صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 52

موضوع: اسکان | خوابگاه | اجاره خانه | خرید خانه در ملبورن و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اسکان | خوابگاه | اجاره خانه | خرید خانه در ملبورن و مسائل مرتبط

با سلام
    یک واحد آپارتمان دارای حمام و دستشویی، کمد دیواری، کمد کنار تخت، تخت خواب، پنکه و شوفاژ و با آشپزخانه مشترک (دارای کمد قفل دار و یخچال) در لابی با شرایط بسیار تمیز در شهر ملبورن در فاصله 10 دقیقه ای تا دانشگاه ملبورن برای اجاره موجود میباشد. لطفا در صورت درخواست پیام بدید. قیمت: 1018 ماهانه (آب، گاز) + هر 3 ماه 10 دلار برای برق+20 دلار ماهانه اینترنت نامحدود

سلام
    من دنبال همخونه خانم براي خونه دوخوابه + دو تا سرويس بهداشتي هستم
    لطفا در صورت تمايل پيام بزارين براي اطلاعات بيشتر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    accounting

سلام میشه بگید هزینه یک خونه معمولی تو ملبورن چقدراست ماهانه ؟

Member mah_pari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc, Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط saradavoodi نمایش پست ها
    سلام میشه بگید هزینه یک خونه معمولی تو ملبورن چقدراست ماهانه ؟
    خودتون میتونید در سایت realstate چک کنید. بستگی داره کدوم قسمت شهر بخواین اجاره کنید.
    http://www.realestate.com.au/rent/in...c+vic%3b/map-1
    گر مرد رهی غم مخور از دوری و دیری *** دانی که رسیدن هنر گام زمان است

Junior Member

سلام

من با دخترم که 13 سالشه باید نوامبر اونجا باشیم، مثل اینکه چون دخترم با من هست استفاده از خوابگاه محدودیت داره، اگر بخوام خونه بگیرم باید حتما دو تا اتاق خواب داشته باشه؟ میشه اگر کسی اطلاعاتی داره منو راهنمایی کنه که در بدو ورود بهترین کاری که هم ارزون باشه و هم راحت چیه؟ واقعا این مسئله خونه استرس آوره. سپاس

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط toleration نمایش پست ها
    سلام

من با دخترم که 13 سالشه باید نوامبر اونجا باشیم، مثل اینکه چون دخترم با من هست استفاده از خوابگاه محدودیت داره، اگر بخوام خونه بگیرم باید حتما دو تا اتاق خواب داشته باشه؟ میشه اگر کسی اطلاعاتی داره منو راهنمایی کنه که در بدو ورود بهترین کاری که هم ارزون باشه و هم راحت چیه؟ واقعا این مسئله خونه استرس آوره. سپاس
    تا اونجایی که من اطلاع دارم بیشتر دانشگاه ها در استرالیا خوابگاه های متاهلی دارند ......حالا باید اینو از دانشگاه بپرسید ... بله بیشترین هزینه شما در طول دوره تحصیل همین خوابگاه هست و گرفتن خونه هست ... چند مورد هست که باید در نظر داشته باشید ... اول این که باید سعی کنید که خوابگاه نزدیک به دانشگاه باشد... دوم این که باید به سیستم حمل و نقل عمومی هم نزدیک باشه ... البته اگر پول داشته باشید و بتونید در بدو ورود ماشین بخرید این مساله مهمی نیست..... و سومین مورد هم نزدیک بودن محل زندگی به مراکز فروشگاهی هست .... بهترین کاری که میشه کرد اینه که برای یه مدت کوتاه برید خوابگاه دانشگاه و در این مدت براساس معیارهایی که بالا گفته شد بگردیدو خونه پیدا کنید .... سایت های اینترنتی زیادی هست که می تونید بگردید و خونه پیدا کنید
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mani2541 نمایش پست ها
    تا اونجایی که من اطلاع دارم بیشتر دانشگاه ها در استرالیا خوابگاه های متاهلی دارند ......حالا باید اینو از دانشگاه بپرسید ... بله بیشترین هزینه شما در طول دوره تحصیل همین خوابگاه هست و گرفتن خونه هست ... چند مورد هست که باید در نظر داشته باشید ... اول این که باید سعی کنید که خوابگاه نزدیک به دانشگاه باشد... دوم این که باید به سیستم حمل و نقل عمومی هم نزدیک باشه ... البته اگر پول داشته باشید و بتونید در بدو ورود ماشین بخرید این مساله مهمی نیست..... و سومین مورد هم نزدیک بودن محل زندگی به مراکز فروشگاهی هست .... بهترین کاری که میشه کرد اینه که برای یه مدت کوتاه برید خوابگاه دانشگاه و در این مدت براساس معیارهایی که بالا گفته شد بگردیدو خونه پیدا کنید .... سایت های اینترنتی زیادی هست که می تونید بگردید و خونه پیدا کنید
    سلام، من و دخترم باید 21 نوامبر ملبورن باشیم ولی من هنوز جایی رو گیر نیاوردم، نمیدونم باید چطوری یه جای ارزون گیر بیارم؟ ممن.ن میشم راهنمایی کنین. سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط toleration نمایش پست ها
    سلام، من و دخترم باید 21 نوامبر ملبورن باشیم ولی من هنوز جایی رو گیر نیاوردم، نمیدونم باید چطوری یه جای ارزون گیر بیارم؟ ممن.ن میشم راهنمایی کنین. سپاس
    اگه فقط خودتون و دخترتون هستین بهتون پیشنهاد میکنم دنبال خونه نباشین و دنبال استودیو بگردین. حداقل کرایه خونه با آب و برق و گاز دور و بر 1100 دلار براتون میفته و اینکه نه پارکینگ داره و فقط 2 تخته است. من به تازگی 6 ماهی اونجا با یکی از دوستام بودم که هفته ای 500 تا برای اجاره ش میداد، ولی خوب اون 5 اتاقه بود و پارکینگ و همه چی داشت. ولی اگه میخواین صرفه جویی کنین دنباله استودیو باشین. فوقش 1 سال استودیو باشین و خوشتون نیومد برین اجاره کنین.. امیدوارم موفق باشین
    Don't Give up

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

دوستان هزینه اجاره در شهر پرث حدودا چقدره؟

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    دوستان هزینه اجاره در شهر پرث حدودا چقدره؟
    یک یونیت یک خوابه هفته ای 280 تا 350 دلار.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)