صفحه 12 از 14 نخستنخست ... 234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 132

موضوع: هزینه تحصیل و زندگی در استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Banned

پیش فرض پاسخ : هزینه تحصیل و زندگی در استرالیا و مسائل مرتبط ( پس

نقل قول نوشته اصلی توسط Farnooshsaneei نمایش پست ها
    با سلام،
    شرایط ویزای داانشجویی در استرالیا چطور است؟ آیا اگر موفق به گرفتن فاند شیم و به عنوان TA یا RA وارد دانشگاه بشیم باز هم نیاز هست که کار نیمه وقت دیگه ای انجام بدیم در کنار کار دانشگاه یا همون حقوق دانشگاه برای زندگی کافی هست؟ دانشگاههای آمریکا اگر کسی فاند بگیره اصلا ویزای دانشجویی اجازه نمی ده بیرون دانشگاه کار کنی دیگه ئ همون حقوق دانشگاه واسه زندگی کافیه
    هزینه زندگی در ایالت های مختلف استرالیا متفاوت است اما به طور کلی در مقایسه با سایر کشورها هزینه زندگی کمتر است و این عامل باعث شده تحصیل در استرالیا به همراه برخورداری از سطح استاندارد بالای زندگی , مقرون به صرفه باشد. به طور کلی هزینه زندگی دانشجویی برای افراد مبلغی بین 18 تا 20 هزار دلار استرالیا در سال میباشد که هزینه شهریه دانشگاه نیز به این مبلغ افزوده میشود.
    هزینه هر مقطع تحصیلی
    هزینه مدارس مبلغی بین 10 تا 18 هزار دلار استرالیا در سال میباشد.
    هزینه دوره لیسانس مبلغی بین 16 تا 35 هزار دلار استرالیا در سال میباشد.
    هزینه دوره فوق لیسانس بین 20تا 35 هزار دلار استرالیا میباشد.
    بیمه دانشجویی در استرالیا اجباری است وهزینه ی بیمه برای یک شخص مجرد سالانه ۲۰۰۰ دلار استرالیا و برای یک خانواده ۴۰۰۰ دلار می باشد.
    امیدوارم جوابتون را گرفته باشید دوست عزیز

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط unique2017 نمایش پست ها
    هزینه زندگی در ایالت های مختلف استرالیا متفاوت است اما به طور کلی در مقایسه با سایر کشورها هزینه زندگی کمتر است و این عامل باعث شده تحصیل در استرالیا به همراه برخورداری از سطح استاندارد بالای زندگی , مقرون به صرفه باشد. به طور کلی هزینه زندگی دانشجویی برای افراد مبلغی بین 18 تا 20 هزار دلار استرالیا در سال میباشد که هزینه شهریه دانشگاه نیز به این مبلغ افزوده میشود.
    هزینه هر مقطع تحصیلی
    هزینه مدارس مبلغی بین 10 تا 18 هزار دلار استرالیا در سال میباشد.
    هزینه دوره لیسانس مبلغی بین 16 تا 35 هزار دلار استرالیا در سال میباشد.
    هزینه دوره فوق لیسانس بین 20تا 35 هزار دلار استرالیا میباشد.
    بیمه دانشجویی در استرالیا اجباری است وهزینه ی بیمه برای یک شخص مجرد سالانه ۲۰۰۰ دلار استرالیا و برای یک خانواده ۴۰۰۰ دلار می باشد.
    امیدوارم جوابتون را گرفته باشید دوست عزیز
    هزینه زندگی در استرالیا فقط شاید در مقایسه با انگلیس و بعضی کشورهای دیگر اروپایی کمتر باشه وگرنه یکی از بالاترین هزینه های زندگی رو داره.
    هزینه زندگی به شدت به ایالت بستگی داره و در ایالتهای ارزونتر مثل کویینزلند و استرالیای جنوبی با 12 هزار تا هم با صرفه جویی میشه زندگی کرد. هزینه لیسانس برای دانشجوی خارجی من زیر سالی 25 هزار دلار ندیدم اون هم رشته های کم طرفدار وگرنه برای رشته های گروه پزشکی و حقوق سالی 40-60 هزار دلار هم میرسه
    بیمه برای مجرد حدود 500 تا 600 دلار در سال هست ولی برای خانواده به شدت افزایش پیدا میکنه تا 2500-3000 دلار برای همین هست که خیلی ها سعی میکنند به جای یک بیمه کاپل دو بیمه سینگل بگیرند.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط faradonbeh نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر. من با داشتن فاند سالیانه 26288 دلاری از ادلاید آیا میتونم خودم و همسرم رو ساپورت مالی کنم؟
    آدلاید شهر ارزونتری نسبت به سیدنی و ملبورن هست اگر زیاد ولخرجی نکنید بله به راحتی میتونید

Member

سلام، با 26000 + 6000 دلار در سال میشه تو سیدنی یک زندگی دو نفره رو ساپورت کرد؟ با فرض اینکه خونه یک خوابه اجاره بخوام بکنم

