نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 10 از 48 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 472

موضوع: ریجکت شدن از سفارت استرالیا و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : ریجکت شدن از سفارت استرالیا و مسائل مرتبط

دوستان ویزای من همین الان بعد از حدود 8 ماه ریجکت شد. بند مربوطه 4000(b). متاسفانه بند بدی هست. این چیزی که من پیدا کردم تو اینترنت اینه:
    "(b) is not determined by the ForeignMinister, or a person authorised by the Foreign Minister, to be a person whose presence in Australia may be directly or indirectly associated with the proliferation of weapons of mass destruction

متاسفانه من پارسال بی دلیل از سفارت ازبکستان ریجکت شدم و فکر می کردم اگه راستگو باشم و اینو بنویسم بهتره. ولی به ضررم تمام شد.
    هیچ کار حساسی هم انجام ندادم و سربازی هم معاف بودم. فقط 2 تا از مقاله هام روی laser transformation hardening بود که با اینکه کار برد دو گانه هم نداره حس می کنم ممکنه واسم مشکل ایجاد کرده باشه. به نظرتون راهی وجود داره؟ چیکار میشه کرد؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD, The University of Newcastle

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_shz32 نمایش پست ها
    دوستان ویزای من همین الان بعد از حدود 8 ماه ریجکت شد. بند مربوطه 4000(b). متاسفانه بند بدی هست. این چیزی که من پیدا کردم تو اینترنت اینه:
    "(b) is not determined by the ForeignMinister, or a person authorised by the Foreign Minister, to be a person whose presence in Australia may be directly or indirectly associated with the proliferation of weapons of mass destruction

متاسفانه من پارسال بی دلیل از سفارت ازبکستان ریجکت شدم و فکر می کردم اگه راستگو باشم و اینو بنویسم بهتره. ولی به ضررم تمام شد.
    هیچ کار حساسی هم انجام ندادم و سربازی هم معاف بودم. فقط 2 تا از مقاله هام روی laser transformation hardening بود که با اینکه کار برد دو گانه هم نداره حس می کنم ممکنه واسم مشکل ایجاد کرده باشه. به نظرتون راهی وجود داره؟ چیکار میشه کرد؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.
    سابکلاس ویزاتون چی بود؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed23 نمایش پست ها
    سابکلاس ویزاتون چی بود؟؟
    574 برای دکتری مکانیک Newcastle بورس داشتم.

سلام دوستان. من بحثای این تاپیک رو خوندم و نتیجه ای که گرفتم اینه که درخواستهای ویزا به دو دلیل میتونن ریجکت بشن:
    1- عدم ارایه دلایل کافی برای اینکه بعد از اتمام تحصیلات قصد برگشت داریم (مثل سند خونه ، مدرک مالی ، job offer ، SOP و سابقه کارو فامیل تو استرالیاو ...) که در این صورت سفارت حتی درخواست CV یا Medical هم نمیکنه.
    2- رد شدن تو security check که این مینونه دلایلش حساس بودن رشته تحصیلی و سابفه کار تو سپاه و اینجور مسایل باشه.

دوستاتی که تجربه دارن آیا این برداشت درسته و میشه نتیجه گرفت که اگه پرونده ای رفته برای چک امنیتی دیگه بهیچ وحه به دلایل مورد اول ریحکت نمیشه؟

ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad665 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من بحثای این تاپیک رو خوندم و نتیجه ای که گرفتم اینه که درخواستهای ویزا به دو دلیل میتونن ریجکت بشن:
    1- عدم ارایه دلایل کافی برای اینکه بعد از اتمام تحصیلات قصد برگشت داریم (مثل سند خونه ، مدرک مالی ، job offer ، SOP و سابقه کارو فامیل تو استرالیاو ...) که در این صورت سفارت حتی درخواست CV یا Medical هم نمیکنه.
    2- رد شدن تو security check که این مینونه دلایلش حساس بودن رشته تحصیلی و سابفه کار تو سپاه و اینجور مسایل باشه.

