صفحه 5 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 94

موضوع: اوضاع کار در حین تحصیل در استرالیا و مسائل مرتبط

Member

پیش فرض پاسخ : اوضاع کار در حین تحصیل در استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Jadoogar نمایش پست ها
    سلام
    تقریبا کل تاپیک رو خوندم.
    کمی نا امید شدم !! از بس که همه می گن کار نیست !!
    ممنون میشم اگر کسی منصفانه و بدون تعصب بگه وضعیت کار پیدا کردن در اونجا چطوره؟
    کارهای رستوران و آشپزی هم نمیشه انجام داد؟ (چون مرتبط با رشته ام هست) از گارسونی تا به بالا هم فرقی نداره.
    آخه نمیشه که کلا کار وجود نداشته باشه !!!!! همین الان تو ایران برای این رشته کار ریخته.
    دوست من،این لینک کارهای کژوال حتما به دردت میخوره.هر دقیقه آگهی می آد.
    http://www.gumtree.com.au/

ApplyAbroad Hero

سلام
    کارهای رستوران و آشپزی هم نمیشه انجام داد؟ (چون مرتبط با رشته ام هست) از گارسونی تا به بالا هم فرقی نداره.
    آخه نمیشه که کلا کار وجود نداشته باشه !!!!! همین الان تو ایران برای این رشته کار ریخته.
    ببینید اگه بخواین این کارها رو کار اصلیتون قرار بدین و فول تایم کار منید بله میتونید پیدا کنید...مشکل وقتی که شما دنبال کار پارت تایم میگردین تا در کنارش درس هم بخونید
    به نظر من بهترین کارهای پارت تایمی که میشه با خوش شانسی گیر آورد کارهایی که توی دانشگاه باشه هر دانشگاهی یک قسمت مخصوص این کار داره بهش میگن jobshop ..باید برین اون قسمت دانشگاه و درخواست بدین
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

دوستان یک سوال دارم

می خواستم بدونم اگه یک دانشچوی دکترا که اسکالرشیپ داره از دولت استرالیا، در سیک (http://www.seek.com.au/) بر اساس سابقه کار و رشته تحصیلی لیسانسش دنیال کار بگرده منع قانونی نداره؟
    منظورم اینه که ممکنه این ریسک وجود داشته باشه که ویزای دانشجوییش را باطل کنند چون دنبال کار می گرده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط پری سیما نمایش پست ها
    دوستان یک سوال دارم

می خواستم بدونم اگه یک دانشچوی دکترا که اسکالرشیپ داره از دولت استرالیا، در سیک (http://www.seek.com.au/) بر اساس سابقه کار و رشته تحصیلی لیسانسش دنیال کار بگرده منع قانونی نداره؟
    منظورم اینه که ممکنه این ریسک وجود داشته باشه که ویزای دانشجوییش را باطل کنند چون دنبال کار می گرده؟
    تا جایی که من اطلاع دارم دانشجوهای دکتری میتونن فول تایم کار کنن، اما قطعاً به شرایط اسکالرشیپ بستگی داره. چون قبل از شروع دوره ازتون یه تعهداتی میگیرن که شاید محدودیت کارکردن هم داخلش باشه.
    سابكلاس٥٧٣ متاهل، لاج پرونده: ٢٨ جون، فايل نامبر:١ جولاي، مديكال: ١ آگوست، انجام مديكال: ١٣ آگوست. ،شروع ترم: ٢٤ اكتبر دانشگاه QUT،گرنت ويزا:١٦ سپتامبر٢٠١٣

سلام
    دوست عزیز، اصلاً ایران رو با اینجا مقایسه نکنید چیزیکه باری کارفرماها در هر زمینه ای اینجا مهمه سابقه ی کار استرالیایی هست. الان بچه های خودشون دارن دنبال کار میگردن و پیدا نمیکنن. پس باید واقع بین بود و قبول کرد که وقتی ما مشکل زبان، کار کردن فول تایم و... داریم خیلی خیلی سخته برامون. کار رستوران و آشپزی هم اینجا خیلی طرفدار داره و رقابتیه. کار های کژوال دانشگاهی بهترین گزینه هستن که اونم ماجرای خودشو داره...من که تا حالا موفق نشدم یکیشو بگیرم چون معمولاً رزیدنسی میخوان.
    سابكلاس٥٧٣ متاهل، لاج پرونده: ٢٨ جون، فايل نامبر:١ جولاي، مديكال: ١ آگوست، انجام مديكال: ١٣ آگوست. ،شروع ترم: ٢٤ اكتبر دانشگاه QUT،گرنت ويزا:١٦ سپتامبر٢٠١٣

