صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 17 , از مجموع 17

موضوع: یافتن هم خانه ای و هم اتاقی در پرث و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : یافتن هم خانه ای و هم اتاقی در پرث و مسائل مرتبط

سلام
    من و همسرم برای 17 اپریل میرسیم پرث...آیا جایی به صورت شورت ترم هست به ما معرفی کنید؟ نزدیک دانشگاه کرتین باشد.
    اگر کسی مایل هست خونه شیر بگیریم لطفا به من اطلاع بده...
    ممنون

با عرض سلام و احترام.
    من فوریه 2016 به شهر پرت سفر میکنم.دنبال هم خانه ای هستم.کسی هم خانه ای سراغ داره؟سایتی هست که بتونم دنبال هم خانه ای بگردم؟ممنون
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedmoradi نمایش پست ها
    با عرض سلام و احترام.
    من فوریه 2016 به شهر پرت سفر میکنم.دنبال هم خانه ای هستم.کسی هم خانه ای سراغ داره؟سایتی هست که بتونم دنبال هم خانه ای بگردم؟ممنون
    با تشکر
    بله هست. تو گوگل بزن
    gumtree
    allhomes

اینجا شهر رو انتخاب کن. آدرس ها و قیمت ها روی هر کدوم زده شده از گوگل مپ ببین کدومش به دانشگاه نزدیک تره و ....

موفق باشی
    Whatever doesn't kill you simply makes you Stranger

سلام دوستان
    من و همسرم درحال تهیه بلیط به پرت برای اواخر may هستیم، اگر از دوستان کسی هست که تا مدت حدود 2 هفته اتاقی به ما بده تا ما فرصت کافی برای پیدا کردن خونه داشته باشیم ممنون میشم (البته طبیعتا اجاره هم باید پرداخت کنیم). یا از دوستان کسی باشه که میخواد مسافرت کنه به ایران (یا هرجای دیگه ای) ما بتونیم در این مدت استفاده کنیم.

Junior Member

سلام دوستان
    من و همسرم درحال آماده شدن جهت مسافرت به پرت برای اواسط اکتبر هستیم، اگر از دوستان کسی هست که تا مدت حدود 2 هفته اتاقی به ما بده تا ما فرصت کافی برای پیدا کردن خونه داشته باشیم ممنون میشم (البته طبیعتا اجاره هم باید پرداخت کنیم). یا از دوستان کسی باشه که میخواد مسافرت کنه به ایران (یا هرجای دیگه ای) ما بتونیم در این مدت استفاده کنیم. و یا اگه کسی از دوستان خانه ای دارد که بتوانیم زندگی کنیم ممنون میشم اطلاع دهید

Junior Member

من و همسرم دنبال یه همخونه میگردیم . Clarkson هستیم من fifo هستم و هر ۱۴ روز ۸ روز خونه نیستم اتاق با سرویس بهداشتی و حمام مستقل با اجاره هفتگی ۱۰۰دلار با این شماره ها میتونید تماس بگیرید ۰۴۰۱۳۱۲۶۳۶مریم ۰۴۵۶۲۹۷۵۸۶

سلام، من برای دو هفته دیگه میرم استرالیا. دنبال هم خونهٔ می‌گردم در پرت نزدیک دانشگاه یووا. اگر کسی‌ تمایل داره تماس بگیره. مرسی‌.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)