صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 58 , از مجموع 58

موضوع: اسکان | خوابگاه | اجاره خانه | خرید خانه در سیدنی و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اسکان | خوابگاه | اجاره خانه | خرید خانه در سیدنی و مسائل مرتبط

سلام دوستان

من یک اتاق در خوابگاه مولواری دانشگاه نیوساوت ولز (female only) برای اجاره ازتاریخ 28 نوامبر تا 28 دسامبردارم. اجاره اتاق هفته-ای220 دلارمی باشد که شامل کلیه هزینه ها می شود. لازم به ذگر هست که اجاره اصلی 253.5 دلار در هفته هست. فاصله این خوابگاه تا دانشگاه 10 دقیقه هست. لطفا اگر تمایل داشتید پیام بدید.

Junior Member

Furnished regular studio
    Unilodge VU

$298/week

Short-term lease

دوستان
    من میخوام این واحد رو واگذار کنم
    تا ۹ فوریه قرارداد دارم
    اگه کسی رو میشناسین که به یه جای موقت نیاز داره اطلاع بدین
    ملبورن

ممنون

Junior Member

سلام دوستان

من و همسرم اواسط جون تا اواخر جولای تقریبا یک و نیم ماه میریم ایران و خیلی خوبه که بتونیم خونه را اجاره بدیم. خونه ما یک آپارتمان یک خوابه داخل دانشگاه UNSW هست (On-campus) و برای یک زوج بسیار مناسبه. در صورت تمایل پیغام بدید تا اطلاعات بیشتر و عکس براتون بفرستم و در مورد قیمت هم صحبت کنیم.

One-bedroom apartment for short-term rent
    UNSW-On-campus
    June-July 2018

دوستان عزیزیک آپارتمان یک خوابه داخل دانشگاه New South Wales در سیدنی با تمامی امکانات به مدت دوماه از هفته آخر آگوست تا آخر اکتبر برای اجاره با قیمت خیلی مناسب موجود است، برای اطلاعات بیشتر پیغام بدین

Junior Member

سلام دوستان

من حوالی 20 سپتامبر می رسم سیدنی جایی برای اسکان موقت اولیه سراغ دارید،

ترجیحا یک single room در منزلی که همه خانم باشند یا یک Studio که نزدیک دانشگاه UTS یا دانشگاه سیدنی باشه.

ممنون

Junior Member

سلام دوستان

یک واحد استودیو در طبقه پنجم یک آپارتمان از تاریخ 3 فوریه تا 3 مارچ اجاره داده میشه (اگر چند روز زودترم رسیدید اشکالی نداره). با امکانات کامل (یخچال، اجاق، ظروف آشپزخونه، ماشین لباس شویی و خشک کن سکه ای، میز غذاخوری و رخت خواب به اندازه دو نفر). دارای بالکن با چشم انداز بسیار زیبا. موقعیت مکانی: منطقه Glebe ، فاصله پیاده تا دانشگاه های سیدنی و یو تی اس: 15 دقیقه. فاصله تا مرکز خرید: 10 دقیقه. نزدیک به مرکز شهر. دوستان از ایران میتونن بیان اینجا مستقر بشن و با خیال راحت دنبال خونه بگردن. به خصوص برای زوجین خیلی میتونه مناسب باشه. در ضمن اگر افراد تک نفره هم پیام دادند، می تونیم دو نفر رو با هم لینک کنیم تا اجاره بینشون تقسیم بشه. مبلغ اجاره هفته ای 385 دلار که همون مبلغیه که خودمون پرداخت میکنیم.

در صورت تمایل لطفا به این آدرس ایمیل بفرستید:
    amoh6987@uni.sydney.edu.au

سلام. دوستان من شنیدم که توی کانادا دولت وام میده و میشه راحت خونه دار شد به نسبت. ایا استرالیام دولت حمایتی میکنه؟ مثلا شهرهای بزرگ و بعد از اقامت دایم

سلام.من می خوام در رشته ی پزشکی یا دندان پزشکی در دانشگاه انگلیسی زبان در استرالیا که معتبر برای آمریکا یا انگلیس یا کانادا و ایران باشه تحصیل کنم . هزینه ی خوابگاه های این دانشگاه ها چقدر هستش؟برای خوابگاه های تک نفره یا دونفره و نهایت ۴ نفره؟ امکانات خوابگاه ها چه چیز هایی هست و چه چیز هایی رو در اختیار دانشجویان قرار میده(مهم ترین موارد برای من داشتن کتابخانه،سالن غذاخوری و سرویس بهداشتی تمیز هستش)؟
    خوابگاه به صرفه تر و بهتر هستش یا اجاره خانه یا خانه های دانشجویی؟
    لطفا در رابطه با خوابگاه و خانه های دانشجویی نام دانشگاه رو هم ذکر کنید یا در رابطه با اجاره خانه ها نام‌شهر رو هم ذکر کنید که بتونم مقایسه کنم. با تشکر.

صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)