صفحه 6 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 118

موضوع: یافتن هم خانه ای و هم اتاقی در سیدنی و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : یافتن هم خانه ای و هم اتاقی در سیدنی و مسائل مرتبط

سلام دوستان عزیز
    یه جای موقتی واسه اواخر فوریه سیدنی ترجیحا نزدیک unsw میخواستیم،یه اتاق مناسب یه زوج که هفته اول اونجا باشیم اجاره کنیم و بعد دنبال خونه برگردیم.ممنون میشم اگه کسی سراغ داره پیغام بده.
    راستی اگه کسی روند اجاره کردن خونه رو از تو ایران میدونه،ممنون میشم راهنمایی کنه.به نظرتون از ایران هم میشه قبل از رفتن یه سوییت رزرو کرد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Kingreza نمایش پست ها
    سلام دوستان ، من براي 15 مارچ 2015 اواخر اسفند ماه برميگردم سيدني و دنبال يك اتاق هستم براي اسكان موقت ، اگر كسي اتاق براي اجاره سراغ داره لطفا بهم پيام بده ، اگر كسي هم ميخواد توي اون تاريخ بره سيدني خوشحال ميشم بيشتر اشنا بشيم شايد بتونيم باهم دنبال اتاق بگرديم و يا همسفر بشيم . با تشكر
    سلام
    ما در این تاریخ برای یه سفر یک ماهه می ریم ایران اگر خواستین می تونین از منزل ما استفاده کنید. یک واحد آپارتمانی یک خوابه است. اگر فرد دیگری رو هم همسفر پیدا کردید می تونید دونفره بیاید اینجا. منزل ما 2 دقیقه پیاده با ایستگاه قطار و 4 دقیقه پیاده با ایستگاه ferry فاصله داره، فاصله تا مرکز شهر سیدنی هم 30 دقیقه با قطار است. می تونید مستقیما از فرودگاه سیدنی با قطار بیاید اینجا.
    اگر تمایل داشتید پیام خصوصی بدید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sajadkabgani نمایش پست ها
    سلام دوستان

خونه من نزدیک UNSW هست (تقریبا پیاده ده دقیقه میشه) و از اواخر ژانویه تا 27 فوریه ایران هستم. اگر کسی هست که تو این تاریخ دنبال یه جای موقت هست لطفا اطلاع بده.
    سلام دوست عزیز.من ۲۲فوریه میرسم سیدنی و تا چند روز که خونه پیدا کنم دنبال جا واسه اقامت۲/۳روزه میگردیم(زوج دانشجو)ممنون میشم اگه خونتون تو اون تایم خالی هست من با جزییات در جریان بزارید.
    سپاس

Junior Member

سلام دوستان من واسه ۲۲فوریه دارم میرم سیدنی و به یه جا واسه اسکان موقت مناسب زوج دانشجو حالی unsw یا یکم دورتر احتیاج دارم،ممنون میشم اگه کسی اطلاع داره جواب بده.

Junior Member

سلام
    منزل ما دو خوابه و مرتب در هورزنبی نزدیک ترن و ایستگاه اتوبوس و مرکز خرید همه ۵ دقیقه...آماده اجاره موقت میباشد..در مورد جزییات پیام خصوصی بدهید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zaghaffa نمایش پست ها
    سلام
    منزل ما دو خوابه و مرتب در هورزنبی نزدیک ترن و ایستگاه اتوبوس و مرکز خرید همه ۵ دقیقه...آماده اجاره موقت میباشد..در مورد جزییات پیام خصوصی بدهید.
    سلام دوست عزیز من پیغام گذاشتم،ممنون میشم اگه واستون امکانش هست منو راهنمایی کنید.سپاس

Junior Member

سلام ، من همينجا پيام گذاشتم قبلا ولي چون تاريخ پروازم عوض شده مجدد پيام ميزارم ، در حال حاضر دنبال يك اتاق مرتب و مبله براي تاريخ 9 مارچ در سيدني هستم ، اگر كسي موردي داره يا ميخواد جايي اجاره كنه پيام بديد تا در مورد جزييات بيشتر صحبت كنيم . ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک امیرکبیر

سلام
    من برای 10 مارچ برای سیدنی بلیط گرفتم و دنبال خونه میگردم.
    ممنون میشم اگه کسی اون موقع ها میره، باهم یه صحبتی کنیم.

سلام
    من برای اواخر می عازم سیدنی و به دنبال خونه هستم. خیلی خوشحال می شم با دوستانی که برنامه مشابه دارن آشنا بشم.
    Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-Structure

سلام
    آپارتمان ما پنج خوابه و مرتب در کینگزوود، سیدنی نزدیک ترن و ایستگاه اتوبوس و مرکز خرید. یکی از اتاقا برای دو هفته از 30 می آماده اجاره موقت هستش.در مورد جزییات پیام خصوصی بدهید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)