صفحه 3 از 14 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 132

موضوع: هزینه تحصیل و زندگی در استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

پیش فرض پاسخ : هزینه تحصیل و زندگی در استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

از بچه هایی که استرالیا هستن خواهش دمیکنم بیشتر راهنمایی کنن من میتونم متاهلی یا مجردی بیام و میتونم حداقل یکسال کامل هزینه هام رو بدون کار کردن دربیارم. به نظرتون اگه متاهل بیام خانمم میتونه کمکم کنه؟ خانمم ارشد کامپیوتر داره. یا بهتره مجردی بیام؟ آخه من با پیش فرضهای اینجا احساس میکنم که اگه خانمم کار ساده ای گیر بیاره خرجهامون درمیاد و منم میتونم کنار اون "احتمالا" کاری گیر بیارم. آیا یک سال برای کار پیدا کردن کافیه؟ میشه کاری پیدا کرد که مثلا ماهی 3000 دلار دربیاری؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering,ISU

پیش فرض پاسخ : هزینه تحصیل و زندگی در استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdymo نمایش پست ها
    از بچه هایی که استرالیا هستن خواهش دمیکنم بیشتر راهنمایی کنن من میتونم متاهلی یا مجردی بیام و میتونم حداقل یکسال کامل هزینه هام رو بدون کار کردن دربیارم. به نظرتون اگه متاهل بیام خانمم میتونه کمکم کنه؟ خانمم ارشد کامپیوتر داره. یا بهتره مجردی بیام؟ آخه من با پیش فرضهای اینجا احساس میکنم که اگه خانمم کار ساده ای گیر بیاره خرجهامون درمیاد و منم میتونم کنار اون "احتمالا" کاری گیر بیارم. آیا یک سال برای کار پیدا کردن کافیه؟ میشه کاری پیدا کرد که مثلا ماهی 3000 دلار دربیاری؟
    با سلام؛

دوست عزیز من استرالیا نیستم ولی چیزی که از یکی از دوستان تو استرالیا شنیدم رو میگم.
    فکر می کنم قانون دولت استرالیا برای کار کردن حضور حداقل به مدت دو سال توی اون کشور باشه، این چیزی بود که یکی از دوستام به من گفت.
    باز از دوستان مطلع تر سوال بفرمایید.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdymo نمایش پست ها
    دوست عزیز من یکی از اقوامم که خانم هم هستند به استرالیا مهاجرت کردن و گفتند کارهای بسیار ساده فقط در صورتی که به زبان محلی اشنایی داشته باشی با گزراندن دوره های تافه مثل فروشندگی میتونی پیدا کنی و ایشان سال اول تقریبا همه هزینه ها را خانوادش از ایران فرستادن تا تونستند مسلط بر شرایط شوند بنظر من شما هم اینجوری در نظر بگیرید.
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

سلام.
    دوستان میشه بگید با فاند دکترای IPRS+APA که حدودا 24000 دلار در سال برای زندگی می مونه میشه زندگی متاهلی در شهر سیدنی را گذروند؟البته میدونم همه جوره میشه زندگی کرد اما منظورم یه زندگی متوسط و راحت هستش. ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط amin76 نمایش پست ها
    سلام.
    دوستان میشه بگید با فاند دکترای IPRS+APA که حدودا 24000 دلار در سال برای زندگی می مونه میشه زندگی متاهلی در شهر سیدنی را گذروند؟البته میدونم همه جوره میشه زندگی کرد اما منظورم یه زندگی متوسط و راحت هستش. ممنون
    دوست عزیز بستگی به تعریف شما از زندگی راحت داره اگر میتونی در یک خونه کوچیک در جای متوسط شهر نه مرکز ان زندگی کنی و همچنین ساده زیست باشی میتونی با 1700 تا 2000 دلار زندگی کنید برای مسکن چیزی حدود 230 تا 400 دلار در هفته در نظر بگیرید و بقیه هزینه ها هم مربوط به رفت و امد و خورد و خوراک و خانواده میشود. ولی بورس شما کافیه
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط amin76 نمایش پست ها
    سلام.
    دوست عزیز این موضوع رو در نظر بگیر که سیدنی گرون ترین شهر استرالیاست...اگه متاهل هستی و یک بورس داری فقط سعی کن واسه دانشگاه های دیگه توی شهرایی مثل بریزبین و آدلاید اپلی کنی....با یک بورس واسه دو نفر در سیدنی واقعا تحت فشار خواهید بود....لینک زیر هزینه ها رو مقایسه میکنه واسه شهر های مختلف...
    http://www.expatistan.com/cost-of-li...ourne/geelong?
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member

