صفحه 8 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 132

موضوع: هزینه تحصیل و زندگی در استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : هزینه تحصیل و زندگی در استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

با سلام یه سوال داشتم از دوستانی که با اسکولارشیپ دانشگاهی تو استرالیا هستند و اون اینکه نحوه پرداخت living allowance از طرف دانشگاه به چه صورته؟ماهیانه است؟و آیا سر موقع و به محض ورود و ثبت نام پرداخت میشه؟و کلا برای آنهایی که اسکولارشیپ میگیرن چقد پول لازمه که ببرن با خودشون؟

ممنون...

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

پیش فرض پاسخ : هزینه تحصیل و زندگی در استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط hessam123 نمایش پست ها
    با سلام یه سوال داشتم از دوستانی که با اسکولارشیپ دانشگاهی تو استرالیا هستند و اون اینکه نحوه پرداخت living allowance از طرف دانشگاه به چه صورته؟ماهیانه است؟و آیا سر موقع و به محض ورود و ثبت نام پرداخت میشه؟و کلا برای آنهایی که اسکولارشیپ میگیرن چقد پول لازمه که ببرن با خودشون؟

ممنون...
    Hi
    each two weeks you have a payment
    all things are electronically and in time ...don't worry about time of payment
    To start 4000$ is ok
    ما کمر به مبارزه با جهل بسته ایم!
    آدمی به امید زنده است!
    مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی استرالیا

* راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    biotechnology

با سلام و عرض خسته نباشید.
    من ارشد بیوتکنولوژی از کشور ارمنستان با معدل ۱۸:۳۰ و لیسانس از ایران دو تا مقاله ای اس ای که خودم اسم اول هستم با ایمپکت فاکتو بالای دو و دو تا دیگه سابمیت شده دارم و ۷ سالو نیم سابقه کار.چند وقت پیش یک استاد از دانشگاه سیدنی بهم اوکی داد و پروپوزال نوشتیم .خلاصه سه ماهه منتظرم.چون خودش داره اقدام میکنه ولی الن متوجه شدم که با اون فاند فقط ۲۵۰۰۰ بهم دستمزد میدن.و شهریه دانشگاه که ۳۹۰۰۰ شاملش نمیشه.استادم میگه ایا میتونی از کشور خودت کمک بگیری چون میگفت چند تا ایرانی اونجا بودن که هزینه هاشونم تمام دانشگاه استرالیا پرداخت میکرده.به نظرتون من باید چیکار کنم.چی پیشنهاد میدین.خواهش میکنم کمکم کنید.

با سلام
    من می خواستم برای کارشناسی ارشد در دانشگاه کوئینزلند در گرایش IT ادامه تحصیل بدهم. البته هدفم ادامه تحصیل و بعدش اقامت هست. من تقریبا 100 ملیون یا 35 هزار دلار دارم . هزینه دانشگاه سالی 18 هزار دلار هست و هزینه زندگی طبق گفته دوستان 2000 دلار هست. شخصی که قرار هست کار پذیرش من را در دانشگاه انجام بده به من گفته فقط کافی هست هزینه یک سال را داشته باشی که همین مقدار (35000 دلار) کافی هست و با توجه به اینکه برقکار هستی و 6 سال سابقه برقکاری ساختمان را داری ، بعد از یک سال خودت می توانی کار کنی و خرج زندگی و تحصیل را در بیاری. می خواستم ببینم کسی هست که در استرالیا در حال تحصیل باشه و شرایط مانند من داشته باشه و یا دوستان تجربه ای درباره کار و تحصیل همزمان در استرالیا دارند ؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_rezaei نمایش پست ها
    با سلام
    من می خواستم برای کارشناسی ارشد در دانشگاه کوئینزلند در گرایش IT ادامه تحصیل بدهم. البته هدفم ادامه تحصیل و بعدش اقامت هست. من تقریبا 100 ملیون یا 35 هزار دلار دارم . هزینه دانشگاه سالی 18 هزار دلار هست و هزینه زندگی طبق گفته دوستان 2000 دلار هست. شخصی که قرار هست کار پذیرش من را در دانشگاه انجام بده به من گفته فقط کافی هست هزینه یک سال را داشته باشی که همین مقدار (35000 دلار) کافی هست و با توجه به اینکه برقکار هستی و 6 سال سابقه برقکاری ساختمان را داری ، بعد از یک سال خودت می توانی کار کنی و خرج زندگی و تحصیل را در بیاری. می خواستم ببینم کسی هست که در استرالیا در حال تحصیل باشه و شرایط مانند من داشته باشه و یا دوستان تجربه ای درباره کار و تحصیل همزمان در استرالیا دارند ؟
    با تشکر
    با سلام
    دوست عزیز کاش یک کم بیشتر خودتون تحقیق می کردید چون من فکر می کنم با توجه به چیزی که در سایت دانشگاه ذکر شده حداقل شهریه در کارشناسی ارشد برای international ها 24000 در سال هست بهتر هست خودتون هم یه چک بکنید

