صفحه 4 از 14 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 132

موضوع: هزینه تحصیل و زندگی در استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : هزینه تحصیل و زندگی در استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام به دوستان من اطلاعات زیادی در مورد خارج از کشور ندارم میخواستم بپرسم حدود 36000 دلاری که هزینه سالانه دانشگاه ملبورن برای رشته مهندسی مکانیک هستش شامل چه خدماتی از دانشگاه میشه؟ آیا فقط خرج واحد های درسیه ؟ دانشگاه های استرالیا هیچ گونه امکانات زندگی رو برای دانشجو فراهم نمیکنن؟ مثل غذا ، سکونت یا ...؟ میخوام برای دوره ارشد مکانیک اقدام کنم ولی سر از هزینه ها در نمیارم که چقدر باید داشته باشم تا بتونم ارشد رو از اونجا بگیرم. آیا امکان این وجود داره که دانشگاهها در ارشد هم فاند بدهند یا حداقل با دادن کار به دانشجو یا وام دادن تو هزینه ها کمک کنند؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : هزینه تحصیل و زندگی در استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehrcpp نمایش پست ها
    سلام به دوستان من اطلاعات زیادی در مورد خارج از کشور ندارم میخواستم بپرسم حدود 36000 دلاری که هزینه سالانه دانشگاه ملبورن برای رشته مهندسی مکانیک هستش شامل چه خدماتی از دانشگاه میشه؟ آیا فقط خرج واحد های درسیه ؟ دانشگاه های استرالیا هیچ گونه امکانات زندگی رو برای دانشجو فراهم نمیکنن؟ مثل غذا ، سکونت یا ...؟ میخوام برای دوره ارشد مکانیک اقدام کنم ولی سر از هزینه ها در نمیارم که چقدر باید داشته باشم تا بتونم ارشد رو از اونجا بگیرم. آیا امکان این وجود داره که دانشگاهها در ارشد هم فاند بدهند یا حداقل با دادن کار به دانشجو یا وام دادن تو هزینه ها کمک کنند؟ ممنون میشم راهنماییم کنید
    دوست عزیز...این فقط شهریه دانشگاهه برای هزینه های زندگی حداقل سالی 12000$ لازم داری..هزینه شهریه دانشگاه شامل خوابگاه و غدا نمیشه
    وی دانشگاه برنامه های حمایتی از قبیل وام داره /(البته زیاد روش حساب باز نکن)...هفته ای 20 ساعت اجازه کار داری البته با موافقت استادت هرچند گیر آوردن کار در 6 ماه یک سال اول کار سختیه و به خیلی پارامتر ها بستگی داره. فاندی هم ظاهرا وجود نداره واگه هم وجود داشته باشه خیلی رقابتی خواهد بود
    پیشنهاد من به شما اینکه حالا که میخوای با هزینه شخصی بری حداقل کشوری رو انتخاب کن که شهریه نداشته باشه مثل فنلاند...یا مثلا نیوزیلند شهریه دانشگاهش سالی 5-7 هزار دلار میشه فقط
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member

ممنون بابت راهنمایی
    فقط اگر ارشد رو از دانشگاه های بدون شهریه بگیرم شانس پذیرش دکتری در دانشگاه های خوب رو از دست نمیدهم؟ چون هدف من از ارشد گرفتن در خارج از کشور این هستش که در مقطع دکتری راحت تر با هزینه دانشگاه پذیرش بشم.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehrcpp نمایش پست ها
    ممنون بابت راهنمایی
    فقط اگر ارشد رو از دانشگاه های بدون شهریه بگیرم شانس پذیرش دکتری در دانشگاه های خوب رو از دست نمیدهم؟ چون هدف من از ارشد گرفتن در خارج از کشور این هستش که در مقطع دکتری راحت تر با هزینه دانشگاه پذیرش بشم.
    نه اصلا هیچ ارتباطی به هم ندارن....دانشگاهی مثل اوکلند در نیوزیلند دارای رنکینگ بسیار عالی هست (بین 100 دانشگاه اول دنیا اگه اشتباه نکنم) http://www.applyabroad.org/forum/sho...AA%D8%A8%D8%B7
    یا دانشگاهی مثل آلتو در فنلاند رنک خوبی داره و از خیلی از دانشگاه های استرالیا جایگاه بهتری داره
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    دوست عزیز...این فقط شهریه دانشگاهه برای هزینه های زندگی حداقل سالی 12000$ لازم داری..هزینه شهریه دانشگاه شامل خوابگاه و غدا نمیشه
    وی دانشگاه برنامه های حمایتی از قبیل وام داره /(البته زیاد روش حساب باز نکن)...هفته ای 20 ساعت اجازه کار داری البته با موافقت استادت هرچند گیر آوردن کار در 6 ماه یک سال اول کار سختیه و به خیلی پارامتر ها بستگی داره. فاندی هم ظاهرا وجود نداره واگه هم وجود داشته باشه خیلی رقابتی خواهد بود
    پیشنهاد من به شما اینکه حالا که میخوای با هزینه شخصی بری حداقل کشوری رو انتخاب کن که شهریه نداشته باشه مثل فنلاند...یا مثلا نیوزیلند شهریه دانشگاهش سالی 5-7 هزار دلار میشه فقط
    اورنگ جان اینجا اگه نون خشک هم بخوری با سالی 12000 دلار نمیشه زندگی کرد! برای یک آدم مجرد حداقل سالی 20000 دلار لازمه.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    اورنگ جان اینجا اگه نون خشک هم بخوری با سالی 12000 دلار نمیشه زندگی کرد! برای یک آدم مجرد حداقل سالی 20000 دلار لازمه.
    وحید جان میشه...خیلی سخت نگیر...یک اتاق 600$ در ماه شر bill included ...و چسبیده به دانشگاه...300$ هم هزینه خورد و خوراک+100$ هزینه رفت و آمد گاه و بیگاه...بدون تفریح بدون مریضی و .....میشه زنده موند :| توی شهرای کوچیک شاید بشه وای توی سیدنی و ملبورن و پرث نمیشه..البته هزینه ها در ماه های اول خیلی خیلی بیشتره...شاید بشه بعد از 5-6 ماه به اون حالت رسید

