صفحه 1 از 10 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 94

موضوع: اوضاع کار در حین تحصیل در استرالیا و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

پیش فرض اوضاع کار در حین تحصیل در استرالیا و مسائل مرتبط

با سلام .

من در یک سایتی خواندم کار در استرالیا بهتر از کانادا برای دانشجویان گیر می آید

البته می دانم کار با کار فرق داره

برای یکی که 20 ساعت اجازه کار دارد . آیا کار برای تو دانشگاه یا بیرون دانشگاه گیر می آید

چند تا سوال دوستان اگر تجربه و سایتی سراغ داشته باشند معرفی کنند ممنون میشوم

1. کمترین حقوق یا همان کمترین دستمزد برای کار دانشجویی چقدر است ؟
    2. بهترین دانشگاه یا شهر برای کار دانشجویی
    3. آیا مالیات برای کار دانشجویی گرفته می شود ؟ یا سقفی دارد ؟
    4. چه کار های بیشتر موجود هست ؟

با تشکر

پیش فرض پاسخ : کار دانشجویی در استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط samanjan نمایش پست ها
    با سلام .

من در یک سایتی خواندم کار در استرالیا بهتر از کانادا برای دانشجویان گیر می آید

البته می دانم کار با کار فرق داره

برای یکی که 20 ساعت اجازه کار دارد . آیا کار برای تو دانشگاه یا بیرون دانشگاه گیر می آید

چند تا سوال دوستان اگر تجربه و سایتی سراغ داشته باشند معرفی کنند ممنون میشوم

1. کمترین حقوق یا همان کمترین دستمزد برای کار دانشجویی چقدر است ؟
    2. بهترین دانشگاه یا شهر برای کار دانشجویی
    3. آیا مالیات برای کار دانشجویی گرفته می شود ؟ یا سقفی دارد ؟
    4. چه کار های بیشتر موجود هست ؟

با تشکر
    سلام دوست عزیز
    همونطور که خودتون گفتین واقعا نمیشه گفت کار در استرالیا بهتر گیر میاد، ولی طبق آخرین خبری که من دارم نرخ بیکاری در استرالیا 4% هستش که البته این برای کار full time ، کار داشجویی فرق میکنه. اکثر کارهای دانشجویی که در این مدت من تونستم گیر بیارم داخل دانشگاه بوده و معمولا بصورت casual بوده، یعنی یه مدتی کار میکنی بعد تموم میشه میره. ولی اکثر دانشگاهها سایت career مخصوص کارهای دانشجویی دارن که میتونین از این سایت استفاده کنین که کلا کارهای دانشجویی رو Advertise میکنه. البته تدریس هم میشه انجام داد که این بستگی به دانشکده و استادتون داره که براتون فراهم کنه.
    اکثر کارهایی که من اینجا (سیدنی) به عنوان دانشحویی انجام دادم متوسط ساعتی 23 دلار گرفتم. مطمئنا کار در شهرهای بزرگتر بیشتره ولی یه ضربل مثلی اینجا استفاده میکنن که to be at the right place at the right time , و یه جورایی بعضا شانسیه. اگر درآمد سالیانتون زیر 6000 دلار باشه مالیات تعلق نمیگیره ولی بیشتر از اون بسته به میزان درآمد مالیات میدین.
    موفق باشین

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mojt نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    همونطور که خودتون گفتین واقعا نمیشه گفت کار در استرالیا بهتر گیر میاد، ولی طبق آخرین خبری که من دارم نرخ بیکاری در استرالیا 4% هستش که البته این برای کار full time ، کار داشجویی فرق میکنه. اکثر کارهای دانشجویی که در این مدت من تونستم گیر بیارم داخل دانشگاه بوده و معمولا بصورت casual بوده، یعنی یه مدتی کار میکنی بعد تموم میشه میره. ولی اکثر دانشگاهها سایت career مخصوص کارهای دانشجویی دارن که میتونین از این سایت استفاده کنین که کلا کارهای دانشجویی رو Advertise میکنه. البته تدریس هم میشه انجام داد که این بستگی به دانشکده و استادتون داره که براتون فراهم کنه.
    اکثر کارهایی که من اینجا (سیدنی) به عنوان دانشحویی انجام دادم متوسط ساعتی 23 دلار گرفتم. مطمئنا کار در شهرهای بزرگتر بیشتره ولی یه ضربل مثلی اینجا استفاده میکنن که to be at the right place at the right time , و یه جورایی بعضا شانسیه. اگر درآمد سالیانتون زیر 6000 دلار باشه مالیات تعلق نمیگیره ولی بیشتر از اون بسته به میزان درآمد مالیات میدین.
    موفق باشین
    سلام
    تشکر از پاسخ شما

من راستش می خواستم برای مقطع کارشناسی اقدام کنم . و حقوق در این مقطع معمولا از چقدر شروع میشود.

نقل قول نوشته اصلی توسط samanjan نمایش پست ها
    سلام
    تشکر از پاسخ شما

من راستش می خواستم برای مقطع کارشناسی اقدام کنم . و حقوق در این مقطع معمولا از چقدر شروع میشود.
    بالا هم نوشتم، کار دانشجویی زیاد ارتباطی با سطح تحصیلات نداره مگر اینکه بخواین تدریس کنین. ولی برای کار غیر تدریس متوسط 20 دلار ساعتی در نطر بگیرین.

