نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 11 از 48 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 472

موضوع: ریجکت شدن از سفارت استرالیا و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک دانشگاه تهران تبدیل انرژی- -PhD Mech. Eng.

پیش فرض پاسخ : ریجکت شدن از سفارت استرالیا و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    من واسه phd اپلای میکنم
    proposal من راجع ب نانو سیال هست رشتم مکانیک هست. ایا مشکلی داره نانو واسه
    admission
    و ویزا استرالیا؟ ممنون از راهنمایی

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyar64 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من واسه phd اپلای میکنم
    admission
    طبیعتا من از رشته شما و پروبوزال شما هیچ اطلاعاتی ندارم که نظر بدم. اما پروپوزال خود من صوری بود. یعنی استادم گفت یه چیز فعلا بده. بعد میای اینجا دقیق با هم مشخصش می‌کنیم. اگه استادتون باهاتون راه میاد بهش توضیح بدین و موضوع غیر حساس تر رو علل حساب انتخاب کنین.
    سابکلاس 574 - دلیوری: 5 فوریه - دریافت شماره پرونده: 10 فوریه - درخواست مدیکال: 19 فوریه - انجام مدیکال: 22 فوریه - ارسال آنلاین مدیکال: 24 فوریه - گرنت ویزا:27-مارچ (شروع دوره: ۱۷ أپریل)
    Smile

Junior Member

سلام دوستان
    من پارسال از سفارته کانادا رجکت شدم والی چون اینترنتی اقدام کرده بودم توی پاسپورتم مهره رجکت نخورده..الان میخام برای ویزا استرالیا در مقطه دکترا اقدام کنم به نظرتو بگم تو فرمهای سفارت بگم من یکبار رجکت شدم یا نه ؟ آیا اون خودشون میفهمن من رد شدم یا نه ؟ مرسی

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد دانشگاه صنعتی شریف

مثل شما زیاد هستن کسانی که یک بار تجربه رد شدن ویزا از کانادا، امریکا یا جای دیگه رو داشتن. بعضی ها حقیقت رو مگن و بعضی ها نمیگن و هر دو گروه هم تونستن ویزا بگیرن.
    نظر خودته که حقیقت را بگی یا نه. اما نظر شخصی من اینه که راستشو بگی بهتره. این کشور ها پیمان نامه امینیتی دارند و فهمیدن این موضوع تو مرحله سکیوریتی چک نباید کار سختی باشه!

نقل قول نوشته اصلی توسط keyvanb نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پارسال از سفارته کانادا رجکت شدم والی چون اینترنتی اقدام کرده بودم توی پاسپورتم مهره رجکت نخورده..الان میخام برای ویزا استرالیا در مقطه دکترا اقدام کنم به نظرتو بگم تو فرمهای سفارت بگم من یکبار رجکت شدم یا نه ؟ آیا اون خودشون میفهمن من رد شدم یا نه ؟ مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyar64 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من واسه phd اپلای میکنم
    admission
    سلام دوست عزیز.صرفا کلمه ی نانو نمیتونه مشکل ساز باشه ولی تا اونجایی که میتونین رعایت کنین.مخصوصا اینکه رشتتون مکانیک هم هست...موفق باشید
    Everything is okay in the end. If it's not okay, then it's not the end

Junior Member

امروز ما رو ريجكت كردن
    علت هم نداشتن روابط خوبشاوندي قوي كه دليل بر بازگشت بعداز اتمام تحصيل
    دوم اينكه باتوجه به شرايط بد اقتصادي ايران امكان داشتن جاب افر وجود نداره
    !

