صفحه 10 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 118

موضوع: یافتن هم خانه ای و هم اتاقی در سیدنی و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : یافتن هم خانه ای و هم اتاقی در سیدنی و مسائل مرتبط

سلام خدمت دوستان
    ما از تاریخ 1 آگوست تا 15 سپتامبر (یک ماه و نیم) ایران هستیم؛ در نتیجه در این فاصله می تونیم خونه (استودیوی مبله) رو اجاره بدیم (ترجیحا زوج). خونه ما بسیار نزدیک به UNSW هست و تا مراکز خریذی مثل Coles و Woolworth کمتر از پنج دقیقه پیاده روی. برای دانشجوهایی دانشگاه سیدنی و UTS هم ایستگاه اتوبوس سر خیابان هست که تقریبا بیست دقیقه تا این دانشگاه ها با اتوبوس زمان میبره. اگر کسی مایل هست لطفا پیام خصوصی بذارین. در صورت نیاز ایمیلم هم میذارم.
    sajad_kabgani64@yahoo.com

ممنون
    سابکلاس 574--ارسال مدارک به امان: 7 ژانویه؛ دلیوری: 10 ژانویه؛ دریافت فایل نامبر: 13 ژانویه؛ درخواست مدیکال و رزومه: 17 ژانویه؛ انجام مدیکال 22 ژانویه؛ ارسال مدیکال: 24 ژانویه؛ درخواست بیمه جهت انجام مراحال پایانی: 24 فوریه؛ گرنت ویزا: 9 مارچ(شروع ترم: 3 مارچ)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی تجزیه علم و صنعت ایران

A large tidy room in a 4-bedroom furnished house is available between 12 July and 16 August (can be extended till 12 Sept). It's a large house with dining room, a cute yard and great sunlight. Price including all bills, internet and utilities is 215$/W. House is on Anzac parade near UNSW, Coles and Aldi. It's a great opportunity for new students, however, other people also are welcome to rent (any gender).
    Please let me know if you are interested or have any question

Junior Member

چرا اینجا هیچکی اط خرید خونه حرف نمیزنه مگه خونه متری چنده تو سیدنی

Junior Member

خیلی گرونه من که با دوست ام یه جا تو بی گرافت گرفتیم هفته ای 550 دلار. خونه دوبلکس.

Junior Member

سلام.من و همسرم با ویزای اقامت دایم اول دسامبر عازم سیدنی هستیم.کسی از دوستان هست که بخواد خونشو تا اواسط ژانویه اجاره بده یا دنبال همخونه ای برای شیر کردن خونه باشه؟
    ممنون میشم اگه پیام بدین یا به این ادرس ایمیل بزنین
    ghafouri@ut.ac.ir

سلام دوستان
    من و همسرم تو ژانویه برای تعطیلات بر میگردیم ایران ()، آپارتمان یه خوابه و جمع و جور و تمیزمون رو با کلیه امکانات از جمله یه کولر بزرگ که کل خونه رو ساپورت می کنه، می خوایم اجاره بدیم.
    خونه چسبیده، به دانشگاه UNSW تو منطقه Kensington هست، که از لحاظ دسترسی به مرکز شهر و مراکز تفریحی و خرید که نیاز به گفتن چیزی نداره....
    از تاریخ 7 ژانویه تا 18 فوریه قابل واگذاری هست.
    مناسب برای زوج.
    دیگه اگه سوالی بود در خدمتم. آها راستی، برق include هست، پس نگران کولر نباشید، بزارید 24 ساعت روشن باشه

سپاس

Junior Member

سلام
    من امیر هستم. از اول ژانویه میام سیدنی برام دکتری تو USYD. اگر کسی عازم هست یا دنباله هم خونه هست. خوشحال میشم همسفر باشیم.

ممنون

Junior Member

سلام دوستان. من 23 نوامبر میرسم سیدنی کسی اگه خونه نزدیک UNSW واسه اجاره سراغ داره ممنون میشم بهم بگه. مجرد هستم.

Junior Member

سلام دوستان
    تو شهر نیوکاسل کسی آشنا داره یا اونجا زندگی میکنه؟
    هم چندتا سوال داشتم هم راجع به مسکن و اجاره کردن و ....

Junior Member

سلام دوستان

ما در بازه زمانی اواخر ژانویه تا اواسط فوریه می خواهیم بریم ایران و قصد داریم خانه را برای مدت تقریبا 1.5 ماه اجاره بدهیم. تاریخ را می توانیم با متقاضی خانه تنظیم کنیم.
    خانه دو خوابه با تمام امکانات و در ساحل Brighton-le-Sands، رو به دریا، دو دقیقه پیاده تا Coles و کنار کلی تغذیه فروشی حلال. برای دوستانی که در دانشگاه سیدنی و نیوساوت ولز هستند بسیار مناسب است.
    در صورت نیاز عکس منزل هم برای دوستانی که تمایل به اجاره دارند ارسال خواهد شد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)