صفحه 10 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 132

موضوع: هزینه تحصیل و زندگی در استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

پیش فرض پاسخ : هزینه تحصیل و زندگی در استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط faya104 نمایش پست ها
    با سلام و عرض خسته نباشید.
    من ارشد بیوتکنولوژی از کشور ارمنستان با معدل ۱۸:۳۰ و لیسانس از ایران دو تا مقاله ای اس ای که خودم اسم اول هستم با ایمپکت فاکتو بالای دو و دو تا دیگه سابمیت شده دارم و ۷ سالو نیم سابقه کار.چند وقت پیش یک استاد از دانشگاه سیدنی بهم اوکی داد و پروپوزال نوشتیم .خلاصه سه ماهه منتظرم.چون خودش داره اقدام میکنه ولی الن متوجه شدم که با اون فاند فقط ۲۵۰۰۰ بهم دستمزد میدن.و شهریه دانشگاه که ۳۹۰۰۰ شاملش نمیشه.استادم میگه ایا میتونی از کشور خودت کمک بگیری چون میگفت چند تا ایرانی اونجا بودن که هزینه هاشونم تمام دانشگاه استرالیا پرداخت میکرده.به نظرتون من باید چیکار کنم.چی پیشنهاد میدین.خواهش میکنم کمکم کنید.
    به نظر من اگه مقاله داری و معدلت هم خوبه این یعنی رزومه خوبی داری و راحت میتونی پذیرش با بورسیه کامل بگیری
    این استادو ول کن برو به استادای دیگه میل بزن

Banned

پیش فرض پاسخ : هزینه تحصیل و زندگی در استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام.
    ببخشد یه سوال داشتم.
    من استرالیا اپلای کردم و فاند 25000 دلاری بهم دادن. یه همراه هم دارم. با 25000 تا میتونیم اونجا زندگی کنیم؟ قراراه بریم Newcastle
    ممنونم

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi.Chem.Eng آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering, Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط ebrahim6636 نمایش پست ها
    سلام.
    ببخشد یه سوال داشتم.
    من استرالیا اپلای کردم و فاند 25000 دلاری بهم دادن. یه همراه هم دارم. با 25000 تا میتونیم اونجا زندگی کنیم؟ قراراه بریم Newcastle
    ممنونم
    , Depends on your expectations, but in newcastle yes u can if u're not very demanding

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

من بورسم هزینه بلیط هواپیما و اقامت اولیه را هم شامل میشه... برای گرفت این هزینه ها چی باید بدیم به دانشگاه؟ من برای بلیط فقط یه ایمیل را پرینت گرفتن و دادن بهم!

سلام
    دکترا تو استرالیا سه ساله هست و بورسیه هم که میدن سه ساله هست می خواستم بدونم واقعا دانشجوها می تونند سه ساله تموم کنند و
    اگر بیشتر از سه سال طول بکشه
    راهی واسه گرفتن کمک هزینه گرفتن هست؟

باسلام
    با فاند سالیانه 26000 و شهریه waive شده میشه توی ادلاید هزینه زندگی متاهلی (خانم و بچه یک ساله) را meet کرد؟

Moderator
    r_1159 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering - University of Adelaide

نقل قول نوشته اصلی توسط alisafari نمایش پست ها
    باسلام
    با فاند سالیانه 26000 و شهریه waive شده میشه توی ادلاید هزینه زندگی متاهلی (خانم و بچه یک ساله) را meet کرد؟
    اگر در گرفتن منزل دفت کنید و جای ارزون در حد 250 دلار پیدا کنید و خرجهای اضافی رو کنترل کنید مشکلی ندارید
    Racism. It Stops With Me

سلام.ببخشید یه وسالی داشتم...میتونین بگین ایا من میتونم با 150 میلیون تومن برای دوسال در بریزبرن یا ملبورن زنذگی و تحصیل کنم یانه؟

سلام
    سوالامو گه کسی میدونه و داره اونجا زندگی میکنه بگه لطفا
    1-برای دکترای کامپیوتر اگر فاند نگیری و بخوای به هزینه خودت بیای چقدر هرسال پول باید بدهی؟حدودا
    2-در صورتی که فول فاند بگیری بازم نیازه هزینه تحصیلت کنی؟
    3-هزینه زندکی روزانه(ب جز تحصیل) سالی چقدره؟ منظورم اجاره خونه.غذا.رفت و امد و..
    4-دوره دکترا چند سال طول میکشه به طور متوسط؟
    مرسیییی

Junior Member

سلام این لینک شاید به درد بخوره (در رابطه با هزینه های مختلف زندگی). حتما چک کنید:
    http://www.studyinaustralia.gov.au/g...s-in-australia

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)