نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 28 از 48 نخستنخست ... 181920212223242526272829303132333435363738 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 472

موضوع: ریجکت شدن از سفارت استرالیا و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ریجکت شدن از سفارت استرالیا و مسائل مرتبط

سلام
    وقت بخیر
    ممنون میشم منو راهنمایی کنید.
    خواستم بدونم میشه همزمان برای ویزای استرالیا و انگلیس اقدام کرد. و اینکه بعد از گرفتن ویزای استرالیا میشه منصرف شد و پول بیمه را پس گرفت؟

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

سلام من قصد دارم واسه 573 اقدام کنم پذیرش گرفتم از پرت. خاله من در سیدنی زندگی میکنه و حدود 5 سال پیش از همون استرالیا واسه مادرم اقدام برای ویزای بازدیدی کرده بود و ویزاش به دلایلی که مهم نیست ریجکت شد حالا اگه من نگم که اصلا اونجا خاله دارم میفهمن؟

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirallahdadi نمایش پست ها
    سلام من قصد دارم واسه 573 اقدام کنم پذیرش گرفتم از پرت. خاله من در سیدنی زندگی میکنه و حدود 5 سال پیش از همون استرالیا واسه مادرم اقدام برای ویزای بازدیدی کرده بود و ویزاش به دلایلی که مهم نیست ریجکت شد حالا اگه من نگم که اصلا اونجا خاله دارم میفهمن؟
    احتمالش هست از طریق ریجکت ویزای مادرتون بفهمن چون شما ریجکت ویزای مادرتون رو باید بگین و اونا از طریق پرونده ها میفهمن شما خالتون اونجا هستن.

سلام دوستان. من میخواستم هم برای پی آر استرالیا اقدام کنم(توی خود سایت رو خوندم و شرایطش رو دارم) هم برای دانشگاه پذیرش بگیرم برای دکتری. با توجه به اینکه امسال حتما میخوام برم به نظرتون اگه نتیجه ی پی آر به اون زودی که انتظار دارم نیاد ولی پذیرش از دانشگاه برام بیاد، آیا مشکلی برای ویزای دانشجویی گرفتن پیش نمیاد؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط acclamation نمایش پست ها
    سلام دوستان. من میخواستم هم برای پی آر استرالیا اقدام کنم(توی خود سایت رو خوندم و شرایطش رو دارم) هم برای دانشگاه پذیرش بگیرم برای دکتری. با توجه به اینکه امسال حتما میخوام برم به نظرتون اگه نتیجه ی پی آر به اون زودی که انتظار دارم نیاد ولی پذیرش از دانشگاه برام بیاد، آیا مشکلی برای ویزای دانشجویی گرفتن پیش نمیاد؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    اگر ویزای اقامت اقدام کنید، دانشجویی نمیتونید ویزا بگیرید. برعکسش اما ممکنه و رایج هست
    سابکلاس 574
    لاج و دریافت شماره پرونده: 17 ژانویه|درخواست مدیکال،رزومه،پروپوزال: 18 ژانویه|درخواست خلاصه تز لیسانس و فوق:21 ژانویه|انجام مدیکال: 22 ژانویه|ارسال مدیکال از تهران به امان: 7 فوریه|گرنت ویزا: 10 ژوئن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chem Eng--Sharif

سلام. متاسفانه درخواست ویزای بنده بعد از بیست روز ریجکت شد چون آفیسر قانع نشد که بعد از اتمام تحصیل به ایران برمیگردم هرچند که میتونستم دو سه تا دلیل موثق واسه برگشت ذکر کنم ولی متاسفانه اس او پی و خوبی ننوشته بودم. فول فاند پی اچ دی بودم از یه دانشگاه نسبتا خوب و بعد از ریجکت شدن ویزا درخواست سی او ای جدید دادم تا دوباره واسه ویزا اقدام کنم اما دانشگاه هم آفرم و لغو کرد (به نظر میرسه این قضیه لغو آفر بعد از ریجکت شدن ویزا تو اغلب دانشگاه های استرالیا مرسوم هست). دوستان دقت کنید که ما ایرانی ها متاسفانه باید در اس او پی ثابت کنیم که فقط و فقط به قصد تحصیل میخواهیم برویم و بعد از اتمام تحصیل برمیگردیم. این موارد رو با چند دلیل قانع کننده توضیح بدین و حتما حداقل یک نمونه اس او پی موفق رو گیر بیارین بخونین. الان قصد دارم واسه سه دانشگاه دیگه تو استرالیا اقدام کنم و فقط از یه چیز میترسم اون هم سی او ای هست.شنیدم که دانشگاه ها سی او ای رو از دولت میگیرن میترسم اگه دانشگاه بعدی هم بفهمه ویزام یه بار ریجکت بهم سی او ای نده. دوستان اگه اطلاعاتی تو این زمینه دارن ممنون میشم اگه راهنماییم کنن.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

