صفحه 7 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 94

موضوع: اوضاع کار در حین تحصیل در استرالیا و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اوضاع کار در حین تحصیل در استرالیا و مسائل مرتبط

سلام.
    من لیسانس زیست شناسی دارم. و برای یه مدت میخوام توی استرالیا بمونم که البته اجازه کار برای 20 ساعت رو دارم.
    به نظر شما اگه اینجا توی دوره های مرتبط با رشتم کارگاه بگذرونم امکان داره به عنوان کاره نیمه وقت بتونم توی زمینه رشته خودم کار پیدا کنم؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Phd Chemistry-UNSW

سلام.
    البت گویا این تاپیک بدجوری داره خاک می خوره با این حال خواستم از دوستانی که در UNSW هستن بپرسم وضعیت کار کژوال توی این دانشگاه چطوره؟ ما دکتری شیمی داریم می ریم ولی خب متالورژی هم یه چیزایی بلدیم. مخلص

Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

دانشجوی دکتری اصلا می رسه کار کنه هفته ی ساعت؟ فقط تو دانشگاه مجازه یا بیرون دانشگاه هم میشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

دوستان من و همسرم 9 نوامبر 2015 ویزامون اومد برای دوره دکتری پژوهشی (Postgraduate Research)
    تو ویزای من نوشته:
    8105 - WORK LIMITATION
    توضیحشم اینه:
    Once permission to work has been granted, may work for up to 20 hours a week while the course is in session
    (خلاصه بگم اگه دکتری کسی course داشته باشه همون هفته ای 20 ساعت میتونه کار کنه ولی اگر course نداشته باشه بدون محدودیت میتونه کار کنه)
    تو ویزای همسرم هم نوشته:
    8104 - WORK LIMITATION
    توضیحشم اینه:
    The holder must not engage in work for more than 20 hours a week while the holder is in Australia

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

خلاصه پست های این فروم:
    اکثر کارهای دانشجویی داخل دانشگاه هستند و معمولا بصورت casual می باشند، یعنی برای مدتی کوتاه کار می کنید. ولی اکثر دانشگاهها سایت career مخصوص کارهای دانشجویی دارند که میتونید از این سایت استفاده کنید که کلا کارهای دانشجویی رو Advertise میکند. البته تدریس هم میشود انجام داد که این بستگی به دانشکده و استادتان دارد که برایتان فراهم کنند.
    اگر درآمد سالیانه شما زیر 6000 دلار باشد مالیات به آن تعلق نمیگیرد ولی بیشتر از این مقدار، بسته به میزان درآمد مالیات گرفته خواهد شد. کار دانشجویی ارتباط چندانی با سطح تحصیلات ندارد، مگر هدف تدریس باشد، ولی برای کار غیر تدریس متوسط 20 دلار ساعتی می توانید حقوق دریافت کنید.
    دانشجویان میتوانند برای تدریس در دانشگاه TA بگیرند. البته در استرالیا این امر Tutoring یا به اختصار Tute نام دارد. دانشجویان باید قبل از شروع ترم حواسشان به استاد خودشان و اساتید دیگر و همچنین کسی که کلاسها را برنامه ریزی میکند باشد. برای تیوت بر داشتن اجازه استاد خودتان را لازم دارید. معمولا دستمزد خوبی هم دارد. در دانشگاه ملبورن، هر ساعت 100$ دستمزد تقریبا بابت هر کلاس درنظر گرفته شده است. اینکه کلاس چند ساعت در هفته باشد و چند هفته قرار باشد برگزار شود دستمزد متفاوت خواهد بود.
    دستمزد تدریس یا همان TA جز كار part time حساب مي شود و کاملا از بورسیه یا scholarship جداست.
    اگر دانشجوی دکترا (Research base) باشید از نظر ویزا شما اجازه ی کار تمام وقت دارید (بر اساس تغییرات جدید در سال 2012) اما باید با کسب اجازه از استادتان باشد چون اگر تشخیص بدهند که شما به اندازه ی کافی برای پروژه وقت نمی گذارید به دردسر خواهید افتاد.

(ادبیات جمله هارو هم درست کردم، امیدوارم مفید باشه وقتتون زیاد گرفته نشه کل فروم رو بخونید)

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

دوستان تجربه ای از TA دارن در گروه عمران دانشگاه UQ
    I spring over the spring with the spring in the spring

سلام
    چرا ویزای همسرتون work limitation داره؟ مگه ویزاتون 574 نیست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

دوستانی که دنبال کار میگردن من 2-3 راه بهشون پیشنهاد می کنم، باید این رو بدونید که اینجا بدون داشتن مدرک از خود استرالیا سخت بشه کار پیدا کرد پس:
    1- دوره RSA رو میتونید با 70-80 دلار برید و مدرکش رو بگیرید این مدرک مخفف:
    Responsible Service of Alcohol
    است که به کمک این مدرک میتونید تو کافی شاپ و بار و رستوران راحت کار پیدا کنید

2-دوره FA یا همون First Aid است که مدرک بسیار خوبی و دقیقا نمیدونم چقدر هزینه دوره اش است
    ولی تو کنبرا حدود 140 دلار باید بدید.
    این دوره برای کار پیدا کردن تو مراکز خرید، نگهبانی، مراقبت از سالمندان، مراکز مراقبت از کودکان به کارتون میاد

3- مدرک Security operation II که میتونید باهاش کار نگهابانی و محافظتی انجام بدید.
    مثلا مامور security تو مراکز خرید یا فرودگاه یا سفارت بشید.

4- اکثر کارها حتما ازتون police check یا همون عدم سوپیشینه خودمون رو میخواند
    این مدرک حداکثر 2 هفته طول میکشه که بیاد و 2 ماه فکر کنم معتبر باشه و 99 دلار هم هزینه داره
    که اول میرید اثر انگشتتون رو میگیرند و و بعد یه هفته police check شما حاضر میشه و میاد جلو درتون.
    پس بعد از گذارندن دوره های بالا، برید و این police check رو بگیرید که اعتبارش تموم نشه.

تو شهر کنبرا همه چی با پست انجام میشه و تمامی مدارک و کارت شناسایی که میگیرید حتما باید پست بشه که مطمین بشن شما جایی ساکن هستید. میتونید آدرس خوابکاه رو هم بزنید.

Junior Member

سلام
    ميشه لطف كنيد ، از دوستان گرامي اگر اطلاعات داريد با ما در ميون بزاريد.
    ١ كار در داخل دانشگاه ، شرايطش چي هست؟
    ٢ ميشه زبان انگليسي تدريس كرد؟ ( من أيلتس آكادميك ٧.٥ دارم ) با چه مدركي ميشه؟
    ٣ كار يدي و كار ظرف شستن و هر چي كه شما سراغ داريد در دانشگاه هستش؟

٤ اگه با ويزاي ١٩٠/١٨٩ بيايم استراليا، از كي ميتونيم وارد دانشگاه بشيم ؟ ( و دولت چه قدر كمك مالي ميكنه )

لطفا جواب بدبد
    متشكرممممم

سلام دوستان

دانشجوی مستر چه قدر میتونه در ماه کار کنه قانونا ؟
    آیا کار برای دانشجوی مستر پیدا میشه و حقوقش متوسط چه قدره ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)