سلام دوستان

من بورس IRS رو موفق شدم از UTS بگیرم که فقط هزینه تحصیل رو پوشش میده، کسی هست تجربه داشته باشه که من آیا میتونم کار پیدا کنم و هزینه زندگی اونجارو در بیارم؟

با تشکر.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط v_shahin نمایش پست ها
    سلام دوستان

من بورس IRS رو موفق شدم از UTS بگیرم که فقط هزینه تحصیل رو پوشش میده، کسی هست تجربه داشته باشه که من آیا میتونم کار پیدا کنم و هزینه زندگی اونجارو در بیارم؟

با تشکر.
    دوست عزیز سال اول را باید کلا از جیب مبارک ماهی 2000 دلار هزینه کنید چون درس خیلی سنگینه وقت کار کردن نداری ولی از سال دوم میشه هزینه را فراهم کرد با کار دانشجویی یا کلینینیگ و ...

Member vahidM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing-Freie Universität Berlin

استرالیا، گران ترین کشور دنیا برای ادامه تحصیل

بانک HSBC چند وقت پیش یک گزارشی منتشر کرد که در اون گرون ترین کشورهای دنیا از لحاظ هزینه سالانه برای دانشجوهای بین المللی رو مقایسه کرده. دانشجویان خارجی در استرالیا باید سالانه مبلغی حدود 38 هزار دلار هزینه کنند که این رقم برای دانشجوهای خارجی در آمریکا 35 هزار دلار و در انگلیس 30 هزار دلاره.

Graham Heunis، از مدیرای بانک HSBC استرالیا گفته: در حالی که پنج سالی هست که استرالیا از رشد اقتصادی خوبی بهره می‌بره، این مسئله باعث افزایش ارزش پول و درآمد ارزی این کشور در بخش صادرات شامل «آموزش» هم شده. با وجود اینکه بخش آموزش استرالیا از نظر تعداد دانشجوهای خارجی آسیب دیده اما سهم دانشجوهای بین‌المللی در این کشور همچنان قدرتمند مونده. این مسئله نشون می‌ده که خیلی از دانشجوهای بین‌المللی، نقش مسائل مالی رو نسبت به سایر مسائل مثل کیفیت آموزش و زندگی در این کشور در اولویتای آخر خودشون در نظر می‌گیرند و اهمیت کمتری برای اون قائل هستند.

انتهای این گزارش به تحلیل داده‌های دولتی دریافتی از 13 کشور جهان پرداخته و با تلفیق مبلغ میانگین هزینه‌های دانشگاه و هزینه‌های زندگی، میانگین هزینه‌های سالانه هر یک از دانشجوهای بین‌المللی را برآورد کرده که در لینک اصلی می تونین ببینین.
    ..We shall meet in the place where there is no darkness

سلام دوستان
    من از دو تا دانشگاه یکی تو بریزن یکی تو ملبورن پذیرش گرفتم اما نمیدو نم کدوم رو برم از لحاظ هزینه زندگی این دوشهر چطورن؟؟
    بورسی که دارم واسه دو تا دانشگاه یکی تقریبا از لحاظی پولی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)