صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17

موضوع: یافتن هم خانه ای و هم اتاقی در پرث و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض یافتن هم خانه ای و هم اتاقی در پرث و مسائل مرتبط

شرایط فعلی من و همسرم : دانشجو دانشگاه چالمرز سوئد
    ویزای اقامت دائم را 1 ماه پیش دریافت کردیم و تا تاریخ 1 مارچ 2012 مهلت داریم تا اولین ورود رو به خاک استرالیا داشته باشیم.
    در تدارک سفر به پرت یا ملبورن از 5 تا 12 ژانویه 2012 هستیم اما به دلیل شرایط مالی می خواهیم در مورد اسکان این یک هفته با خانواده یا کسی که تمایل دارد در مقابل هزینه محل زندگی اش را با ما به اشتراک بگذارد آشنا شویم. آیا کسی از وجود سایتی که چنین اطلاعاتی را فراهم می کند آگاهی دارد؟
    آیا راه حلی برای اقامت یک هفته ای ارزان وجود دارد؟

Junior Member mehdi_nk آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اسکان موقت در استرالیا برای یک هفته

نقل قول نوشته اصلی توسط armitaa نمایش پست ها
    شرایط فعلی من و همسرم : دانشجو دانشگاه چالمرز سوئد
    ویزای اقامت دائم را 1 ماه پیش دریافت کردیم و تا تاریخ 1 مارچ 2012 مهلت داریم تا اولین ورود رو به خاک استرالیا داشته باشیم.
    در تدارک سفر به پرت یا ملبورن از 5 تا 12 ژانویه 2012 هستیم اما به دلیل شرایط مالی می خواهیم در مورد اسکان این یک هفته با خانواده یا کسی که تمایل دارد در مقابل هزینه محل زندگی اش را با ما به اشتراک بگذارد آشنا شویم. آیا کسی از وجود سایتی که چنین اطلاعاتی را فراهم می کند آگاهی دارد؟
    آیا راه حلی برای اقامت یک هفته ای ارزان وجود دارد؟
    سلام . میتونی به این سایت و این خانم اعتماد کنی:
    http://sydneyhomestay.persianblog.ir
    خدايا راهي نميبينم آينده پنهان است. اما مهم نيست.همين کافي است که تو همه چيز را مي بيني و من تورا.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اسکان موقت در استرالیا برای یک هفته

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_nk نمایش پست ها
    سلام . میتونی به این سایت و این خانم اعتماد کنی:
    http://sydneyhomestay.persianblog.ir
    بسیار سپاس گذارم. عالی بود. ما بلیط رو برای پرت گرفتیم.

پیش فرض پاسخ : یافتن هم خانه ای در استرالیا

سلام من واسه اوايل ژانويه 2013 ميام پرت اگه مايل به گرفتن خونه مشترک هستين خبر بدين. اتفاقا منم مهندسي نفت خوندم ولي واسه کار ميرم اونجا
    ویرایش توسط FanTasTic : January 15th, 2013 در ساعت 07:43 PM دلیل: حذف ایمیل

پیش فرض پاسخ : یافتن هم خانه ای در استرالیا

سلام من و همسرم برای اول FEB میخواهیم وارد پرت شویم. تا بخواهیم خونه مستقل اجاره کنیم 2و3 هفته طول میکشه کسی هست که این مدت باهاش هم خونه بشیم البته هزینه هاشو هم حساب می کنیم.

پیش فرض پاسخ : یافتن هم خانه ای و هم اتاقی در پرث و مسائل مرتبط

درود

ما (من و خانمم) برای 6 مهر ( 28 سپتامبر) عازم پرث هستیم، اگه کسی هست که می خواد خونه share بگیره اعلام کنه.
    ممنون

Junior Member

سلام برای فوریه 2013 در پرت اگر کسی دنبال هم خونه خانم می گرده لطفا خبر بده

دوستان عزیز،من 17 آگوست دارم برمیگردم ایران، اتاقی که الان توش هستم، 165 در هفته و همه چی اینکلود هست. خونه چسبیده به کرتین هست توی St James . دسترسیش عالیه به همه چی. یه مرکز خرید IGA به فاصله 5قدمی پیاده و شاپینگ سنتر هم 20 دقیقه پیاده و 5دقیقه با اتوبوس. ساکنین خونه هم یه ایرانیه که 26 روز نیستش و 9 روز هستش(اقماری). یه نیوزلندی که صبج میره، شب میاد، یه دختر اوزی که اصلا نیستش، و دو تا پسر اوزی که بچه های خوبین . نایس هستن. حموم دستشویی هم که شیر هست با دختر اوزیه که اصلا نیست. آشپزخونه هم که بین همه مشترکه. اگر خاستین پی ام بزارین.
    ممنون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahabr1987 نمایش پست ها
    دوستان عزیز،من 17 آگوست دارم برمیگردم ایران، اتاقی که الان توش هستم، 165 در هفته و همه چی اینکلود هست. خونه چسبیده به کرتین هست توی St James . دسترسیش عالیه به همه چی. یه مرکز خرید IGA به فاصله 5قدمی پیاده و شاپینگ سنتر هم 20 دقیقه پیاده و 5دقیقه با اتوبوس. ساکنین خونه هم یه ایرانیه که 26 روز نیستش و 9 روز هستش(اقماری). یه نیوزلندی که صبج میره، شب میاد، یه دختر اوزی که اصلا نیستش، و دو تا پسر اوزی که بچه های خوبین . نایس هستن. حموم دستشویی هم که شیر هست با دختر اوزیه که اصلا نیست. آشپزخونه هم که بین همه مشترکه. اگر خاستین پی ام بزارین.
    ممنون.
    سلام دوست عزیز

من واستون پیغام هم فرستادم. امکان داره بهم زودتر جواب بدید. من 17 سپتامبر پرت هستم.

ممنون.

Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting(BA)-Shiraz Uni-Diploma in IFRS-ACCA

سلام
    يه اپارتمان 2 خوابه بزرگ کاملا فرنيشت-بسيار تميز با بهترين ويو در سوٍ ث پرث(محله عالي ونزديک به مرکز شهر و حمل ونقل و.....)از 15 نوامبر به مدت يه ماه با اجاره هفته اي 400 تا وجود داره . اينجا همون جايي هست که خودم بودم (سه هفته اي )وبعد هم يکي از بچ هاي فروم اومد(چند هفته اي ).

البته قيمت واقعي حدود 510 تا هست اما شانس خوب ما بود که خدا به ما داد که يه ماه اولو يه حال اساسي ببيريم . يکي از بهترين جاها وبهترين ويو واپارتمان بهمون خورد - به ما گفت اگه کسي هست بهش بگيم قبل از اينگه اگهي کنه.

يه مورد ديگه هم هست که يه اتاق تو سوبياکوهست ( سوبياکو که نيازي به گفتن از ش نيست از لحاط محله خوب و دسترسي دو قدمي به شهر و....). دوست همين صاحيخونه که باهاش دوست شديم ومناسب زوج ويا مجرد هست . اين البته خالي هست وزمانش هم ميتونه طولاني تر باشه .

ميشه يه کار خوب هم پيدا کنم وبعد پوزيشن هاي خالي همون شرکت رو با بچه هاي اين فروم شير کنم .؟؟؟ بگذريم.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)