صفحه 13 از 14 نخستنخست ... 34567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 132

موضوع: هزینه تحصیل و زندگی در استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Organic Chemistry/ Azad university

پیش فرض پاسخ : هزینه تحصیل و زندگی در استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط tecra نمایش پست ها
    سلام.. نه نیازی نیست بنظرم.. فقط تو اون SOP غیر مستقیم اشاره کنید به این قضیه..
    ممنونم از پاسخ گوییتون.
    یه سوال دیگه . کلا برای تمکن مالی باید چند ماه توی حساب پول باشی یا در حد دو سه روز کافیه؟
    ویرایش توسط omid_6663 : July 14th, 2018 در ساعت 09:54 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

پیش فرض پاسخ : هزینه تحصیل و زندگی در استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_6663 نمایش پست ها
    ممنونم از پاسخ گوییتون.
    یه سوال دیگه . کلا برای تمکن مالی باید چند ماه توی حساب پول باشی یا در حد دو سه روز کافیه؟
    نمیدونم راستش.. من که فاند داشتم اصلن دنبالش نرفتم. فکر کنم سند خونه هم بشه. بشخصه فکر میکنم در مورد شما بهتره تمرکز رو SOP قوی باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران (سازه) - دانشگاه تهران

سلام دوستان. ممکنه این سوال تکراری باشه اما ممنون میشم راهنماییم کنین. در خصوص هزینه زندگی به غیر از اجاره خونه در سیدنی برای یه زوج حدوداً چقدر میشه (محل زندگی خوابگاه دانشگاه UNSW)؟ من خودم فاند هستم اما همسرم خانه دار هستن فعلا. با توجه به اینکه هزینه خوابگاه حداکثر هفته ای 500 دلار هست و نهایتا 250-300 دلار در ماه اضافه میمونه چقدر باید بر این مبلغ اضافه کنم (برای زندگی در سطح دانشجویی)؟ هزینه رفت و آمد هم تقریبا نداریم. خیلی ممنون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس روانشناسی بالینی

دوستان کسی اطلاعی داره که phd opportunities که دانشگاه ها اعلام میکنن بر حسب پروژه تحقیقاتی, هزینه داره یا رایگانه؟
    من توی سایت دانشگاهی که اپلای کردم, سرچ کردم اما چیزی ننوشته برای هزینه اش

Junior Member

سلام دوستان. من بورسیه کامل (شهریه دانشگاه + هزینه زندگی 27082$) از یک دانشگاه در استرالیا گرفتم. استادم گفته ممکنه بتونه بورسیه top-up scholarship جدا از این بورسیه بده:
    I may be able to award you an additional top-up scholarship besides the regular PhD scholarship
    میخواستم بدونم این اصلن چه نوع بورسیه ای هست و مقدارش معمولا (می دونم ممکنه دانشگاه با دانشگاه فرق کنه ولی حدودا...) چقدر هست و چقدر میتونه به هزینه زندگی کمک کنه؟ این بورس top-up scholarship توی letter of offer من نبود. من متاهلم و با همسرم میخوام برم

ApplyAbroad Superstar

سلام این اصلا قاعده ای ندارد و کاملا به سلیقه استاد و پولهایی که در اختیار دارد برمیگردد. اساتید که پروژه ای را موفق شده اند برایش فاند بگیرند تا حدی اختیار هزینه کردن آنرا بدون اینکه لازم باشد توضیح خاصی به کسی بدهند دارند. برای همین استاد به عناوین مختلف میتواند به دانشجو "پول توجیبی" بیشتری بدهد.

در هر صورت معمولا اساتید بیشتر از نهایت ۱۵% کل بورس (نمیتوانند) پرداخت کنند یا نمیکنند که متهم به بی عدالتی بین دانشجویانشان نشوند.بیشتر وقتها برایش کارهایی را هم میخواهند مثلا بعضی از محاسبه ها بررسی ادبیات تحلیل اولیه دیتا یا انجام مصاحبه حتی. گاهی حتی به اسم جلسه توجیهی - یعنی با دانشجو مینشینند و در مورد طرح درسها صحبت میکنند یا روش حل مساله ها ... چت یعنی.. -به دانشجو ساعتی پرداخت میکنند. این چیزها رسما جایی نوشته نمیشود برای همین در نامه شما نیست. قول خود استاد هست.

در درس و سفر و کار همه امید که موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid2257 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من بورسیه کامل (شهریه دانشگاه + هزینه زندگی 27082$) از یک دانشگاه در استرالیا گرفتم. استادم گفته ممکنه بتونه بورسیه top-up scholarship جدا از این بورسیه بده:
    I may be able to award you an additional top-up scholarship besides the regular PhD scholarship
    میخواستم بدونم این اصلن چه نوع بورسیه ای هست و مقدارش معمولا (می دونم ممکنه دانشگاه با دانشگاه فرق کنه ولی حدودا...) چقدر هست و چقدر میتونه به هزینه زندگی کمک کنه؟ این بورس top-up scholarship توی letter of offer من نبود. من متاهلم و با همسرم میخوام برم

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام. ممنون از پاسختون.

موفق باشید.

سلام. هزینه زندگی در ملبورن در ماه چقدر هست؟ هزینه غذا رفت و امد اجاره خانه و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط Tesla64 نمایش پست ها
    سلام. هزینه زندگی در ملبورن در ماه چقدر هست؟ هزینه غذا رفت و امد اجاره خانه و ...
    دوست عزیز این لینک شاید بتونه کمکتون کنه.

Member hipax آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student of Marketing - Monash University

نقل قول نوشته اصلی توسط Tesla64 نمایش پست ها
    سلام،

به شدت بستگی به سبک زندگی تون داره ولی از ماهی 1200 تا 1600 رو روش حساب کنین.
    The future is already here – it's just not evenly distributed

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)