نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 13 از 48 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 472

موضوع: ریجکت شدن از سفارت استرالیا و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : ریجکت شدن از سفارت استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط amnkhatami نمایش پست ها
    با سلام
    به نظر شما مقالات راجه به image proccessing يا همان ژردازش الگو جزو موارد خاص است. اگر آنها را حذف كنم بهتر است؟
    سلام دوست عزیز،
    برای دریافت لیست موضوعات/تکنولوژی/مواد حساس به پست 542 در این لینک مراجعه کنین.
    درضمن اگه پذیرش با این مقالات گرفتین، در CV ارسالی برای سفارت حذف نکین بهتره، چون به احتمال زیاد با رزومه ارسالی به دانشگاه موقع اپلای کردن چک میشه.
    موفق باشین

Junior Member

سلام دوستان
    کسی هست که برای فوق اقدام کرده باشه و از رشته ی لیسانسش تغییر رشته داده باشه ؟
    ریجکتی یا قبولی

Senior Member leo47 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Professional Engineering (MPE) - UoW

نقل قول نوشته اصلی توسط Melbourne نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی هست که برای فوق اقدام کرده باشه و از رشته ی لیسانسش تغییر رشته داده باشه ؟
    ریجکتی یا قبولی
    سلام

من تغيير رشته دادم و ويزا هم گرفتم.
    سابکلاس 573 - گرنت ویزا: 28-Feb-2014

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط leo47 نمایش پست ها
    سلام

من تغيير رشته دادم و ويزا هم گرفتم.
    ممنون از پاسختون
    میشه رشته قبلی و رشته جدیدتون رو هم بگید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

سلام
    کسایی که ویزاشون ریجکت میشه بعد پولی که برای بیمه پرداخت کردن چی میشه؟ بهشون برگردونده میشه و اگه آره چجوری؟ آخه ایرانیا که حساب بین المللی ندارن

Senior Member leo47 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Professional Engineering (MPE) - UoW

نقل قول نوشته اصلی توسط jefer نمایش پست ها
    سلام
    کسایی که ویزاشون ریجکت میشه بعد پولی که برای بیمه پرداخت کردن چی میشه؟ بهشون برگردونده میشه و اگه آره چجوری؟ آخه ایرانیا که حساب بین المللی ندارن
    در صورت ريجكت شدن پول برگشت داده ميشه ولى احتمالا بايد حساب ارايه دهيد. دوست ، أقوام و يا صرافيها احتمالا بتوانند اين كار را انجام دهند.
    سابکلاس 573 - گرنت ویزا: 28-Feb-2014

Junior Member

سلام دوستان، من واسه ویزای دانشجویی تو مقطع MATER OF ENGINNERING درخواست دادم و الان منتظر کلیرنس شدن وضعیت همسرم هستم تا ویزا بهمون بدن. الان حدود 6 ماهه که وضعیتمون به همبن منواله و چند بار هم پیگیری کردم از سفارت استرالیا تو اردن و گفتن که هنوز جواب کلیرنس همسرتون نیومده و باید منتظر باشید. راستش من تا حالا یکبار کورسم رو DEFER کردم و فقط یکبار دیگه اجازه دارم تا کورسم رو DEFER کنم . سوالم اینه که اگه تو این مدت باقیمونده تا شروع کورسم ویزامون رو بدن و ما ویزا رو بگیریم و بعدش تا شروع کورس به هردلیلی نتونیم واسه ادامه تحصیل بریم استرالیا و اقدام بهREFUND کنم و پولم رو از دانشگاه بگبرم، آیا ویزامون تا پایان اعتبارش ، معتبره یا اینکه باطل میشه و نمی تونیم بریم استرالیا (مثلا واسه سفر توریستی میتونیم از ویزامون استفاده کنیم و بریم و بیایم)؟
    ممنون میشم اگه دوستانی که تجربه ای تو این زمینه دارن پاسخ بدن.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط MITRAM16 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من واسه ویزای دانشجویی تو مقطع MATER OF ENGINNERING درخواست دادم و الان منتظر کلیرنس شدن وضعیت همسرم هستم تا ویزا بهمون بدن. الان حدود 6 ماهه که وضعیتمون به همبن منواله و چند بار هم پیگیری کردم از سفارت استرالیا تو اردن و گفتن که هنوز جواب کلیرنس همسرتون نیومده و باید منتظر باشید. راستش من تا حالا یکبار کورسم رو DEFER کردم و فقط یکبار دیگه اجازه دارم تا کورسم رو DEFER کنم . سوالم اینه که اگه تو این مدت باقیمونده تا شروع کورسم ویزامون رو بدن و ما ویزا رو بگیریم و بعدش تا شروع کورس به هردلیلی نتونیم واسه ادامه تحصیل بریم استرالیا و اقدام بهREFUND کنم و پولم رو از دانشگاه بگبرم، آیا ویزامون تا پایان اعتبارش ، معتبره یا اینکه باطل میشه و نمی تونیم بریم استرالیا (مثلا واسه سفر توریستی میتونیم از ویزامون استفاده کنیم و بریم و بیایم)؟
    ممنون میشم اگه دوستانی که تجربه ای تو این زمینه دارن پاسخ بدن.
    خیر دوست عزیز همچین حالتی براتون پیش نخواهد اومد چون سفارت در مرحله آخر که ویزاتونو بخواد بده ازتون coe جدید میگیره که تاریخ شروع و پایانش باید اپدیت شده باشه توسط دانشگاه و اگه دانشگاه coe جدید واستون صادر نکنه به دلیل تاخیر و یا هر دلیل دیگه ای ویزاتون هم صادر نخواهد شد
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member

سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه...
    راستش نتیجه اپلای من 1 ماه دیگه میاد، و از اول آبان باید برم سربازی، ولی اگه ایشالا پذیرش گرفتم میتونم از معافیت تحصیلیم استفاده کنم و بیام بیرون...
    حالا سوالم اینجاست، اگه بفهمن من سرباز بودم، آیا ریجکت میکنن؟
    من یه پروژه کسری خدمت هم دارم انجام میدم که مربوط به ارتشه(ولی نظامی و هسته ای و ... نیس) این پروژه تاثیری توو ویزام داره؟ چون فک میکنم اونا میفهمن که من این پروژه رو انجام دادم

پیشاپیش سپاسگزارم

نقل قول نوشته اصلی توسط Majma11 نمایش پست ها
    سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه...
    راستش نتیجه اپلای من 1 ماه دیگه میاد، و از اول آبان باید برم سربازی، ولی اگه ایشالا پذیرش گرفتم میتونم از معافیت تحصیلیم استفاده کنم و بیام بیرون...
    حالا سوالم اینجاست، اگه بفهمن من سرباز بودم، آیا ریجکت میکنن؟
    من یه پروژه کسری خدمت هم دارم انجام میدم که مربوط به ارتشه(ولی نظامی و هسته ای و ... نیس) این پروژه تاثیری توو ویزام داره؟ چون فک میکنم اونا میفهمن که من این پروژه رو انجام دادم

پیشاپیش سپاسگزارم
    من وسظ سزبازی پذیرش گرفتم. و مشکلی هم پیش نیومد. فقط باید به خوبی قانع‌شون کنین که بر می‌گردین.
    سابکلاس 574 - دلیوری: 5 فوریه - دریافت شماره پرونده: 10 فوریه - درخواست مدیکال: 19 فوریه - انجام مدیکال: 22 فوریه - ارسال آنلاین مدیکال: 24 فوریه - گرنت ویزا:27-مارچ (شروع دوره: ۱۷ أپریل)
    Smile

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)