نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1 از 48 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 472

موضوع: ریجکت شدن از سفارت استرالیا و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض ریجکت شدن از سفارت استرالیا و مسائل مرتبط

سلام دوستان،لطفاً بنده رو راهنمایی بفرمایینهمسرم داره برای دکترای مکانیک اقدام می کنه فرق التحصیل سال 89. موضوعی که باعث ترس ما شده اینه که من March 2011 مدرک مهندسیم توسط انجمن مهندسان استرالیا اسس شده و موفق بود. دیگه بعد از اون موقع تصمیمون برای مهاجرت عوض شد. الان اگر همسرم بورس بگیره برای ویزا رد می شیم؟ آیا میشه که اون تنها اقدام کنه و من بعد از اون؟ میشه لطفاً راهنمایی بفرمایین؟

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

پیش فرض پاسخ : رد شدن از سفارت استراليا و دلايل آن

نقل قول نوشته اصلی توسط mrs85 نمایش پست ها
    سلام دوستان،لطفاً بنده رو راهنمایی بفرمایینهمسرم داره برای دکترای مکانیک اقدام می کنه فرق التحصیل سال 89. موضوعی که باعث ترس ما شده اینه که من March 2011 مدرک مهندسیم توسط انجمن مهندسان استرالیا اسس شده و موفق بود. دیگه بعد از اون موقع تصمیمون برای مهاجرت عوض شد. الان اگر همسرم بورس بگیره برای ویزا رد می شیم؟ آیا میشه که اون تنها اقدام کنه و من بعد از اون؟ میشه لطفاً راهنمایی بفرمایین؟
    راستش من بعید میدونم که سفارت اسم شما رو برای انجمن مهندسین استرالیا بفرسته و بپرسه که آیا ایشون مدارکشون رو برای ارزیابی مهاجرت پیش شما فرستادن یا نه! اما بازم اگه دوستان اطلاع دقیقی دارن بگن.

همسرتون فقط اسس شدن یا برای مهاجرت هم اقدامات رو شروع کردن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pantheia نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برادر من و همسرش مقیم همون شهری هستن که من میخوام برم. ایا برای ویزا مشکل پیش میاد؟
    این که اون بخواد از اون ور ضمانت مالی کنه بده؟
    چیکار می تونم بکنم که شانس ویزامو بیشتر کنم؟

ممنون
    نه مشکلی پیش نمیاد، خیلی هم خوب هست.
    فقط در صورتی براتون بده که پناهنده شده باشن.

Junior Member

فقط اسس شدم، برای مهاجرت اقدام نکردیم، در ضمن برای روشن تر شدن موضوع به این اشاره کنم که بنده اسس شدم و الان همسرم دارن برای دکترا اقدام می کنن، بنظرتون مشکلی پیش میاد؟ الان یک استاد از دانشگاه south Australia قبول کرده ایشون رو. می خواییم برای scholarship اقدام کنیم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط milo2007 نمایش پست ها
    همسرتون فقط اسس شدن یا برای مهاجرت هم اقدامات رو شروع کردن؟

فقط اسس شدم، برای مهاجرت اقدام نکردیم، در ضمن برای روشن تر شدن موضوع به این اشاره کنم که بنده اسس شدم و الان همسرم دارن برای دکترا اقدام می کنن، بنظرتون مشکلی پیش میاد؟ الان یک استاد از دانشگاه south Australia قبول کرده ایشون رو. می خواییم برای scholarship اقدام کنیم.

چرا باید مشکلی پیش بیاد
    سفارت به شما که ویزا میده میتونین کار تمام وقت کنید چه بهتر که اسس شده باشید اگه قرار بود کار نکنید اجازه کار نمیداد
    ما هم میخوایم همین کارو بکنیم یعنی همسرم دنباله اسس مدرکشه و من دنبال اپلای
    فکر نمیکنم مشکلی باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط milo2007 نمایش پست ها
    چرا باید مشکلی پیش بیاد
    سفارت به شما که ویزا میده میتونین کار تمام وقت کنید چه بهتر که اسس شده باشید اگه قرار بود کار نکنید اجازه کار نمیداد
    ما هم میخوایم همین کارو بکنیم یعنی همسرم دنباله اسس مدرکشه و من دنبال اپلای
    فکر نمیکنم مشکلی باشه
    Assess شدن شما، گواه بر اینه که هدفتون صرفا ادامه تحصیل نیست. اگر DIAC از assess شدن شما خبردار بشه، ممکنه به دلیل اینکه مشخصه هدفتون فقط درس خوندن در استرالیا و بازگشت به ایران نیست، ویزاتون رد بشه. اگه متوجه نشه، که خب، هیچ ایرادی نداره و بله، برای کار پیدا کردن یک قدم جلو می افتید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MYCMalaysia نمایش پست ها
    Assess شدن شما، گواه بر اینه که هدفتون صرفا ادامه تحصیل نیست. اگر DIAC از assess شدن شما خبردار بشه، ممکنه به دلیل اینکه مشخصه هدفتون فقط درس خوندن در استرالیا و بازگشت به ایران نیست، ویزاتون رد بشه. اگه متوجه نشه، که خب، هیچ ایرادی نداره و بله، برای کار پیدا کردن یک قدم جلو می افتید.
    ممنون از پاسخ شما و سایر دوستان، اما خب از کجا باید مطمئن شد؟
    بنظرتون اگر همسرم به تنهایی برای ویزا اقدام کنن و بعد از اینکه ویزاشون امد من اقدام کنم ریسک کمتری نداره یا اصلاٌ امکان پذیر هست یا نه؟
    ممنون میشم اگر اطلاعی دارین راهنمایی بفرمایین..........
    این همه وقت گداشتن، انرژی و اگر ویزا ریجیکت بشه که .......

ممنون از پاسخ شما و سایر دوستان، اما خب از کجا باید مطمئن شد؟
    بنظرتون اگر همسرم به تنهایی برای ویزا اقدام کنن و بعد از اینکه ویزاشون امد من اقدام کنم ریسک کمتری نداره یا اصلاٌ امکان پذیر هست یا نه؟
    ممنون میشم اگر اطلاعی دارین راهنمایی بفرمایین..........
    این همه وقت گداشتن، انرژی و اگر ویزا ریجیکت بشه که .......
    بله، اگر ایشون تنها اقدام کنند، شانسشون بیشتره، اما به نظر من با هم اقدام کنید. معمولا انقدر وقت نمیذارند که درباره assessment مدرک همراه پیگیری کنند. راستش من اگر جای شما بودم، با همسرم اقدام میکردم.

صفحه 1 از 48 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)