صفحه 2 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 94

موضوع: اوضاع کار در حین تحصیل در استرالیا و مسائل مرتبط

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : هزینه تحصیل و زندگی در استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    خیلی ممنون دوست عزیز
    همه دانشگاه های استرالیا اینطوری راحت میدن !؟ یا فقط بعضی هاشون !؟
    در ضمن ، برای یک دانشجوی دکتری که اسکالرشیپ هم داره ، چند ساعت در هفته اجازه کار part time میدن !؟
    اينكه همشون ميدن را مطمئن نيستم. اگر كسي اسكلارشيپ داشته باشه ، هفته اي 7 تا 8 ساعت
    آنكه پرنقش زد اين دايره مينايي كس ندانست كه در گردش پرگار چه كرد

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    خیلی ممنون دوست عزیز
    همه دانشگاه های استرالیا اینطوری راحت میدن !؟ یا فقط بعضی هاشون !؟
    در ضمن ، برای یک دانشجوی دکتری که اسکالرشیپ هم داره ، چند ساعت در هفته اجازه کار part time میدن !؟

ببینید شما برای کار (چه داخل دانشگاه چه خارج از دانشگاه) باید با استاد هماهنگ کنید. اگه دانشجوی دکترا باشید و طبعا فقط ریسرچ باشید از نظر ویزاتون شما اجازه ی کار فول تایم دارید (بر اساس تغییرات جدید در سال 2012) اما باید با کسب اجازه از استاد باشه چون اگه هون تشخیص بده که شما به اندازه ی کافی برای پروژه وقت نمیزارید اون وقت به دردسر می افتین. برای گرفتن TA هم اصولا باید اول تشریف بیارید و با اساتید صحبت کنین ببینین کی TA لازم داره برای چه درسی. و خمونطور که گفتم باید یک دوره ای رو که یک روزه هست بگذرونید تا بتونین شروع به کار کنید. موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط start_today نمایش پست ها
    ببینید شما برای کار (چه داخل دانشگاه چه خارج از دانشگاه) باید با استاد هماهنگ کنید. اگه دانشجوی دکترا باشید و طبعا فقط ریسرچ باشید از نظر ویزاتون شما اجازه ی کار فول تایم دارید (بر اساس تغییرات جدید در سال 2012) اما باید با کسب اجازه از استاد باشه چون اگه هون تشخیص بده که شما به اندازه ی کافی برای پروژه وقت نمیزارید اون وقت به دردسر می افتین. برای گرفتن TA هم اصولا باید اول تشریف بیارید و با اساتید صحبت کنین ببینین کی TA لازم داره برای چه درسی. و خمونطور که گفتم باید یک دوره ای رو که یک روزه هست بگذرونید تا بتونین شروع به کار کنید. موفق باشید

من مارچ 2012 ويزا گرفتم . بر اساس كدي كه تو ويزام زده ؛ هر دو هفته ؛ 40 ساعت مي توم كار كنم و full time. اگر هم كه بورس شده باشي كه ميشه 8 ساعت.

نقل قول نوشته اصلی توسط iman1718 نمایش پست ها
    من مارچ 2012 ويزا گرفتم . بر اساس كدي كه تو ويزام زده ؛ هر دو هفته ؛ 40 ساعت مي توم كار كنم و full time. اگر هم كه بورس شده باشي كه ميشه 8 ساعت.
    I got my visa on March too, the working policiy has change since then, you can check it now

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط start_today نمایش پست ها
    I got my visa on March too, the working policiy has change since then, you can check it now

ممنون دوست عزيز.
    شما درست ميگيد.
    http://www.immi.gov.au/students/visa...s-students.htm

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

پیش فرض پاسخ : اوضاع کار در حین تحصیل در استرالیا و مسائل مرتبط

من که به استاد ایمیل زدم گفتم اگر کاری چیزی هست راجع به پروژه که می شه قبل ورود استارت زد یا مطالعه کرد بفرمایید شاید اینطوری پشتکار ما رو از الان بفهمه بعدا بتونیم کار پاره وقت رو رضایت بگیریم .
    راستی این کارهای دانشجویی رو می شه مثلا دانشگاه موناش بود و برای دانشگاه ملبورن اقدام کرد؟
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

Junior Member

سلام،سوال من این هستش که کسی که برای فوق لیسانس میره باز باید از این کارای دانشجویی با این درآمد کم داشته باشه یا کار در رستوران و اینجور چیزا؟یا اینکه می تونه با مدرک لیسانسش یک کار مرتبط با رشته اش که به عنوان مثال رشته ی من مهندسی عمران هستش پیدا کنه؟؟

Junior Member

دوستای عزیز؟

اونایی که اطلاع دارن اوضاع کاری دانشجوهای دکتری توی ملبورن چطوره؟(Monash Uni) هزینه ها؟ با سالی چند ماهی چند دخل به خرج میخوره. مرسی

Junior Member

سلام دوستان.
    کسی هست که خودش شخصا Perth زندگی کرده باشه؟ البته پُست یکی از دوستان رو در همین فروم دیدم که راجع به Perth بود و اینکه هزینه ها اونجا خیلی بالاست و نمیشه روی گیر آوردن کار پارت تایم حساب کرد. می خوام بدونم نظر همه همینطوره؟ برای زندگی دانشجویی متاهلی سالی 28000 دلار کفایت میکنه؟ ممنون میشم اگر کسی اطلاعات دقیق داره راهنمائی کنه.

Member hoomi_mcitp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Network Systems - Swinburne University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط parhamahmadi نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی هست من رو راهنماییی کنه واسه ویزای کاری که به دانشجوها میدن .من انگلیس درس میخونم و چک کردم دانشگاهمم مورد تایید استرالیا هست آخرای درسمه و میخوام از ویزای 2 ساله برای کار که به دانشگاهای مورد تاییدشون میدن استفاده کنم خیلی کمک کردین اگه راهنماییم کنید باید چه مدارکی آماده کنم و کلا پروسه کار رو برام توضیح بدید
    دوست من برای گرفتن ویزای کار پس از تحصیل باید حداقل 2 سال در داخل استرالیا تحصیل کرده باشید. به مستر 2 سال و دکترا 4 سال ویزای 485 میدن. حتما باید خود استرالیا درس خونده باشید
    سابکلس 573 استرالیا : لاج پرونده: 19 مارچ - فایل نامبر : 24 مارچ - مدیکال 7 آپریل - تاریخ انجام مدیکال 15 آپریل -تاریخ گرنت ویزا : 1 می
    ارسال مدارک کبک : می 2011 فایل نامبر کبک : آگوست 2011! در انتظار مصاحبه
    آیلتس آکادمیک 7.5 ،TCFQ : B1 ,C1

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)