همچنین شما باید هزینه های اولیه از جمله بیمه برای دوسال که برای مجردها حدود 2000 و هزینه ویزا و بلیط و غیره رو هم در نظر بگیرید یه سرچ کنید با دید باز تر می تونید تصمیم بگیرید هرچند برای هدفی که شما دارید راه خوبی هست اگر استرالیا مد نظرتون هست و گرنه اروپا مقرون به صرفه تر هست
    در مورد کار حین تحصیل هم دوستانی که استرالیا هستند بهتر می تونن کمک کنند
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh_1134 نمایش پست ها
    همچنین شما باید هزینه های اولیه از جمله بیمه برای دوسال که برای مجردها حدود 2000 و هزینه ویزا و بلیط و غیره رو هم در نظر بگیرید یه سرچ کنید با دید باز تر می تونید تصمیم بگیرید هرچند برای هدفی که شما دارید راه خوبی هست اگر استرالیا مد نظرتون هست و گرنه اروپا مقرون به صرفه تر هست
    در مورد کار حین تحصیل هم دوستانی که استرالیا هستند بهتر می تونن کمک کنند
    موفق باشید
    بنده هنوز در مراحل اولیه تحقیقاتم می باشم. متاسفانه از کسانی که در ایران هستند نمی شود اطلاعات دقیقی کسب کرد و هرکس تنها نظر خودشو را به صورت نصیحت بیان میکنه اما من دنبال کسی هستم که در استرالیا کار و تحصیل داشته باشه تا بتونم از طریق وایبر و اسکایپ باهاشون صحبت کنم. اگر شما کسی را می شناسید در پیام خصوصی به من معرفی کنید.
    ویرایش توسط ali_rezaei : November 29th, 2014 در ساعت 02:52 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh_1134 نمایش پست ها
    با سلام
    دوست عزیز کاش یک کم بیشتر خودتون تحقیق می کردید چون من فکر می کنم با توجه به چیزی که در سایت دانشگاه ذکر شده حداقل شهریه در کارشناسی ارشد برای international ها 24000 در سال هست بهتر هست خودتون هم یه چک بکنید
    با سلام
    دوست عزیز قیمیت سال 2014 تقریبا همین مقدار است در سال 2015 هست کمی بیشتر شدهاست. به هر حال قصد بنده تعیین قیمت دانشگاه نیست بیشتر هدفم اطلاع از اوضاع تحصیل و کار می باشد تا نرخ دقیق هزینه ها

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

بنده هنوز در مراحل اولیه تحقیقاتم می باشم. متاسفانه از کسانی که در ایران هستند نمی شود اطلاعات دقیقی کسب کرد و هرکس تنها نظر خودشو را به صورت نصیحت بیان میکنه اما من دنبال کسی هستم که در استرالیا کار و تحصیل داشته باشه تا بتونم از طریق وایبر و اسکایپ باهاشون صحبت کنم. اگر شما کسی را می شناسید در پیام خصوصی به من معرفی کنید.
    با سلام
    دوست عزیز قیمیت سال 2014 تقریبا همین مقدار است در سال 2015 هست کمی بیشتر شدهاست. به هر حال قصد بنده تعیین قیمت دانشگاه نیست بیشتر هدفم اطلاع از اوضاع تحصیل و کار می باشد تا نرخ دقیق هزینه ها
    HI
    Tuition+( 1200$ X12 months)=budget for Single person
    Tuition+( 2000$ X12 months)=budget for couples
    these are averages and it's for Melbourne ....very simple and student life ... with out special fun...include cooking u r meals in your home ...very simple and small place to live... for very very simple life
    ما کمر به مبارزه با جهل بسته ایم!
    آدمی به امید زنده است!
    مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی استرالیا

* راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

Junior Member

با سلام

من برای سال 2015 یک فاند 20000 دلاری در سال به اضافه ی هزینه دانشگاه گرفتم. من متاهل هستم. سر همین موضوع با استادم صحبت کردم و گفت 5000-10000 دلارم اضافه بر سازمان می ده که بستگی به خودم داره. حالا چند تا سوال دارم:

1. دانشگاهم دانشگاه بریزبین است، می خواستم ببینم این مقدار فاند جواب گوی هزینه ی دو نفر اونجا هست؟ یک خونه ی یک خوابه و رفت و آمد و هزینه خورد و خوراک و اینترنت و انرژی ....
    2. اصلاً می شود به حرف استاد بابت 5000-10000 دلار می شود اعتماد کرد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)