دوستاتی که تجربه دارن آیا این برداشت درسته و میشه نتیجه گرفت که اگه پرونده ای رفته برای چک امنیتی دیگه بهیچ وحه به دلایل مورد اول ریحکت نمیشه؟

ممنون.
    بلی فکر کنم همین طوری باشه یعنی از تجربیاتی که اینجا نوشته شده بود این استنباط رو کردم. اگه پروندتون داشته باشه قبل مدیکال از سفارت باهاتون تماس می گیرند و ازتون سوال می کنن. وقتی مدیکال اومد یعنی نقص پرونده (حتی دلایل بازگشت از استرالیا بعد از اتمام تحصیل) ندارید. حالا امیدوارم دوستان باتجربه تر در این مورد اظهار نظر هم بکنن
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان

من از تجربه شخصی و دوستانم فهمیدم که این قضیه چندان هم حساب و کتاب نداره . من برای تمامی مورد ها نمونه دیدم. کسایی از استرالیا آمریکا و کانادا ویزا گرفتند که سابقه کار در جاهای حساس را داشتند. حتی سال قبلش از طرف محل کارش برای شرکت در دوره یا کنفرانس به استرالیا رفته بودند. نمونه ها متفاوته بیشتر نمی تونم باز کنم. برعکس هم دیدم. مثلا مدیر عامل شرکت ما چند بار تا حالا ویزا گرفته و رفته و برگشته و هیچ وقت هم اونجا مشکلی نداشته و همیشه سر وقت برگشته دفعه اخر هم همکارم با ایشون بودن کوچکترین مشکلی نداشته اما این دفعه بهش ویزا ندادن و به دلایل امنیتی ریجکتش کردن. با یه وکیل صحبت کرد. وکیل گفت که گاهی این اشتباه هات رخ می دهد. پیشنهاد کرد که پاسپورت رو عوض کنند و دوباره اقدام کنند. ایشون هم این کار رو کرد و ویزا گرفت. امیدوارم همیه دوستانی که واقعا برای تحصیل اقدام کردند ویزا بگیرند .

Junior Member

با سلام و خسته نباشید.
    من اخیرا یک پذیرش از دانشگاه qut گرفتم و یکی از دانشگاه NSW (کمپس ADFA Canberra) هر دو با بورس هستند. تا اونجایی که من فهمیدم ADFA مخفف Australian Defence Force Academy هست و حالت نظامی داره. پروپوزال من در مورد کنترل زیردریایی است. حالا سوال اول من اینه که با توجه به نظامی بودن دانشگاه دوم و اینکه من ایرانی هستم ممکنه به من ویزا ندهند؟ سوال دوم اینکه با توجه به پروپوزال من اگر برای QUT اقدام کنم ممکنه بهم گیر بدهند یا شانس ویزا گرفتنم بیشتر از NSW هست؟ در واقع می خوام ببینم شانس ویزا گرفتنم برای کدوم دانشگاه بیشتره که برای همون اقدام کنم. ضمنا همسرم هم می خواد همراه من اقدام کنه. لطفا منو راهنمایی کنید. ممنون میشم.
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط fahim62 نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید.
    من اخیرا یک پذیرش از دانشگاه qut گرفتم و یکی از دانشگاه NSW (کمپس ADFA Canberra) هر دو با بورس هستند. تا اونجایی که من فهمیدم ADFA مخفف Australian Defence Force Academy هست و حالت نظامی داره. پروپوزال من در مورد کنترل زیردریایی است. حالا سوال اول من اینه که با توجه به نظامی بودن دانشگاه دوم و اینکه من ایرانی هستم ممکنه به من ویزا ندهند؟ سوال دوم اینکه با توجه به پروپوزال من اگر برای QUT اقدام کنم ممکنه بهم گیر بدهند یا شانس ویزا گرفتنم بیشتر از NSW هست؟ در واقع می خوام ببینم شانس ویزا گرفتنم برای کدوم دانشگاه بیشتره که برای همون اقدام کنم. ضمنا همسرم هم می خواد همراه من اقدام کنه. لطفا منو راهنمایی کنید. ممنون میشم.
    با تشکر

بنا به چیزی که از دوستان شنیدم به وضوح شانس گرفتن ویزا برای دانشگاه غیر نظامی و موضوع غیر نظامی بالاتره.
    سابکلاس 574 - دلیوری: 5 فوریه - دریافت شماره پرونده: 10 فوریه - درخواست مدیکال: 19 فوریه - انجام مدیکال: 22 فوریه - ارسال آنلاین مدیکال: 24 فوریه - گرنت ویزا:27-مارچ (شروع دوره: ۱۷ أپریل)
    Smile

سلام

دوستان خدمت تو سپاه برای گرفتن ویزا به عنوان همراه مشکل زا خواهد بود؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط laplap65 نمایش پست ها
    سلام

دوستان خدمت تو سپاه برای گرفتن ویزا به عنوان همراه مشکل زا خواهد بود؟
    بهتره در cv كاملا توضيح بدين در دوران خدمت چه كارهاي انجام دادين سفارت براي همراه زياد سخت گيري نميكنه و اگر رشته شما حساس نيست اصلا جاي نگراني نداره .
    !

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)