صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 58

موضوع: اسکان | خوابگاه | اجاره خانه | خرید خانه در سیدنی و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اسکان | خوابگاه | اجاره خانه | خرید خانه در سیدنی و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    من تازه آمدم سیدنی و دارم دنبال اتاق مناسب و ارزون نزدیک دانشگاه UNSW میگردم.کسی میتونه منو راهنمایی کنه.اگر کسی خونه سراغ داره ممنون میشم من را راهنمایی کنه.
    ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط NANILI نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تازه آمدم سیدنی و دارم دنبال اتاق مناسب و ارزون نزدیک دانشگاه UNSW میگردم.کسی میتونه منو راهنمایی کنه.اگر کسی خونه سراغ داره ممنون میشم من را راهنمایی کنه.
    ممنونم
    you can search here:
    http://www.gumtree.com.au/s-kingsfor...ent/k0l3003648
    سابکلاس 574 - دلیوری: 5 فوریه - دریافت شماره پرونده: 10 فوریه - درخواست مدیکال: 19 فوریه - انجام مدیکال: 22 فوریه - ارسال آنلاین مدیکال: 24 فوریه - گرنت ویزا:27-مارچ (شروع دوره: ۱۷ أپریل)
    Smile

Junior Member

سلام دوستان،
    من و همسرم اواخر Feb برای تحصیل در UNSW عازم سیدنی هستیم. برای روزهای اول قصد داریم در هتلی نزدیک به UNSW و با قیمت مناسب ساکن بشیم. لطفا در صورت امکان راهنمایی بفرمایید.
    مرسی

Junior Member

سلام...
    من واسه ترمه آینده(FEB2015) میخام بیام سیدنی و تو دانشگاه مک کواری دکترا رو شروع کنم.واسه اسکان superviser ام گفته که بهتره تو خوابگاه باشی اولش.. میخواستم بدونم که از دوستان کسی اطلاع در مورده خوابگاه های مختلف macquarie و یا private accomodation نزدیک Macquarie داره؟
    ممنون میشم اگر تجربتون رو در میان برازید.

Junior Member

با سلام و احترام

آقایونی که به زودی قصد اومدن به سیدنی رو دارند و واسه پیدا کردن جا در روزهای اول با مشکل مواجهند منزل من پذیرای ایشان در روزهای اولیه هست. اگه بیشتر از یک هفته هم قصد موندن داشتند به ازای هر هفته 100 دلار باز هم میتونند موقتا در منزلم ساکن باشند تا جا پیدا کنند. آقایونی که قصد اومدن در دسامبر یا ژانویه رو دارند میتونند به من پی ام بدن. تنها شرطی که شدیدا روش تاکید دارم مقید بودن به دین اسلام و توجه به حرام و حلال در منزل است.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hessam123 نمایش پست ها
    سلام...
    من واسه ترمه آینده(FEB2015) میخام بیام سیدنی و تو دانشگاه مک کواری دکترا رو شروع کنم.واسه اسکان superviser ام گفته که بهتره تو خوابگاه باشی اولش.. میخواستم بدونم که از دوستان کسی اطلاع در مورده خوابگاه های مختلف macquarie و یا private accomodation نزدیک Macquarie داره؟
    ممنون میشم اگر تجربتون رو در میان برازید.
    با سلام و تبریک به شما
    دانشگاه Macquarie در مکان نسبتا گرونی در شهر سیدنی واقع شده و خونه های اطراف به نسبت گران هستند. بنابراین همون توصیه استاد شما که در ابتدا خوابگاه باشید رو من هم توصیه می کنم. ضمن اینکه، همسر من هم در Macquarie کار می کنه و منزل ما حدود 20 دقیقه (با train) با این دانشگاه فاصله داره و ما در فاصله 15 مارچ تا 12 آوریل می ریم سفر ایران. اگر خواستید می تونید از منزل ما هم استفاده کتید.
    موفق باشید.

Junior Member

سلام دوستای گلم
    من واسه اواخر فوریه دنبال یه جا نزدیکای دانشگاه unsw میگردم،ترجیحا یه سوییت مناسب زوج اگه کسی سراغ داره ممنون میشم منو در جریان بزاره.
    راستی کسی تا حالا از ایران خونه رزرو کرده از طریق سایتهای مربوطه؟مننون میشم تجرباتتون رو در این زمینه در اختیارم بزارید.
    سپاس از همگی

Junior Member

سلام
    منزل ما دو خوابه و مرتب در هورزنبی نزدیک تر
    ن و ایستگاه اتوبوس و مرکز خرید همه ۵ دقیقه...آماده اجاره موقت میباشد..در مورد جزییات پیام خصوصی بدهید.

Junior Member

سلام دوستان من براي دوشنبه 9 مارچ ميرسم سيدني و به دنبال يك اتاق براي اجاره موقت هستم تا يك جاي مناسب پيدا كنم ، لطفا اگه كسي موردي داره پيام خصوصي با شماره و ايميل بذاره تا در مورد جزييات كامل صحبت كنيم . ممنون

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

با سلام
    ببخشید استادم پیشنهاد دادند که خوابگاه دانشگاه را درخواست بدهم
    در ساختمان
    Yura
    یا
    و یا ساختمان
    Gumal
    حالا می خواستم ببینم آیا به نظر شما این قیمت ها مناسب هست یا خیر؟ من دیدی نسبت به قیمت ها ندارم؟؟؟؟؟؟

سپاس

http://www.uts.edu.au/current-studen...mmodation/fees
    I spring over the spring with the spring in the spring

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)