صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 58

موضوع: اسکان | خوابگاه | اجاره خانه | خرید خانه در سیدنی و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    biomedical engineering-biomaterials

پیش فرض پاسخ : اسکان | خوابگاه | اجاره خانه | خرید خانه در سیدنی و مسائل مرتبط

سلام دوستان اگر امکان داره یه مختصر در مورد وضعیت خوابگاه ها و خونه های share راهنمایی بفرمایید. ان شاله برای ترم اول 2017 دانشگاه نیوساوت ولز هستم، واقعا نمیدونم کجا مناسب هست برام. نه از وضعیت زندگی در خوابگاه ها اطلاعی دارم نه از خونه ها. قیمت خوابگاه های اختصاصی و استودیو به نسبت بالاست، تنها گزینه نسبتا مناسب آپارتمان های mulwarree به نظر میاد، نحوه زندگی و اقامت توی این آپارتمان ها چطوره؟این که نوشته تو سایت آپارتمان 5 اتاقه یعنی با چه کسانی هم خونه میشیم. چون الان فرصت رزرو هست، از طرفی واقعا نمیدونم برای شروع بهتر هست یه جای موقت بگیرم، اگر آره کجا هاستل یا church که بچه ها گفتن رو میتونم پیدا کنم. خواهش میکنم اگر کسی تجربه ای داره لطفا راهنماییم کنه.پیشاپیش ممنونم

Junior Member

سلام دوستان

ما در بازه زمانی اواخر ژانویه تا اواسط فوریه می خواهیم بریم ایران و قصد داریم خانه را برای مدت تقریبا 1.5 ماه اجاره بدهیم. تاریخ را می توانیم با متقاضی خانه تنظیم کنیم.
    خانه دو خوابه با تمام امکانات و در ساحل Brighton-le-Sands، رو به دریا، دو دقیقه پیاده تا Coles و کنار کلی تغذیه فروشی حلال. برای دوستانی که در دانشگاه سیدنی و نیوساوت ولز هستند بسیار مناسب است.
    در صورت نیاز عکس منزل هم برای دوستانی که تمایل به اجاره دارند ارسال خواهد شد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

پیش فرض پاسخ : اسکان | خوابگاه | اجاره خانه | خرید خانه در سیدنی و

دوستان کسی تجربه استفاده از خوابگاه های unsw رو داره؟ میخواستم بدونم کیفیتشون چطور هست؟ و اینکه کدوم یک از خوابگاه هاش بهتره؟
    در مورد خونه چطور؟ آیا خانه های نزدیک دانشگاه رو توصیه میکنید؟ قیمت‌ خانه های نزدیک دانشگاه گرونتره؟ کیفیتشون چطوره؟
    و سوال اخر قراردادهای خانه رو معمولا برای چه مدت میبندن؟ با توجه به اینکه خوابگاه های دانشگاه برای این ترم پر شده آیا من برای این ترم میتونم خونه بگیرم و ترم بعد برای خوابگاه اپلای کنم؟

Junior Member

سلام دوستان

من و همسرم اواخر جون تا اواسط آگوست تقریبا دو ماه میریم ایران و تمایل داریم خانه را اجاره بدیم. خانه ما یک خوابه و بسیار نزدیک به UNSW هست. از اونجاییکه خود ما هم از طریق همین سایت برای روزهای اول حضور در سیدنی خانه پیدا کردیم گفتیم شاید ما هم بتوانیم به بقیه دوستان کمکی کنیم. در صورت تمایل اطلاعات بیشتر و عکس در اختیار قرار میگیرد. قیمت توافقی و منصفانه هست.

Junior Member

سلام
    من و همسرم از اوایل جولای وارد سیدنی میشویم. البته من از دانشگاه مک کواری پذیرش گرفته ام. ولی در صورتی که شرایط مناسب باشه تمایل دارم به صورت موقت منزل شما را اجاره کنم. اگر لطف کنید واطلاعات بیشتر بفرستید ممنون میشوم.

Junior Member

سلام دوستان. ما تا سه الی چهار هفته دیگه میریم ملبورن. یه خونه تو منطقه Thornleigh (جز سابربهای هنزبی شایر) برای یه سال اجاره کردیم که حالا مجبوریم تحویل بدیم. اگر کسی از دوستان مایل باشه واسه اجاره کردن، لطفا پیام بده
    2 خوابه
    گاز
    Air con

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mhnfara نمایش پست ها
    سلام دوستان. ما تا سه الی چهار هفته دیگه میریم ملبورن. یه خونه تو منطقه Thornleigh (جز سابربهای هنزبی شایر) برای یه سال اجاره کردیم که حالا مجبوریم تحویل بدیم. اگر کسی از دوستان مایل باشه واسه اجاره کردن، لطفا پیام بده
    2 خوابه
    گاز
    Air con
    با سلام، ممنون میشم اگر بتونید اطلاعات بیشتری در احتیار من قرار دهید. من و همسرم دوم جولای وارد سیدنی می شویم.

سلام دوستان. من و همسرم اواخر اکتبر با ویزای دانشجویی میریم سیدنی. برای بدو ورود نیاز به یک خونه موفقت داریم تا بتونیم محل اسکان دائم پیدا کنیم. ترجیحا تزدیک به Macquarie Univesity.

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW-Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_bazkia نمایش پست ها
    سلام دوستان. من و همسرم اواخر اکتبر با ویزای دانشجویی میریم سیدنی. برای بدو ورود نیاز به یک خونه موفقت داریم تا بتونیم محل اسکان دائم پیدا کنیم. ترجیحا تزدیک به Macquarie Univesity.
    سلام
    بهتره که از سایت هایی مثل booking استفاده کنید شاید بتونید دو نفره هتل در حد شبی 90 دلار استرالیا پیدا کنید. یک سری خوابگاه های دانشجویی هم شاید بتونید چند ماهه بگیرید قبل اومدن. بعدا میرید دنبال جاهایی که دوست دارید. به علت گرون بودن مسکن اینجا خیلی باید حواستون جمع باشه! البته سمت دانشگاه شما باز قیمت نسبت به مرکز شهربهتر باید باشه
    دانلود نتایج پذیرش درج شده در سایت
    Emory ,Indiana Bloomington,Drexel , Houston, UNSW
    Case Western Reserve,Texas at Dallas, Illiniois Institute of Technology, Florida State
    Northeastern, Colorado State ,Rochester, Georgetown, Alberta

Junior Member

سلام

یک آپارتمان دو خوابه هست (با تمام امکانات) که به مدت محدود و بین دو تا سه ماه اجاره داده می شود. آپارتمان رو به دریا و دارای چشم اندازی زیبا هست. کسانی که مایل هستند پیغام بفرستند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)