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

پیش فرض اوضاع کار بعد از تحصیل و در حین تحصیل در استرالیا و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    برای دانشجویان دکتری به جز اون 24000 دلار فاند ، منبع درآمد دیگه ای وجود نداره !؟ مثلا TA یا RA یا . . . !؟
    .You can either have results or excuses; not both

Member
    رشته و دانشگاه
    Alumni : The University of Melbourne - Mechanical Engineering - Biomechanics

پیش فرض پاسخ : هزینه تحصیل و زندگی در استرالیا

TA میتونید بگیرید معمولا. البته اینجا بهش میگن Tutoring یا به اختصار Tute. باید قبل از شروع ترم حواستون باشه به استاد خودتون و اساتید دیگه و همچنین کسی که کلاسها رو برنامه ریزی میکنه توی دانشکده اتون. برای تیوت بر داشتن اجازه استاد خودتون رو لازم دارید. معمولا پولش هم خوبه. توی دانشگاه ملبورن، هر ساعت 100$ میدن تقریبا بابت کلاس. دیگه اینکه کلاس چند ساعت در هفته باشه و چند هفته قرار باشه برید کلاس فرق میکنه. برنامه دانشگاههای دیگه رو دوستانی که توی همون دانشگاه درس میخونند باید نظر بدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای دانشجویان دکتری به جز اون 24000 دلار فاند ، منبع درآمد دیگه ای وجود نداره !؟ مثلا TA یا RA یا . . . !؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business- CBS

سلام
    من در perth هستم.. اصلا روی کار پیدا کردن حساب نکنید.. کار اینجا زیاد است اما به خارجی بد کار می دهند چون مهمترین فاکتور اینجا زبان هست. اگر زیان همسرتون خوبه خیلی خیلی خیلی یعنی در حد listening 9 و 8.5 و مشکلی با لهجه استرالیایی ندارند،شانس کار تمام وقت هست..مورد دیگه اینکه perth شهر خیلی گرونی هست.. هزینه یک سوئیت بدون اتاق برای 2 نفر هغته ایی 300-320 هست.اپارتمان یک خوابه هم از 320 هست به بالا.. اصلا نمی تونم تصور کنم الان کسی بدون بورس بخواد بیاد اینجا زندگی بکنه و شهریه 20000-30000 دلاری بده یا این قیمت دلار !!
    مورد دیگه اینکه در perth .. 90% خونه ها مبله است و اکثر وسایل رو دارند.. بین اطرافیان تاحالا ندیدم کسی فریت بار کرده باشه.. حداکثر فرش میارن چون یاقی وسایل رو می تونید از همینجا بخرید که گرون هم نیستند.

نقل قول نوشته اصلی توسط start_today نمایش پست ها
    خوب همونطور که گفتین برای خرج دو نفر و سفر سالانه به ایران احتیاج به پس انداز دارید. اینجا خرج ماه های اول و دوم زیاد خواهد بود براتون ولی از ماه سوم شرایط عادی میشه. برای TA مسلما زبان مهمه چون باید بتونین خوب توضیح بدین. بله من گرفتم. پولش به ازای هر ساعت خیلی خوبه ولی زیاد نمی تونین کلاس بگیرین چون به هر حال شما نیاز دارید روی کار اصلیتون که پروژتون هست زمان صرف کنید. من یک کلاس گرفتم و تقریبا برای یک ترم (تقریبا) 2000 تا گرفتم. البته میشه بیشتر از این هم گرفت. بستگی به خودتون داره. برای گرفتنش هم باید با استادا صحبت کنید و ببینین کدومشون احتیاج دارن البته قبلش یک دوره ی یک روزه رو باید بگذرونید. استادتون هم اگه کار مربوط به پروژه رو انجام بدین مسلما مخالفتی نداره
    خیلی ممنون دوست عزیز از راهنمایی و دادن اطلاعات
    چند تا سوال در مورد همین TA :
    1) هر دانشجوی PHD که درخواست TA بده و زبانش خوب باشه ، راحت بهش میدن !؟
    2) میشه قبل از رفتن به استرالیا با استاد هماهنگ شد برای گرفتن TA !؟
    3) این پولی که میدن برای هر ساعت TA ، جدا از اون اسکالرشیپ هست دیگه ، درسته !؟
    خیلی ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    خیلی ممنون دوست عزیز از راهنمایی و دادن اطلاعات
    چند تا سوال در مورد همین TA :
    1) هر دانشجوی PHD که درخواست TA بده و زبانش خوب باشه ، راحت بهش میدن !؟
    2) میشه قبل از رفتن به استرالیا با استاد هماهنگ شد برای گرفتن TA !؟
    3) این پولی که میدن برای هر ساعت TA ، جدا از اون اسکالرشیپ هست دیگه ، درسته !؟
    خیلی ممنون
    آره. TA‌راحت ميدن. اما بهتره وقتي اومديد دانشگاه درخواست بديد. و اينكه پولش جز كار part time حساب ميشه و پولش كاملا جداست.
    آنكه پرنقش زد اين دايره مينايي كس ندانست كه در گردش پرگار چه كرد

نقل قول نوشته اصلی توسط iman1718 نمایش پست ها
    آره. TA‌راحت ميدن. اما بهتره وقتي اومديد دانشگاه درخواست بديد. و اينكه پولش جز كار part time حساب ميشه و پولش كاملا جداست.
    خیلی ممنون دوست عزیز
    همه دانشگاه های استرالیا اینطوری راحت میدن !؟ یا فقط بعضی هاشون !؟
    در ضمن ، برای یک دانشجوی دکتری که اسکالرشیپ هم داره ، چند ساعت در هفته اجازه کار part time میدن !؟

صفحه 1 از 10 12345678910 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)