نقل قول نوشته اصلی توسط ft_dev نمایش پست ها
    امروز ما رو ريجكت كردن
    سلام دوست عزیز ناراحت شدم ریجکت شدید. ولی به نظرم یکمی تقصیر خودتون هم هست. ما ایرانیا استاد مدارک جور کردن و خالی بندی هستیم! به راحتی می تونستید این دو شرط رو رد کنید:
    1- احتمالا SOP خوبی ننوشته بودید. یکمی خالی بندی قاطیش می کردی ردیف بود!
    2- می تونستید از یک شرکتی درخواست Job offer کنید مطمنا بهتون می دادند. من یادم میاد تو دوران دانشگاه بچه ها عوض رفتن به کارآموزی دو روز می نشتند و یک سربرگ برای یک شرط خیالی ذرست می کردند و توش کاراموزیشون و تایید می کرذنذ. اینا هم که نمیان چک کنن می تونستین در بدترین شرایط همین کار رو بکنید.
    علی ایحال هر جاهستید موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط siamak1438 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ناراحت شدم ریجکت شدید. ولی به نظرم یکمی تقصیر خودتون هم هست. ما ایرانیا استاد مدارک جور کردن و خالی بندی هستیم! به راحتی می تونستید این دو شرط رو رد کنید:
    1- احتمالا SOP خوبی ننوشته بودید. یکمی خالی بندی قاطیش می کردی ردیف بود!
    2- می تونستید از یک شرکتی درخواست Job offer کنید مطمنا بهتون می دادند. من یادم میاد تو دوران دانشگاه بچه ها عوض رفتن به کارآموزی دو روز می نشتند و یک سربرگ برای یک شرط خیالی ذرست می کردند و توش کاراموزیشون و تایید می کرذنذ. اینا هم که نمیان چک کنن می تونستین در بدترین شرایط همین کار رو بکنید.
    علی ایحال هر جاهستید موفق باشید.
    سلام سيامك جان خيلي ممنون ، ما يك بار ديگه داريم اقدام ميكنيم منتظر coe جديد هستيم ، البته اول همسرم ميره و چند ماه بعد من
    ما هم جاب افر داشتيم و هم سند خونه و زمين در تهران ،
    رشته كارشناسي خانمم ادبيات فرانسه بوده و اينجا يك دوره مقدماتي يك ساله mba گذرونده بود و متاسفانه افسير فكر كرده كه ايشون مدرك كارشناسي ارشد داره و يك بار ديگه ميخواد mba تو اين مقطع بخونه ، ما به افسير ايميل زديم و اينو توضيح داديم كه اين مدرك دانشگاهي نيست و مربوط به موسسه خصوصيه ، ولي هميشه مدارك اوليه كه به دست افيسر ميرسه مهم است ، حالا ما نا اميد نشديم و يك بار ديگه با قدرت اقدام ميكنيم .
    !

نقل قول نوشته اصلی توسط ft_dev نمایش پست ها
    امروز ما رو ريجكت كردن
    متاسفم بابت رجکت. آیا این ویزای دانشجویی بوده؟ یعنی سفارت توقع داره یک متقاضی دانشجویی کار کنه یا job offer داشته باشه؟ مگه واسه ویزای دانشجویی شما باید تو ایران یا خارج کشورjob offer هم داشته باشین؟اگه یه نفر job offer داشته باشه که دانشجو نمیشه ونیاز نداره دردسرای ویزای دانشجویی ر تجربه کنه؟
    بابت Family ties اینکه شما قسمتی از خانوادتون تو ایران زندگی میکنن کافی نیست؟

Junior Member

بله ، ويزاي دانشجوي بوده ، بعضي مواردي رو كه در زمان ريجكت مي نويسن خيلي كليشه اي هستند و هر كسي ريجكت ميشه تو ريجكتي مي نويسن جاب افر گذاشتيم ولي گفتن با اين وضع بد اقتصادي و نبود كار در ايران ما بر اين باور هستيم اين موقعيت كاري براي شما نگه داشته نميشه يكي از دوستان جاب افر نگذاشته بود و در زمان ريجكت گفته بودن شما دانشجو واقعي نيستيد چون جاب افر نداريد ! در مورد family ties ما در sop نوشتيم و مداركي ارسال كرديم .
    !

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)