صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 23

موضوع: گرفتن ریز نمرات رسمی از دانشگاه تربیت مدرس

aboozar
    Guest

پیش فرض پاسخ : گرفتن ریز نمرات رسمی از دانشگاه تربیت مدرس

متاسفانه دانشگاه تربیت مدرس به هم ریخته ترین و بی نظم ترین دانشگاه کشوره.... زمانی که ما در سال 80 تو دانشگاه فردوسی مشهد اینترنتی انتخاب واحد میکردیم، تر بیت مدرس هنوز هم یه سایت درست حسابی نداره... بعضی قسمتهاش از بدو تاسیس سایت آپدیت نشدن..... نه آموزش کل و نه آموزش دانشکده به شما در باره این مشکل جواب درست و درمونی نمیدن.... فقط باید نمرات رو به صورت دستی (بدون هیچ مهر و امضایی) به صورت رابطه ای از آموزش دانشکده خودتون بگیرین و بعد با تقلب و اسکن و فتوشاپ و جعل مدارک برای اون خارجی های از همه جا بیخبر یه کارنامه غیر رسمی درست کنید
    این نتیجه ایه که من بهش رسیدم..... دوستان اگر راه بهتری میشناسن حتما اطلاع رسانی کنن....ثواب داره والا!

Junior Member

من دیروز موفق شدم ریزنمره رسمی بگیرم. حدود 3 هفته پیش از آموزش دانشکده فنی یه نامه با دست خط خودم نوشتم که مضمونش این بود که درخواست ریزنمره دارم. نامه رو دادم به آموزش دانشکده تا اونا با توجه به درخواست، ریزنمره من را بفرستن برای آموزش کل. همزمان رفتم آموزش کل و پرسیدم برای تعهد چقدر باید پول بدم. من از ترم دوم تا ترم پنجم که الان مشغول هستم فقط پایان نامه داشتم و چون پایان نامم تموم نشده هنوز، فقط هزینه 2 ترم را برام حساب کردن. رفتم پرداخت کردم و با در دست داشتن فیش، کپی فیش، اصل مدرک لیسانس،برگه نحوه انجام تعهد خدمت رایگان لیسانس و فیش پرداختی اون رفتم آموزش کل. طبقه 3 آموزش کل که از آسانسور پیاده بشین اتاق روبرو مدارک را دادم و گفتن 3 هفته تا یک ماه طول میکشه در حالی که من فقط ریزنمره میخواستم. بعد از 3 هفته رفتم ریزنمره رسمیمو گرفتم به همراه نامه چگونگی پرداخت تعهد لیسانس. از همون جا یه گواهی اشتفال به تحصیل با قید شماره معافیت هم گرفتم و به همراه مدارک رسمی بردم وزارت علوم. بعد از تایید بردم دارالترجه سفیر و 5 نسخه ترجمه سفارش دادم که شد 85000 تومان. به همین راحتی

یعنی برای گرفتن ریز نمره از مدرس حداقل 3 هفته وقت می خواد؟؟؟ حتما باید به دانشکده در خواست بدییییییم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ دانشکده ما نور بود من 2-3 ساله که فارغ التحصیل شدم ولی مدارکم رو نگرفتم یعنی فقط گواهی موقت گرفتم!! می خوام بدونم که برای گرفتن ریزنمره حتما باید برم دانشکده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ از آموزش کل نمی دن؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Member daffodil آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT

به تربیت مدرس و کارمنداش اصلا اعتماد نکنید. من صورت‌جلسه دفاعم یک ماه و نیم توی دانشکده گم شده بود و هیچ کارمندی جواب‌گو نبود، آخرش این‌قدر رفتم سرشون و پی‌گیری کردم تا پیداش کردن و بعد از اون تونستم کارهای فارغ‌التحصیلی مو انجام بدم. یه مورد مشابه دیگه‌هم برام اتفاق افتاده بود. اون‌جا نامه زیاد گم می‌شه، خیلی طبیعیه. از این موارد زیاد دیدم تو دانشگاه. گرفتن ریزنمرات هم که گفتید سه هفته‌ای، بعید نیست به خاطر موارد پیش‌بینی نشده بیش‌تر از این هم طول بکشه. خلاصه این‌که دانش‌نامه رو بخرید و خیال خودتون رو راحت کنید.