نقل قول نوشته اصلی توسط asal7119 نمایش پست ها
    دوست عزیز، اصلاً ایران رو با اینجا مقایسه نکنید چیزیکه باری کارفرماها در هر زمینه ای اینجا مهمه سابقه ی کار استرالیایی هست. الان بچه های خودشون دارن دنبال کار میگردن و پیدا نمیکنن. پس باید واقع بین بود و قبول کرد که وقتی ما مشکل زبان، کار کردن فول تایم و... داریم خیلی خیلی سخته برامون. کار رستوران و آشپزی هم اینجا خیلی طرفدار داره و رقابتیه. کار های کژوال دانشگاهی بهترین گزینه هستن که اونم ماجرای خودشو داره...من که تا حالا موفق نشدم یکیشو بگیرم چون معمولاً رزیدنسی میخوان.
    ضمن تایید حرف دوستمون جالبه بدونین فروشندگی گارسونی آشپزی و حتی کار ساختمان جزو مشاغل پرطرفدار هست که معمولا خود استرالیایی ها اشغالش میکنند. خیلی روی کار حساب باز نکنید.

سلام. من فارغ التحصیل دکتری حرفه ای دامپزشکی تو ایران هستم و برای استرالیا از طریق شرکت رابط اقدام کردم و منتظر نتیجه اش هستم و میدونم که مستر باید بگیرم منتها چون دنبال مستر بای ریسرچ هستم. فکر میکنم بتونم کار تمام وقت هم پیدا کنم منتها از چند تا نکته بی خبرمو.اگه میتونین کمک کنین. 1. احتمال به دست اوردنکار توی ماهها 2 یا 3 بعد ورود، 2. احتمال کار پیدا کردن تو دانشگاه، مسکن و در آمد یانگین از کار. هزینه زندگی رو شنیدم سالی 15000 تا هستش. درسته؟ ممنون میشم کمک راهنمایی کنید.

Junior Member

سلام
    من پذیرش مستر بای ریسرچ دارم یعنی نوع ویزام 574 هست که اجازه کار دائم دارم ولی اول باید در کلاسای زبان شرکت کنم، می خواستم بدونم هیچ راهی هست که این دوران بشه کار کرد؟؟ لطف می کنین جواب بدین.سپاس

Junior Member

سلام دوستان. همسر من در مقطع دکترا در سیدنی قبول شده ولی به علت اینکه نتونست اسکولارشیپ بگیره، احتمالا نتونیم بریم ولی میخواستم بدونم آیا ما می تونیم با استفاده از مدارکی که دانشگاه برای ما جهت گرفتن ویزا میفرسته و با فرض اینکه ویزای دانشجویی هم بگیریم، بریم استرالیا و به جای درس خوندن، دنبال کار بگردیم و کار کنیم. ممنون.

Member mah_pari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc, Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ateefe نمایش پست ها
    سلام دوستان. همسر من در مقطع دکترا در سیدنی قبول شده ولی به علت اینکه نتونست اسکولارشیپ بگیره، احتمالا نتونیم بریم ولی میخواستم بدونم آیا ما می تونیم با استفاده از مدارکی که دانشگاه برای ما جهت گرفتن ویزا میفرسته و با فرض اینکه ویزای دانشجویی هم بگیریم، بریم استرالیا و به جای درس خوندن، دنبال کار بگردیم و کار کنیم. ممنون.
    همسرتون باید حتما بره و ثبت نام کنه و تحصیل کنه. ایشون 20 ساعت در هفته (با اجازه سوپروایزر) اجازه کار داره. اما شما اجازه کار فول تایم دارید.
    گر مرد رهی غم مخور از دوری و دیری *** دانی که رسیدن هنر گام زمان است

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)