صفحه 9 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 132

موضوع: هزینه تحصیل و زندگی در استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biotechnology , swinburne

پیش فرض پاسخ : هزینه تحصیل و زندگی در استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام به همگی. یک سوال داشتم . اینکه من با شوهرم و بچه ام دارم میام سیدنی . نمیدونم اگر خونه کرایه کنم بهتره یا خوابگاه متاهلی بگیرم؟ چون هزینه ها رو که بررسی کردم به نظر میاد خوابگاه مناسب تر است تا کرایه خانه؟ سوال دیگرم اینه که آیا شوهرم میتونه بعد از چند ماه کار مرتبط با رشته اش رو پیدا کنه؟ ( IT خونده )یا به همراه دانشجو کار سخت میدن؟ضمنا من برای مستر پذیرش گرفتم. ممنون میشم راهنماییم کنید.

Member mohamadmohsen آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MECHENG, Ph. D., The University of Adelaide, since Oct, 2015 in Ozland

پیش فرض پاسخ : هزینه تحصیل و زندگی در استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام دوستان. ببخشید من دقیقا متوجه نشدم که برای ورود به استرالیا (ادلاید) چقدر پول همراهم باشه کافیه؟ منظورم حداقل (کف هزینه) پولیه که من لازم دارم تا بعد از دوهفته بورسمو دریافت کنم. مبلغ بورس هم 26000 تاست. ضمنا میخوام یه سوییت تک نفره توی urbanest بگیرم که فقط 11 دقیقه تا دانشگاه ادلاید فاصلست. کار خوبیه؟ سوییت ها همه furnished و قیمت اونا 275 دلاره هفتگی. با توجه به طبیعت استرالیا (نه صرفا ادلاید) ماشین خریدن کلا کار عاقلانه ایه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng Bachelor

سلام دوستان
    من می خوام واسه ارشد از دانشگاه های استرالیا پذیرش بگیرم
    هزینه زندگی و خوراک و پوشاک و.. برای هر ماه به طور میانگین چه میزانه؟
    شهریه ها برای ارشد فنی مهندسی به طور میانگین چه میزانه؟
    میشه با کار دانشجویی همه ی هزینه ها از قبیل شهریه و زندگی رو تامین کرد؟ یا حتما باید ساپورت مالی داشت؟
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Networks, University of Applied Science and Technology

دوستان،
    یک فرد مجرد در صورت گرفتن پذیرش فوق لیسانس از دانشگاه Swinburne ملبورن با شهریه حدود 20 هزار دلار استرالیا در سال، با سرمایه شخصی حدود 150 میلیون تومان می تونه دو سال زندگی نسبتا متوسط دانشجویی داشته باشه؟ البته رشته متقاضی Computer Science هست و احتمالا بتونه کار نیمه وقت همزمان با تحصیل گیر بیاره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی-امیرکبیر

با سلام

دوستان تا اونجایی که من متوجه شدم فاند IPRS فقط هزینه تحصیل و بیمه رو میده و هزینه ای بابت خرج زندگی به دانشجو نمیده. آیا دانشگاه علاوه بر این فاند کمک هزینه بابت خرج زندگی هم به دانشجو میده؟ اگه کسی تجربه ای داره ممنون میشم کمک کنه
    بیشتر دانشگاه های SYDNEY و یا UNSW منظورم هست

Member pedram1987 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Mechanical Eng, Robotic & Control

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan_a نمایش پست ها
    با سلام

دوستان تا اونجایی که من متوجه شدم فاند IPRS فقط هزینه تحصیل و بیمه رو میده و هزینه ای بابت خرج زندگی به دانشجو نمیده. آیا دانشگاه علاوه بر این فاند کمک هزینه بابت خرج زندگی هم به دانشجو میده؟ اگه کسی تجربه ای داره ممنون میشم کمک کنه
    IPRS covers tuition fees besides living expenses. Dont worry
    اشتباه کردن،اشتباه نیست! در اشتباه ماندن،اشتباه است!

بهترین راه برای تشکر دادن امتیاز هست به کسانی‌ که شما رو کمک می‌کنن

Member pedram1987 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Mechanical Eng, Robotic & Control

نقل قول نوشته اصلی توسط MoshfeghAli نمایش پست ها
    دوستان،
    یک فرد مجرد در صورت گرفتن پذیرش فوق لیسانس از دانشگاه Swinburne ملبورن با شهریه حدود 20 هزار دلار استرالیا در سال، با سرمایه شخصی حدود 150 میلیون تومان می تونه دو سال زندگی نسبتا متوسط دانشجویی داشته باشه؟ البته رشته متقاضی Computer Science هست و احتمالا بتونه کار نیمه وقت همزمان با تحصیل گیر بیاره.
    For a student living, yes you can manage your expenses. about 80000$ for two years seems logical
    اشتباه کردن،اشتباه نیست! در اشتباه ماندن،اشتباه است!

بهترین راه برای تشکر دادن امتیاز هست به کسانی‌ که شما رو کمک می‌کنن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط MoshfeghAli نمایش پست ها
    دوستان،
    خونه کوچیکتر بگیره مثلا هفته ای 200 دلار تا 250 دلار خوبه
    که ماهی میشه ماکسیمم 1000 دلار با پول آب و برق و تلفن
    کار نیمه وقت هم من خودم کافی شاپ کار میکنم ساعتی 20 دلار میگیرم
    روزی میشه 100 دلار و ماهی 3 هزار دلار
    البته من متاهل هستم و خرج دوتاییمون میشه ماهی 3000 تا
    به نظرم برای یک نفر ماهی 2000 تا خوبه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan_a نمایش پست ها
    با سلام

بورس IPRS خرج همه چیتو میده نگران نباش
    تا پول بلیط هواپیمارو هم روش حساب کن کماینکه خودم گرفتم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط hessam123 نمایش پست ها
    با سلام یه سوال داشتم از دوستانی که با اسکولارشیپ دانشگاهی تو استرالیا هستند و اون اینکه نحوه پرداخت living allowance از طرف دانشگاه به چه صورته؟ماهیانه است؟و آیا سر موقع و به محض ورود و ثبت نام پرداخت میشه؟و کلا برای آنهایی که اسکولارشیپ میگیرن چقد پول لازمه که ببرن با خودشون؟

ممنون...
    به محض اینکه وارد دانشگاه میشین
    دانشگاه ازتون میخواد یه شماره حساب بهش معرفی کنید و دوهفته یکبار پول بورسیه سرساعت خاص و طبق برنامه ریزی منظم به حساب شما واریز میشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)