نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 15 از 48 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 472

موضوع: ریجکت شدن از سفارت استرالیا و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پیش فرض پاسخ : ریجکت شدن از سفارت استرالیا و مسائل مرتبط

توی SOP اگر ننوشته باشید مشکل نداره.. تو فرم ها نوشتید دیگه!

نقل قول نوشته اصلی توسط Rminalimardany نمایش پست ها
    سلام
    من امروز فايل نامبرم اومد.
    اما يه مشكلي دارم كه به شدت ميترسم بخاطرش ريجكت بشم و همين الان با استرس فراوون دارم اينارو مينويسم. . .
    من توي SoP ننوشتم كه ميخوام آخرش به ايران برگردم و البته ننوشتم كه ميخوام توي استراليا بمونم!
    حالا موندم چي ميشه . . .
    البته سند يه خونه به همراه يه مدرك كه نشون ميداد 19000 دلار تو حسابم هست و همچنين جاب آفري كه مديرم نوشته بود رو فرستادم و هيچ فاميلي توي استراليا ندارم و تغيير رشته هم ندادم.
    ميخوام بدونم الان شانس گرفتن ويزاي من چقدر كم شده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    توی SOP اگر ننوشته باشید مشکل نداره.. تو فرم ها نوشتید دیگه!
    نه هیچجا اشاره نکردم!!!
    کلا یه جور نوشتم که میخوام مثلا یه Researcher خوب بشم. توی فرم ها هم نوشتم که جاب آفر دارم وقتی برگردم ایران. یعنی به سوالی که پرسیده آیا جاب آفر دارید وقتی برگردید کشورتون نوشتم بله و سندشم ضمیمه کردم.

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Mechanical Engineering / Otto-von-Guericke-Universität Magdeburg

نقل قول نوشته اصلی توسط Rminalimardany نمایش پست ها
    نه هیچجا اشاره نکردم!!!
    کلا یه جور نوشتم که میخوام مثلا یه Researcher خوب بشم. توی فرم ها هم نوشتم که جاب آفر دارم وقتی برگردم ایران. یعنی به سوالی که پرسیده آیا جاب آفر دارید وقتی برگردید کشورتون نوشتم بله و سندشم ضمیمه کردم.
    نگران نباشید با اطمینان بهتون میگم که هیچ مشکلی نیست. وقتی جاب آفر رو فرستادید یعنی قصد برگشت دارید دیگه. مطمئنا قید یک جمله اضافه مثل اینکه بعد از تحصیل به ایران برمیگردم و به اون شرکت ملحق میشم ارزش چندانی نداره چون بدیهیه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رد شدن از سفارت استراليا و دلايل آن

با سلام

من ویزای امریکام امسال شهریور با بند 306 ریجکت شد و الان برای ویزای استرالیا می خوام اقدام کنم

کسی می تونه راهنمایی کنه که این مسئله چقدر می تونه در عدم دریافت ویزای استرالیا موثر باشه؟! هرتجربه ای که بتونه کمک منه لطفا بفرمایید

Junior Member

با سلام.

امروز یک ایمیل از طرف سفارت واسه من اومد که یک نامه به اسم natural justice letter بهش پیوست شده بود. تو این نامه گفته شده
    you are determined by the Foreign
    Minister to be a person whose presence in Australia may be directly or indirectly associated
    with the proliferation of weapons of mass destruction
    و از من خواسته شده تا 28 روز روی این موضوع بهشون جواب بدم .آیا جواب دادن تاثیری توی ریجکت نشدن ویزا داره؟ آیا کسی تجربه مشابهی رو داره؟

با تشکر.

نقل قول نوشته اصلی توسط engma3 نمایش پست ها
    با سلام.

امروز یک ایمیل از طرف سفارت واسه من اومد که یک نامه به اسم natural justice letter بهش پیوست شده بود. تو این نامه گفته شده
    you are determined by the Foreign
    Minister to be a person whose presence in Australia may be directly or indirectly associated
    with the proliferation of weapons of mass destruction
    و از من خواسته شده تا 28 روز روی این موضوع بهشون جواب بدم .آیا جواب دادن تاثیری توی ریجکت نشدن ویزا داره؟ آیا کسی تجربه مشابهی رو داره؟

با تشکر.
    پروپوزالتون راجع به چی هست؟
    آیا تو رزومتون نقطه تاریکی هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jomid نمایش پست ها
    پروپوزالتون راجع به چی هست؟
    آیا تو رزومتون نقطه تاریکی هست؟
    از استاد پرسیدم گفت که پروپوزال قبل از اینکه به تو پذیرش بدیم بررسی شده و تائید شده.

من هم کارشناسی و هم ارشدم هوافضا بوده. البته پروژه های کارشناسی و کارشناسی ارشدم نظامی نبوده.

ضمنا من مکانیک پذیرش گرفتم.

Junior Member

سلام دوستان.
    من یک سوالی دارم امیدوارم به همین قسمت مربوط باشه و جواب بگبرم.من پذیرش دکترا دارم و میخوام برای ویزای 574 اقدام کنم. شوهرم هم میخواد به عنوان همراه من بیاد. ایشون کارمند رسمی و دولتی وزارت نفت هستند و تو شرکت گاز عسلویه کار می کنند. حالا من دو تا سوال دارم.
    1. در فرم های ویزای 574 اگر شغل واقعی فعلی همسرم رو بنویسم ممکن هست که بخاطر تحریم بودن شرکت های نفتی ویزای جفتمون رد بشه؟
    2. اگر الان برای 574 شغل واقعی شون رو ننویسم، بعدا در اقدام برای اقامت دائم میتونم سابقه نفتیشون رو هم ارائه بدم تا بتونه در پرث کار مرتبط پیدا کنه؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط sedulous نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من یک سوالی دارم امیدوارم به همین قسمت مربوط باشه و جواب بگبرم.من پذیرش دکترا دارم و میخوام برای ویزای 574 اقدام کنم. شوهرم هم میخواد به عنوان همراه من بیاد. ایشون کارمند رسمی و دولتی وزارت نفت هستند و تو شرکت گاز عسلویه کار می کنند. حالا من دو تا سوال دارم.
    1. در فرم های ویزای 574 اگر شغل واقعی فعلی همسرم رو بنویسم ممکن هست که بخاطر تحریم بودن شرکت های نفتی ویزای جفتمون رد بشه؟
    2. اگر الان برای 574 شغل واقعی شون رو ننویسم، بعدا در اقدام برای اقامت دائم میتونم سابقه نفتیشون رو هم ارائه بدم تا بتونه در پرث کار مرتبط پیدا کنه؟
    سلام
    نظر شخصی من اینه که شرکتهای نفتی درسته تحریم هستند اما جنبه نظامی ندارند که خطر ساز باشن اخه مثلا بانکهای ما هم تحریم هستن اما مثلا اگه کارمند بانک باشین چرا نباید به شما ویزا بدن؟؟؟
    در مورد سوال دو اگه دقت کرده باشین تو فرمها اطلاعات ویزا های قبلی که از استرالیا گرفتین رو میخوان خوب این نشون میده این اطلاعات بعدا استفاده میشه چون یه فایل به نام شما و همسر شما بز میشه که کلا همه سوابق نگهداری میشه پس اگه میخواین بعدا استفاده کنید بهتر الان هم بگید که بعدها اقامت دایم به فنا نره

Junior Member

ممنون از پاسختون دوست عزیز
    شما کسی رو سراغ دارین که کارمند رسمی وزارت نفت بوده باشه و ویزا گرفته باشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)