چرا قانع نشدن؟ دلیلش؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط meh_shah نمایش پست ها
    سلام. متاسفانه درخواست ویزای بنده بعد از بیست روز ریجکت شد چون آفیسر قانع نشد که بعد از اتمام تحصیل به ایران برمیگردم هرچند که میتونستم دو سه تا دلیل موثق واسه برگشت ذکر کنم ولی متاسفانه اس او پی و خوبی ننوشته بودم. فول فاند پی اچ دی بودم از یه دانشگاه نسبتا خوب و بعد از ریجکت شدن ویزا درخواست سی او ای جدید دادم تا دوباره واسه ویزا اقدام کنم اما دانشگاه هم آفرم و لغو کرد (به نظر میرسه این قضیه لغو آفر بعد از ریجکت شدن ویزا تو اغلب دانشگاه های استرالیا مرسوم هست). دوستان دقت کنید که ما ایرانی ها متاسفانه باید در اس او پی ثابت کنیم که فقط و فقط به قصد تحصیل میخواهیم برویم و بعد از اتمام تحصیل برمیگردیم. این موارد رو با چند دلیل قانع کننده توضیح بدین و حتما حداقل یک نمونه اس او پی موفق رو گیر بیارین بخونین. الان قصد دارم واسه سه دانشگاه دیگه تو استرالیا اقدام کنم و فقط از یه چیز میترسم اون هم سی او ای هست.شنیدم که دانشگاه ها سی او ای رو از دولت میگیرن میترسم اگه دانشگاه بعدی هم بفهمه ویزام یه بار ریجکت بهم سی او ای نده. دوستان اگه اطلاعاتی تو این زمینه دارن ممنون میشم اگه راهنماییم کنن.

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط meh_shah نمایش پست ها
    سلام. ... و فقط از یه چیز میترسم اون هم سی او ای هست.شنیدم که دانشگاه ها سی او ای رو از دولت میگیرن میترسم اگه دانشگاه بعدی هم بفهمه ویزام یه بار ریجکت بهم سی او ای نده. دوستان اگه اطلاعاتی تو این زمینه دارن ممنون میشم اگه راهنماییم کنن.
    سلام
    متاسف شدم ولی نگران نباشید، دانشگاهها بیشتر فکر پول هستند ( البته خوب بودن دانشجو هم براشون ملاک هست ) و دلیلی نیست که دانشگاه بعدی براتون پذیرش صادر نکنه.

سلام
    منمدارکم کامله اما سربازی نرفتم. لیسانس علوم آزمایشگاهی دارم از دانشگاه تهران، برای bachelor of Nursing Graduate entry اپلای کردم.
    از QUT هم پذیرش گرفتم. میترسم اقدام کنم ویزام رد شه.
    چه پیشنهادی دارین شما؟

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudnorouzi نمایش پست ها
    سلام
    منمدارکم کامله اما سربازی نرفتم. لیسانس علوم آزمایشگاهی دارم از دانشگاه تهران، برای bachelor of Nursing Graduate entry اپلای کردم.
    از QUT هم پذیرش گرفتم. میترسم اقدام کنم ویزام رد شه.
    چه پیشنهادی دارین شما؟
    نرفتن سربازی دلیل بر رد ویزا نیست دوست عزیز میتونی پاسپورت بگیری و بعدش برای ویزا اقدام کنی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)