواست مدیکال: 19 فوریه - انجام مدیکال: 22 فوریه - ارسال آنلاین مدیکال: 24 فوریه - گرنت ویزا:27-مارچ (شروع دوره: ۱۷ أپریل)
    Smile

Junior Member

دوستان من هفته دیگه دارم میرم، کسی تمایل به همخونگی نداره؟ همسفری چی؟

سلام دوستان
    من دنبال هم خونه براي يه خونه دوخوابه با دو سرويس بهداشتي هستم! خونه نزديك دانشگاه ملبورن هست! خونه نوسازه با شرايط فوق العاده

Member
    رشته و دانشگاه
    Concordia University

من و خانومم هم آخر جولای میریم ملبورن دنبال یه جای موقت هستیم. کسی اگر سراغ داره پیام خصوصی بده. یا اگر راهنمایی کسی بتونه بکنه ممنون میشم.

Junior Member

سلام، من همراه دخترم باید نوامبر ملبورن باشیم خوشحال میشم اگر با کسی همسفر یا همخونه بشم. سپاس

Junior Member

سلام، من و دخترم باید 21 نوامبر ملبورن باشیم ولی من هنوز جایی رو گیر نیاوردم، نمیدونم باید چطوری یه جای ارزون گیر بیارم؟ ممنون میشم راهنمایی کنین. سپاس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط apm2011 نمایش پست ها
    سلام شما میتونی برای ماه های اول در یه خوابگاه دانشجویی مثلle student8, SHA یا unilodge ساکن بشی تا با محیط آشنا بشی، من خودم چند ماه اول یه استودیو در SHA اجاره کردم البته 3سال پیش بود الان دقیقا در جریان شرایط نیستم.
    سلام، من و دخترم باید 21 نوامبر ملبورن باشیم ولی من هنوز جایی رو گیر نیاوردم، نمیدونم باید چطوری یه جای ارزون گیر بیارم؟ در این unilodge میشه از همین جا اقدام کرد؟ممنون میشم راهنمایی کنین. سپاس

Junior Member

سلام دوستان. استودیو آپارتمان مبله برای اجاره از تاریخ یکم ژانویه تا یکم فوریه. نزدیک سیتی و 10 دقیقه پیاده تا ملبورن یونی. دارای gym - استخر و سالن
    اجاره $1260+ آب. گاز included
    address:570 Lygon street Carlton 3053
    ویرایش توسط Armin65 : December 2nd, 2014 در ساعت 07:14 AM دلیل: حذف شماره تماس و ایمیل

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)