نه آقا بیخیال .....حالا که خوب فکر میکنم نمیشه زنده موند!

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    وحید جان میشه...خیلی سخت نگیر...یک اتاق 600$ در ماه شر bill included ...و چسبیده به دانشگاه...300$ هم هزینه خورد و خوراک+100$ هزینه رفت و آمد گاه و بیگاه...بدون تفریح بدون مریضی و .....میشه زنده موند :| توی شهرای کوچیک شاید بشه وای توی سیدنی و ملبورن و پرث نمیشه..البته هزینه ها در ماه های اول خیلی خیلی بیشتره...شاید بشه بعد از 5-6 ماه به اون حالت رسید

نه آقا بیخیال .....حالا که خوب فکر میکنم نمیشه زنده موند!
    خدایییش خیلی بامزه بود نتیجه گیریتون....البته واقعا تو پرت اتاق ماهی 700 دلار میشه پیدا کرد...ترجیحا هم چسبیده به دانشگاه....با 300 دلار که نه اونم بشه ماهی 400 خورد و خوراک +همون 100 دلار رفت و آمد بی تفریح بی مریضی میشه زنده موند...همه اینها برای یک نفر مجرد سخت جان جواب میده

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT QUT

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdymo نمایش پست ها
    از بچه هایی که استرالیا هستن خواهش دمیکنم بیشتر راهنمایی کنن من میتونم متاهلی یا مجردی بیام و میتونم حداقل یکسال کامل هزینه هام رو بدون کار کردن دربیارم. به نظرتون اگه متاهل بیام خانمم میتونه کمکم کنه؟ خانمم ارشد کامپیوتر داره. یا بهتره مجردی بیام؟ آخه من با پیش فرضهای اینجا احساس میکنم که اگه خانمم کار ساده ای گیر بیاره خرجهامون درمیاد و منم میتونم کنار اون "احتمالا" کاری گیر بیارم. آیا یک سال برای کار پیدا کردن کافیه؟ میشه کاری پیدا کرد که مثلا ماهی 3000 دلار دربیاری؟
    دوسته عزیز همه چی به خوده شما بستگی داره من توی بریزبین زندگی میکنم و ماه اول کار پیدا کردم البته casual و تقریبا همه ی هزینه های خودمو در اوردم . از این نظر میگم به خودتون بستگی داره که ببینید حاظر به کار casual هستید با نه و این که زبانتون در چه سطحی هست. من دوستی رو دیدم که کار professional هم در ماه دوم پیدا کرد چون رزومه ی قوی داشت در مجموع کار معمولی چیزی بین 13- 25 دلار در ساعت میتونید پیدا کنید و همسرتون میتونه full time کار کنه متوسط هفته ای 15 تا 25 ساعت میشه کار کرد البته بستگی به کارتون داره و اینکه چه مقدار بهتون ساعت میدن بعضی ها همزمان دو کار casual دارن و تا هفته ای 25- 40 ساعت هم کار میکنن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    molecular cell biology

سلام
    درسته که اپلای برا دانشگاه های استرالیا رایگانه؟؟؟؟!!!!

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط angel69 نمایش پست ها
    سلام
    درسته که اپلای برا دانشگاه های استرالیا رایگانه؟؟؟؟!!!!
    بله بیشترشون ..رایگان و آنلاین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)