Junior Member amir_abolhassani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE

نقل قول نوشته اصلی توسط aboozar نمایش پست ها
    متاسفانه دانشگاه تربیت مدرس به هم ریخته ترین و بی نظم ترین دانشگاه کشوره.... زمانی که ما در سال 80 تو دانشگاه فردوسی مشهد اینترنتی انتخاب واحد میکردیم، تر بیت مدرس هنوز هم یه سایت درست حسابی نداره... بعضی قسمتهاش از بدو تاسیس سایت آپدیت نشدن..... نه آموزش کل و نه آموزش دانشکده به شما در باره این مشکل جواب درست و درمونی نمیدن.... فقط باید نمرات رو به صورت دستی (بدون هیچ مهر و امضایی) به صورت رابطه ای از آموزش دانشکده خودتون بگیرین و بعد با تقلب و اسکن و فتوشاپ و جعل مدارک برای اون خارجی های از همه جا بیخبر یه کارنامه غیر رسمی درست کنید
    این نتیجه ایه که من بهش رسیدم..... دوستان اگر راه بهتری میشناسن حتما اطلاع رسانی کنن....ثواب داره والا!
    سلام دوست عزیز،
    می شه لطفا نمونه ای که درست کردید رو بگذارید تو سایت تا بچه های دیگه هم ازش استفاده کنند، خیلی ثواب داره ها.
    ویرایش توسط amir_abolhassani : October 23rd, 2010 در ساعت 05:59 PM
    شکست آن نیست که زمین بخوری، آن است که نتوانی بلند شوی.
    Prosperous individuals use failure as stepping-stones to new approaches and then to ‎eventual success.‎

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - Microwaves

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_abolhassani نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،
    می شه لطفا نمونه ای که درست کردید رو بگذارید تو سایت تا بچه های دیگه هم ازش استفاده کنند، خیلی ثواب داره ها.
    سلام. یکی از دوستای قدیمی من قراره تا یه هفته ی دیگه یه تمپلیت واسم بفرسته (البته نمیدونم مال دانشکده مهندسیه یا بخش برق سابق). امیدوارم پیداش کنه و واسم بفرسته. اگه گیرم اومد، حتماً میذارمش اینجا. اگر هم فراموش کردم، یه pm بدید و یادآوری کنید.

Member fekrazadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering- Tarbiat Modares University

با کلی بدبختی ریزنمره هام رو گرفتم، ترجمه کردم، آوردم Seal کنن، می گه مهر وزارت امور خارجه اش کو؟
    آخه من می گم، شما دیگه مهر وزارت خارجه می خواین چیکار؟ اون دانشگاهی که من می خوام اپلای کنه گیر نمی ده، اینا گیر می دن، آخه دانشگاهه ما داریم ؟؟؟؟!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fekrazadeh نمایش پست ها
    با کلی بدبختی ریزنمره هام رو گرفتم، ترجمه کردم، آوردم Seal کنن، می گه مهر وزارت امور خارجه اش کو؟
    آخه من می گم، شما دیگه مهر وزارت خارجه می خواین چیکار؟ اون دانشگاهی که من می خوام اپلای کنه گیر نمی ده، اینا گیر می دن، آخه دانشگاهه ما داریم ؟؟؟؟!!!
    سلام
    شما منظورتون اینه که ترجمه شما رسمی بوده یعنی بعد از گرفتن مهر از وزارت علوم مدارکتون رو دادین ترجمه، دانشگاه قبول نکرده بفرسته؟!!

1سواله دیگه کسی میدونه چقدر به پست اینها میشه اعتماد کرد ؟چند روزه میرسه امریکا؟ خودمون بعد از seal کردن بگیریم ازشون بفرستیم (حتی برای دانشگاههایی که گفتن مستقیما دانشگاتون بفرسته) بهتر نیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط abbas_angouti نمایش پست ها
    من کلا سه هفته برای این موضوع وقت گذاشتم. حتی با دانشگاه محل تحصیل لیسانس تسویه هم کردم و گواهی موقت هم گرفتم ولی موفق به دریافت ریزنمرات رسمی خودم نشدم. از هر راهی هم وارد شدم (التماس، داد و بیداد و ...) ولی فایده ای نداشت. خنده دارتر این که کارمندان دانشگاه تربیت مدرس یکی از شرایط صدور ریزنمرات رسمی را ارائه اصل دانشنامه لیسانس اعلام می کنند و دانشگاه محل تحصیل لیسانس هم شرط صدور دانشنامه را نامه از وزارت علوم و وزارت علوم شرط صدور مجوز را داشتن پذیرش از دانشگاه خارجی و برای پذیرش هم با apply کرد و برای apply هم ریزنمره لازم است!! با توجه به فرارسیدن deadlineها، من خودم ترجمه کردم و بالای آن نوشتم که این نمرات غیررسمی من است و همان را فرستادم. امیدوارم نتیجه بگیرم.

آقا تونستید بگیرید؟ منم دانشجوی تربیت مدرسم چی کار باید بکنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط fekrazadeh نمایش پست ها

آقا شما تونستید اپلای کنید؟ ریزنمره شما مهر دانشگاه رو داشت؟

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)