سلام دقیق نمیدونم ولی از انگلیس خیلی خیلی کمتره

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW-Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط Krishnariat نمایش پست ها
    سلام، با 26000 + 6000 دلار در سال میشه تو سیدنی یک زندگی دو نفره رو ساپورت کرد؟ با فرض اینکه خونه یک خوابه اجاره بخوام بکنم
    سلام
    جواب کوتاه بله هست
    البته باید کمی استاندارد دانشجویی زندگی کرد نه زندگی متاهلی عادی
    جواب کلی بستگی داره به اینکه کدوم دانشگاه هستید و کجای شهر واقع شده! ولی تقریبا تو همه جای شهر با این پول میتونید
    خوراک اینجا هزینه چندانی نداره ولی اگه خودتون هزینه کنید ماهانه کمتر از 400 دلار میشه دیگه راحتر بخواید باشید 500 دلار میشه هزینه
    خونه و رفت وامد گرونه اینجا، اگه دانشگاه نزدیک باشید رفت و امد کمتر میشه! خونه معمولا گرونتر! ولی ارزش داره بنظر من

ولی نگران نباشید. تازه اینجا احتمال داره که کارهای پاره وقتم داخل دانشگاه مثل "تیوترینگ" داشته باشید که کلی درآمد داره. هستند کسانی که سالانه از همین راه 10 12 هزار دلار درآمد دارند! معمولش هم سالانه 4 5 هزارتا هست. بستگی به استادتون داره که چقدر تدریس داشته باشه تو دانشگاه
    دانلود نتایج پذیرش درج شده در سایت
    Emory ,Indiana Bloomington,Drexel , Houston, UNSW
    Case Western Reserve,Texas at Dallas, Illiniois Institute of Technology, Florida State
    Northeastern, Colorado State ,Rochester, Georgetown, Alberta

Junior Member

با سلام.
    من برای فرصت مطالعاتی 6 ماهه اقدام کردم. دانشگاه مکاوری. شهر سیدنی. میخواستم بدونم علاوه بر هزینه ای که وزرات علوم بهم میده چقدر خودمون باید هزینه کنیم تا بتونیم یه خونه کرایه کنیم و زندگی معمولی رو اداره کنیم. معمولا هزینه یک هفته با در نظر گرفتن اجاره و هزینه غذا چقدر برآورد میکنید؟ ممنونم

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW-Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط zinat1987 نمایش پست ها
    با سلام.
    من برای فرصت مطالعاتی 6 ماهه اقدام کردم. دانشگاه مکاوری. شهر سیدنی. میخواستم بدونم علاوه بر هزینه ای که وزرات علوم بهم میده چقدر خودمون باید هزینه کنیم تا بتونیم یه خونه کرایه کنیم و زندگی معمولی رو اداره کنیم. معمولا هزینه یک هفته با در نظر گرفتن اجاره و هزینه غذا چقدر برآورد میکنید؟ ممنونم
    حداقل هزینه هفتگی بستگی به خیلی چیزها داره. ولی اگر آدم پرخرجی نباشید:
    در صورت مجرد بودن حدود 350 دلار و متاهل بودن حداقل 550 دلار در هفته لازم هست

مجرد باشید میتونید یک اتاق تو یک خونه چند خوابه با 250 دلار پیدا کنید! کمتر تقریبا امکان نداره! شاید مجبور بشید بیشتر هم خرج کنید!
    خوراک زیاد گرون نیست مخصوصا اگه یادبگیرید که از کجا چی بگیرید. خودتون آشپزی کنید هفته ای 70 دلار بیشتر نمیشه معمولا!
    رفت و آمدم گرونه! سعی کنید پیاده روی کنید! هر اتوبوس سوار شدن بین 2 الی 3.5 دلار هزینه داره! البته یکشنبه ها هرچقدر سوار بشید تو کل روز فقط 2.5 دلار خرجتون میشه!
    دانلود نتایج پذیرش درج شده در سایت
    Emory ,Indiana Bloomington,Drexel , Houston, UNSW
    Case Western Reserve,Texas at Dallas, Illiniois Institute of Technology, Florida State
    Northeastern, Colorado State ,Rochester, Georgetown, Alberta

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Organic Chemistry/ Azad university

پیش فرض پاسخ : هزینه تحصیل و زندگی در استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام دوستان. من از دانشگاه ملبورن اسکولار شیپ ۳۷۰۰۰ تایی در سال به اضافه هزینه دانشگاه رو گرفتم. به نظرتون برای سفارت نیاز هست بیشتر از این تمکن مالی نشون بدم برای خودم و همسرم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

پیش فرض پاسخ : هزینه تحصیل و زندگی در استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_6663 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من از دانشگاه ملبورن اسکولار شیپ ۳۷۰۰۰ تایی در سال به اضافه هزینه دانشگاه رو گرفتم. به نظرتون برای سفارت نیاز هست بیشتر از این تمکن مالی نشون بدم برای خودم و همسرم؟
    سلام.. نه نیازی نیست بنظرم.. فقط تو اون SOP غیر مستقیم اشاره کنید به این قضیه..

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)