نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 14 از 48 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 472

موضوع: ریجکت شدن از سفارت استرالیا و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : ریجکت شدن از سفارت استرالیا و مسائل مرتبط

با سلام
    آيا زمينه توليد فلزات آهني و غيرآهني تو رده تحريم واسه دانشجويان حساب ميشه؟ يعني بايد قيد اپلاي در اين زمينه واسه استراليا رو زد؟
    ممنون ميشم اگر كسي اطلاعات داره بيان كنه
    با تشكر

Banned

سلام دوستان

من پذیرش با بورس کامل از University of South Australia گرفتم. امروز میخواستم فرم 157 A رو پر کنم متوجه شدم سوال 34 باید اطلاعات نمره زبان رو وارد کنم که در 24 ماه گذشته انجام دادم. اما من تافلم روو سال 2011 دادم که بیشتر از 24 ماه گدشته ازش در سوال 35 هم پرسیده اگه در یکسری کشور خاص به زبان انگلیسی درس خوندید مشخص کنید. من مسترم رو فنلاند گرفتم به زبان انگلیسی که در این لیست نیست. حالا سوالم اینه که باتوجه به اینکه من به هر دو سوال جواب منفی دادم احتمال داره ویزام رد بشه؟ اگه کسی تجربه مشابهی داره ممنون میشم بگه.

Member mohamadmohsen آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MECHENG, Ph. D., The University of Adelaide, since Oct, 2015 in Ozland

پیش فرض پاسخ : رد شدن از سفارت استراليا و دلايل آن

با سلام. دوستان عزیز من قبلا سوالم رو در یه تاپیک دیگه مطرح کردم و متاسفانه پاسخ مناسبی دریافت نکردم و دوستان صحبت های ضد و نقیضی را بیان کردند. ببینید من دانشجوی سال اخر دکتری مهندسی شیمی هستم . حدود 33 مقاله با ایمپکت بالا در الزویر و اشپرینگر دارم و ایلتس 6.5. موفق به کسب پذیرش از دانشگاه مناش و با فاند شده ام. اما مشکل من گرفتن ویزاست. با توجه به اینکه من تا اخر امسال فارغ التحصیل دکتری دانشگاه سراسری هستم، ایا سفارت استرالیا به من ویزا برای مقطع پی اچ دی مجدد در استرلیا را میدهد؟ چون من شنیده ام که سفارت برای مقطع پی اچ دی مجدد ویزا صادر نمیکند. لطفا در صورت منفی یا مثبت بودن پاسخ من را راهنمایی بفرمایید.

Junior Member

دوستان، ویزای دانشجویی 573 چقد طول میکشه صادر بشه؟
    من فکر میکردم 3-4 ماه باشه... دوستمون میگه الان 6 ماهه خبری نیست که !!

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط ehssannikoukar نمایش پست ها
    سلام دوستان

من پذیرش با بورس کامل از University of South Australia گرفتم. امروز میخواستم فرم 157 A رو پر کنم متوجه شدم سوال 34 باید اطلاعات نمره زبان رو وارد کنم که در 24 ماه گذشته انجام دادم. اما من تافلم روو سال 2011 دادم که بیشتر از 24 ماه گدشته ازش در سوال 35 هم پرسیده اگه در یکسری کشور خاص به زبان انگلیسی درس خوندید مشخص کنید. من مسترم رو فنلاند گرفتم به زبان انگلیسی که در این لیست نیست. حالا سوالم اینه که باتوجه به اینکه من به هر دو سوال جواب منفی دادم احتمال داره ویزام رد بشه؟ اگه کسی تجربه مشابهی داره ممنون میشم بگه.
    For 574 visa, English language evidence is not required because it will be indicated in your COE
    Don't worry, your visa will not be affected by this issue.
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Senior Member leo47 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Professional Engineering (MPE) - UoW

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed9997 نمایش پست ها
    دوستان، ویزای دانشجویی 573 چقد طول میکشه صادر بشه؟
    من فکر میکردم 3-4 ماه باشه... دوستمون میگه الان 6 ماهه خبری نیست که !!
    قانون خاصی نداره. من خودم شخصا زمانی که ویزا گرفتم از حد استاندارد خیلی بیشتر شد و حدود 4 ماه طول کشید ولی بودند دوستانی که زودتر از من ویزا گرفتند. موارد زیادی در اون دخیل میشه از قبیل رشته و دانشگاه و وضعیت مالی و ...
    سابکلاس 573 - گرنت ویزا: 28-Feb-2014

سلام دوستان
    من امروز پذیرشم با IPRS اومده. لطفا کمک کنید
    توی offer letter موضوع تحقیقمو زده long-term corrosion in oil pressure pipelines این کلمه oil واسم مشکل ساز نمیشه؟ (من تو پرپوزالم اصلا یه چیز دیگه نوشته بودم خودشون ورداشتن این شکلیش کردن میخواستم بگم این کلمه نفتو بردارین گفتم حساس میشن افرو پس میگیرن). موضوع اصلی خوردگی خط لوله هستش.
    بدم ویزامو یه موسسه بگیره بهتره؟ یا کارام سریعتر جلو میره چون وقت کمه؟
    مرسی
    راستی رشتم سیویله

یه سوای دیگه
    من داییم استرالیاس به همراه خانمش و یه بچه
    میشه توی فرم مربوطه اسمشو ننویسم؟ خودشون آمارمونو در میارن؟

سلام
    من امروز فايل نامبرم اومد.
    اما يه مشكلي دارم كه به شدت ميترسم بخاطرش ريجكت بشم و همين الان با استرس فراوون دارم اينارو مينويسم. . .
    من توي SoP ننوشتم كه ميخوام آخرش به ايران برگردم و البته ننوشتم كه ميخوام توي استراليا بمونم!
    حالا موندم چي ميشه . . .
    البته سند يه خونه به همراه يه مدرك كه نشون ميداد 19000 دلار تو حسابم هست و همچنين جاب آفري كه مديرم نوشته بود رو فرستادم و هيچ فاميلي توي استراليا ندارم و تغيير رشته هم ندادم.
    ميخوام بدونم الان شانس گرفتن ويزاي من چقدر كم شده؟

Junior Member

سلام دوستان،
    آیا امکان داره بعد از ارسال Hap ID و درخواست مدیکال، ویزا ریجکت بشه؟ (البته اگر مشکلی تو security check پیش نیاد)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)