صفحه 7 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 132

موضوع: هزینه تحصیل و زندگی در استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : هزینه تحصیل و زندگی در استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط mzam نمایش پست ها
    کسایی که ویزای دائم دارند، هزینه تحصیل در مقطع مستر چطوره؟
    رایگانه؟ تخفیف میدند یا نه مثل بقیه است؟
    My friend.... If you have a permanent resident visa ......Then your tutition fee will be waived....so you have to pay only for your own living cost....which is totally depends on your lifestyle......I have seen a few people who are PR and studying Master without tuition fee.
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

Junior Member

پیش فرض پاسخ : هزینه تحصیل و زندگی در استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

با سلام
    من کل صفحات این فروم رو خوندم. احساس میکنم یه چیزی جاش خیلی خالیه اینجا و اون هم اینه که یکی یا چند تا از دوستان با توجه به شهری که در اون زندگی میکنند لیست مخارج رو بر اساس هر آیتم مثلا اجاره خونه، حمل و نقل، تغذیه و مالیات و ... ارائه بدند. البته با در نظر گرفتن سطح متوسط زندگی. به نظرم این روش خیلی خیلی میتونه به ماها که تو ایران هستیم و قصد عزیمت به استرالیا داریم کمک بکنه. مخصوصا اگر این کار برای زندگی متاهلی بشه...

با سپاس

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mofarahani نمایش پست ها
    با سلام
    من کل صفحات این فروم رو خوندم. احساس میکنم یه چیزی جاش خیلی خالیه اینجا و اون هم اینه که یکی یا چند تا از دوستان با توجه به شهری که در اون زندگی میکنند لیست مخارج رو بر اساس هر آیتم مثلا اجاره خونه، حمل و نقل، تغذیه و مالیات و ... ارائه بدند. البته با در نظر گرفتن سطح متوسط زندگی. به نظرم این روش خیلی خیلی میتونه به ماها که تو ایران هستیم و قصد عزیمت به استرالیا داریم کمک بکنه. مخصوصا اگر این کار برای زندگی متاهلی بشه...

با سپاس
    خیلی مفید نخواهد بود چون محله به محله و خونه به خونه و آدم با آدم و تعریف آدما از سطح متوسط و خیلی فاکتور های دیگه فرق میکنه
    لیست مخارج غیر ممکنه فقط میشه به طور کیفی مقایسه کرد
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member

من تجربه خودم در سیدنی و بریزبین رو برای یک زندگی متوسط مایل به خوب در یکسال میگم. در سیدنی در یکسال حدود ۳۴۰۰۰ دلار و در بریزبین ظرف یکسال حدود ۲۹۰۰۰ دلار.

دوستان هزینه ای که بالا نوشته شده جهت زندگی و تحصیل با هم هست، درسته؟

Senior Member leo47 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Professional Engineering (MPE) - UoW

نقل قول نوشته اصلی توسط Her3by نمایش پست ها
    من تجربه خودم در سیدنی و بریزبین رو برای یک زندگی متوسط مایل به خوب در یکسال میگم. در سیدنی در یکسال حدود ۳۴۰۰۰ دلار و در بریزبین ظرف یکسال حدود ۲۹۰۰۰ دلار.

دوستان هزینه ای که بالا نوشته شده جهت زندگی و تحصیل با هم هست، درسته؟
    سلام

سیدنی شهر گرونیه واسه زندگی. اما در مجموع همه چیز به سبک زندگی فرد بستگی دارد.
    شما به طور متوسط میتوانید مبلغ 18000 دلار در سال را برای زندگی مد نظر قرار دهید که این مبلغ بسته به شخص ممکن است کمتر یا بیشتر شود.
    سابکلاس 573 - گرنت ویزا: 28-Feb-2014

ApplyAbroad Guru

سلام - دوستان هزینه زندگی متاهلی و تحصیل در Callaghan, New South Wales رو کسی میدونه ؟ منظورم اینه با فاند 25000 دلار میشه چیزی سیو هم کرد (با زندگی متاهلی) ؟؟----------دوستان ممنون میشم جواب بدید . آخه اکثر فاندهای استرالیا توی همین مایه های 25000 تا 23000 تاست :|

Junior Member

دوستان این هزینه هایی که داخله سایت دانشگاه سیدنی نوشته؟
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    • نوع فایل: png costs.png (17.7 کیلوبایت, 85 views)

Junior Member

As an international student on a budget,
    you will be reassured to hear that living
    costs in Sydney compare favourably
    with costs in other Australian state
    capitals. In fact, increased competition
    here means that prices for many items,
    such as food, clothing, child care and
    medical costs can in some instances be
    cheaper than in smaller cities.
    In addition, Sydney enjoys a mild
    climate most of the year, which means
    you will spend less on heating or airconditioning
    compared to students
    living in cooler or hotter cities.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanic

• سلام دوستان:

به نظرتون PhD خوندن تو رشته مهندسی مکانیک در ANU بهتره یا ادلاید یا RMIT ؟ (از نظر سطح علمی، موقعیت کاری بعد از دکترا، شرایط زندگی در حین و بعد از تحصیل، مخارج و ...) شما باشید کدوم دانشگاه رو انتخاب می‌کنید و چرا؟؟؟

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

نقل قول نوشته اصلی توسط aroun نمایش پست ها
    • سلام دوستان:

به نظرتون PhD خوندن تو رشته مهندسی مکانیک در ANU بهتره یا ادلاید یا RMIT ؟ (از نظر سطح علمی، موقعیت کاری بعد از دکترا، شرایط زندگی در حین و بعد از تحصیل، مخارج و ...) شما باشید کدوم دانشگاه رو انتخاب می‌کنید و چرا؟؟؟

In my point of view ANU is better as scientific position but RMIT is in Melbourne it is nice city to live after graduation , you can try both and take decision at appropriate time
    ما کمر به مبارزه با جهل بسته ایم!
    آدمی به امید زنده است!
    مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی استرالیا

* راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)