نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: اسکان | خوابگاه | اجاره خانه | خرید خانه در بریزبن و مسائل مرتبط

پیش فرض اسکان | خوابگاه | اجاره خانه | خرید خانه در بریزبن و مسائل مرتبط

سلام، من کلی تو این سایت ها برای اجاره خانه تو بریزبین گشتم، اما هنوز نگرانم که قبل از رفتن خونه بگیرم، فکر می کنم بهتره قبلش هم خونه ایمو ببینم، و اگه بخوام unit تک نفره هم بگیرم، فکر نمی کنم از نظر امنیتی خیلی جالب باشه و هزینش هم میره بالاتر. سوالم اینه که کسی راجع به گرفتن خونه اون جا پیشنهادی داره؟ اگه بیام اون جا و یک هفته دنبال خونه بگردم حضوری، بهتر یا قبلش رزرو کنم؟ و آخر کسی هست بخواد آگوست بره بریزبین؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering, University of Queensland

پیش فرض پاسخ : اسکان | خوابگاه | اجاره خانه | خرید خانه در بریزبن و مسائل مرتبط

سلام افسانه جان

شما چه تاریخی میخواهی بری؟ و کدوم دانشگاهی؟
    به سایت gum tree یه سری بزن.
    من هم 1 اکتبر میروم.

Junior Member

سلام دوستان
    من ٩ جولای عازم بریزبن و دانشجو QUT هستم. واسه جا خيلي كيج شدم و مردد هستم، ميخواستم نظرتونو راجع به كزينه هاي مختلف بدونم، واقعا لطف بزركي بهم ميكني. کدوم یکی به نظرتون بهتر هست(خوابگاه ،homestay ، و یا خونه بیرون از دانشگاه.)
    ممنونم

دوستان در مورد خوابگاه های دانشجویی و خونه هایی که به صورت اشتراکی در بریزبن هست،میشه اطلاعات بدید؟

مثلا قیمت و مقایسه ان با دیگر شهرهای استرالیا،دسترسی به حمل و نقل عمومی در جاهای مختلف بریزبن،محله های معروف که دانشجوها خوابگاه یا خونه میگیرن و .....

ممنون

Junior Member

سلام
    من یک اپارتمان یک خوابه کاما مبله همراه با استخر و باشگاه توی بهترین نقطه شهر بریزبن دارم یک کیلومتری ساوث بانک و مرکز شهر. اپارتمان من از ۲۸ نوامبر۲۰۱۷ تا ۲۹ ژانویه ۲۰۱۸ خالیه اجاره هفتگی 330 هستش و هزینه اب و برق و گاز هم لازم نیست شما پرداخت کنید.

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

از بچه هایی که تا حالا بریزبین رفتن کسی نمیخواد اطلاعاتی در مورد خوابگاه ها بده؟ خوابگاهی هست که رفته باشید بد باشه یا خوب باشه!؟ لطفا اگر کسی تجربه ای داره بگه.

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط pouriatiz نمایش پست ها
    از بچه هایی که تا حالا بریزبین رفتن کسی نمیخواد اطلاعاتی در مورد خوابگاه ها بده؟ خوابگاهی هست که رفته باشید بد باشه یا خوب باشه!؟ لطفا اگر کسی تجربه ای داره بگه.
    سلام
    اول جواب خودمو بدم .. بچه هایی که تازه میخوان بیان اصلا با جایی قرارداد بلند مدت نبندن. از جاهایی مثل flatemate، uqrental airbnb یا توی گروه های فیسبوک مثل QUEST UQ MARKETPLACE یا QUT HOUSE SHARE / ROOM RENT / INFO دنبال یه جای موقت مثلا 2 3 هفته باشید. وقتی اومدید اینجا خودتون از نزدیک میگردید و یه خونه درست حسابی پیدا میکنید.

و الان هم اینو میخواستم بگم. من یه خونه دوخوابه گرفتم یه اتاقش خالیه. اگر کسی الان بریزبینه و دنبال خونه میگرده بهم پیام بده. بدون بیل کرایه هفتگی 155ه نفری. 20دقیقه پیاده تا UQه. (این پیامم تا 3 4 روز معتبره. چون بعدش حتما یکی اومده )

Junior Member

سلام به دوستان عزیز

من دانشگاه QUT قیول شدم و به احتمال زیاد فوریه 2019 وارد بریزبین میشم. اگر دانشجویی دنبال هم خانه ای میگرده یا ورودی جدید است و دنبال شخصی است که با هم خانه ی مناسب در اطراف QUT اجاره کنند لطفا با من تماس بگیرند.
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)