صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 58

موضوع: اسکان | خوابگاه | اجاره خانه | خرید خانه در سیدنی و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : اسکان | خوابگاه | اجاره خانه | خرید خانه در سیدنی و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط sajadkabgani نمایش پست ها
    سلام دوستان. ممنون میشم اگه به سوال من درباره مخارج زندگی در سیدنی پاسخ بدید. من از دانشگاه UNSW بورس شهریه و هزینه زندگی به مبلغ 25300 دلار برای هر سال گرفتم و اگه خدا بخواد کمتر از یک ماه دیگه به همراه خانمم عازم هستیم (البته اگه درخواست ویزا با مشکلی مواجه نشه). حالا خواستم بدونم حداقل هزینه زندگی اون هم در نزدیکی دانشگاه چقدر میشه؟ با در نظر گرفتن این نکته که ما زوج بسیار کم خرجی هستیم و به حداقل ها راضی میشیم.

تبریک میگم دوست عزیز.
    شما هفته ای حدودا 480 دلار دارید. اگر یه اتاق مستر بگیرید توی یه آپارتمان شیر نزدیک دانشگاه، حدودا هفته ای 300 دلار براتون تموم میشه. خرج خورد و خوراک هم اگر بیرون غذا نخورید میتونید با هفته ای 120-130 دلار جمعش کنید. البته مسکن رو اگر بگردید شاید ارزون تر هم بتونید پیدا کنید و البته راه هایی برای شکستن این مخارج وجود داره که مفصله و کم کم یاد میگیرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_dk نمایش پست ها
    تبریک میگم دوست عزیز.
    شما هفته ای حدودا 480 دلار دارید. اگر یه اتاق مستر بگیرید توی یه آپارتمان شیر نزدیک دانشگاه، حدودا هفته ای 300 دلار براتون تموم میشه. خرج خورد و خوراک هم اگر بیرون غذا نخورید میتونید با هفته ای 120-130 دلار جمعش کنید. البته مسکن رو اگر بگردید شاید ارزون تر هم بتونید پیدا کنید و البته راه هایی برای شکستن این مخارج وجود داره که مفصله و کم کم یاد میگیرید.

سلام دوست عزیز. ممنونم از پاسختون. فقط یه سوال دیگه. تو این نوع آپارتمان ها هزینه آب، برق و گاز به چه صورته؟ اگر احیانا خودمون می بایستی پرداخت کنیم، حدودا هر ماه چقدر میشه؟

سلام دوست عزیز. ممنونم از پاسختون. فقط یه سوال دیگه. تو این نوع آپارتمان ها هزینه آب، برق و گاز به چه صورته؟ اگر احیانا خودمون می بایستی پرداخت کنیم، حدودا هر ماه چقدر میشه؟
    بستگی به قراری که با صاحب خونه میذارید داره. ولی معمولا هزینه برق و گاز رو توی اجاره خونه حساب میکنن که دردسر نداشته باشن. در غیر این صورت حداکثر هفته ای حدود 20 دلار برای هر نفر میشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_dk نمایش پست ها
    بستگی به قراری که با صاحب خونه میذارید داره. ولی معمولا هزینه برق و گاز رو توی اجاره خونه حساب میکنن که دردسر نداشته باشن. در غیر این صورت حداکثر هفته ای حدود 20 دلار برای هر نفر میشه.
    اگه اشتباه نکنم شما اون 300 دلار رو همراه با هزینه برف و گاز فرمودید. چون در غیر اینصورت باید حدود 150 دلار واسه این هزینه ها کنار بذاریم.

اگه اشتباه نکنم شما اون 300 دلار رو همراه با هزینه برف و گاز فرمودید. چون در غیر اینصورت باید حدود 150 دلار واسه این هزینه ها کنار بذاریم.
    بله. البته اون 300 دلار هزینه هفتگی بود. ولی در کل قیمت ها متفاوته. میتونید توی سایت gumtree.com.au بگردید تا حدود قیمت ها دستتون بیاد.

Junior Member

دوستان
    من و همسرم انشالا ماه اپريل سيدني هستيم از اونجاييكه كسي رو اونجا نداريم و بدون فاند از دانشگاه وسترن پذيرش گرفتم ممنون ميشم يه هتل ارزون حدود شبي ١٠٠دلار در محدوده پاراماتا بهم معرفي كنيد تا پيدا كردن خونه اونجا باشيم

Member
    رشته و دانشگاه
    IE

سلام دوستان، میشه راه هایی برای کاهش هزینه های مسکن در بدو ورود بدهید...ضمنا اگر ممکنه راهکارهایی بدید که متناسب با فرهنگ مون برای زوج باشه

Junior Member

سلام
    من هم قراره با همسرم بیام سیدنی و سوالم اینه که مگه خوابگاه متاهلی هم وجود داره که شما پرسیدید خوابگاه بگیرم یا خونه؟
    بورس من 25000 دلار در ساله و واقعا نگرانم که کفاف هزینه مسکن و غیره رو برای دو نفر نده. میشه در مورد خوابگاه متاهلی راهنماییم کنید؟ ممنون میشم.

Senior Member leo47 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Professional Engineering (MPE) - UoW

نقل قول نوشته اصلی توسط Hermidas66 نمایش پست ها
    سلام
    من هم قراره با همسرم بیام سیدنی و سوالم اینه که مگه خوابگاه متاهلی هم وجود داره که شما پرسیدید خوابگاه بگیرم یا خونه؟
    بورس من 25000 دلار در ساله و واقعا نگرانم که کفاف هزینه مسکن و غیره رو برای دو نفر نده. میشه در مورد خوابگاه متاهلی راهنماییم کنید؟ ممنون میشم.
    سلام

بله معمولا در دانشگاهها خوابگاه متاهلي هم وجود داره. به قسمت خوابگاه هاى دانشگاهتون مراجعه كنيد(وبسايت). اونجا اطلاعات كامل را پيدا خواهيد نمود.
    سابکلاس 573 - گرنت ویزا: 28-Feb-2014

سلام دوست عزیز. من و همسرم سه ماه میشه که سیدنی هستیم. من بورسی مشابه بورس شما رو دارم. والبته مثل شما خیلی نگران مخارج بودم. خدا رو شکر قبل از من یکی از دوستای خوبم اینجا پذیرش گرفته بود و اون منو تو این زمینه راهنمایی کرد. ببینید در کل اگر اهل حساب و کتاب باشید به مشکل برنمیخورید. سعی کنید دو سه ماه اول رو با احتیاط سپری کنید و تا اونجایی که امکان داره از مخارج غیرضروری بزنید. بنظر من برای بدو ورود به فکر جایی باشید که بیش از 300 دلار نباشه.بعد سر فرصت میتونید دنبال جای مناسب تر بگردید. اینجا همه چی بستگی به خودتون داره. ولی من و همسرم از اونجایی که افراد صرفه جویی هستیم تا الان به هیچ مشکلی برنخوردیم.
    سابکلاس 574--ارسال مدارک به امان: 7 ژانویه؛ دلیوری: 10 ژانویه؛ دریافت فایل نامبر: 13 ژانویه؛ درخواست مدیکال و رزومه: 17 ژانویه؛ انجام مدیکال 22 ژانویه؛ ارسال مدیکال: 24 ژانویه؛ درخواست بیمه جهت انجام مراحال پایانی: 24 فوریه؛ گرنت ویزا: 9 مارچ(شروع ترم: 3 مارچ)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)