نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 16 از 48 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 472

موضوع: ریجکت شدن از سفارت استرالیا و مسائل مرتبط

Banned

پیش فرض پاسخ : ریجکت شدن از سفارت استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط sedulous نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون دوست عزیز
    شما کسی رو سراغ دارین که کارمند رسمی وزارت نفت بوده باشه و ویزا گرفته باشه؟
    نه متاسفانه کسی رو سراغ ندارم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رد شدن از سفارت استراليا و دلايل آن

سلام دوستان. من برای سال دوم master by research بورسیه گرفتم و ورود به مقطع PhD برای من به صورت کاندیشنال هست، به این معنی که اگر پایان نامه ارشد را بالای 85 بشم بصورت اتوماتیک بورسیه سه سال PhD را به من میدهند. ولی در COE فقط به بورسیه سال دوم master by research اشاره شده و حرفی از PhD زده نشده است و من در حال حاضر باید برای ویزای یک ساله اقدام کنم. سوالی که دارم این هست که آیا در SOP باید اشاره کنم که بعد از ارشد قصد ادامه تحصیل در مقطع دکتری را دارم یا خیر؟ آیا در SOP باید به اینکه PhD کاندیشنال به من پیشنهاد کرده اند باید اشاره کنم یا خیر؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

هرچیزی که توی CoE قید شده است قابل استناد هستش .. افر دکتری که به شما ندادن... در مورد افر ارشد و اینده شغلی بعدش باید توضیح بدید که طرف مطمن باشه با همین ارشد هم شما شرایط مناسبی خواهید داشت..
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdieh63 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من برای سال دوم master by research بورسیه گرفتم و ورود به مقطع PhD برای من به صورت کاندیشنال هست، به این معنی که اگر پایان نامه ارشد را بالای 85 بشم بصورت اتوماتیک بورسیه سه سال PhD را به من میدهند. ولی در COE فقط به بورسیه سال دوم master by research اشاره شده و حرفی از PhD زده نشده است و من در حال حاضر باید برای ویزای یک ساله اقدام کنم. سوالی که دارم این هست که آیا در SOP باید اشاره کنم که بعد از ارشد قصد ادامه تحصیل در مقطع دکتری را دارم یا خیر؟ آیا در SOP باید به اینکه PhD کاندیشنال به من پیشنهاد کرده اند باید اشاره کنم یا خیر؟

Junior Member

ممنون از راهنماییتون. این صحت داره که به افرادی که دوره های زیر دو سال رو قراره بگذرونن خیلی سخت ویزا میدن؟ چون دوره من یک ساله هست به نظرتون چه کاری باید انجام بدم که ویزا گرفتن برام راحت تر بشه؟ ممنون میشم اگر جواب بدین

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

خواهش میکنم
    منم شنیدم زیر دوسال ویزا سخت تر میدن.. اما شدنی هست!
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdieh63 نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون. این صحت داره که به افرادی که دوره های زیر دو سال رو قراره بگذرونن خیلی سخت ویزا میدن؟ چون دوره من یک ساله هست به نظرتون چه کاری باید انجام بدم که ویزا گرفتن برام راحت تر بشه؟ ممنون میشم اگر جواب بدین

Junior Member

دوستان سلام
    من واسه 574 اپلای کردم مدارکم تکمیله و فقط واسه sop تو جواب همون سوال فرم 157A دو پاراگراف داشت که من پرکردم و فایل جداگانه ای واسشون نفرستادم. این میتونه منجر به ریجکت شدن بشه در حالیکه الان دو هفته ازگرفتن فایل نامبرم میگذره?اگه احتمالش هست میتونم الان بنویسم وواسشون بفرستم?
    خیلی نگرانم..

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

Job Offer va Bank Statement گذاشتید؟ اگر پاسخ هاتون افیسر را قانع کنه که هدف شما از درخواست ویزا فقط تحصیل هست مشکلی پیش نمیاد انشاالله... در مورد ارسال sop ازشون سوال کنید شاید قبول کردند الان بفرستید.. SOP جزو مدارک لازم و ضروری نیستش .. فقط در صورتی که توی فرم ها شما فکر کنید ابهامی وجود داره و خوب روشن نشده ماجرا شاید افیسر سوال براش پیش بیاد ... اگر هم سوالی پیش بیاد احتمال داره تماس بگیرن و سوال بپرسن... هرچند امسال به کسی ظاهرا زنگ نزدن دیگه... کلا برای ویزای سابکلس 574 این مورد ایراد گرفتن افیسر پیش نمیاد... من که کسی را ندیدم دانشجو دکتری باشه و افیسر این مورد را ایراد بگیره ازش و ردش کنه... مورد ها در مرحله بعدی پیش میاد
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sakar1365 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من واسه 574 اپلای کردم مدارکم تکمیله و فقط واسه sop تو جواب همون سوال فرم 157A دو پاراگراف داشت که من پرکردم و فایل جداگانه ای واسشون نفرستادم. این میتونه منجر به ریجکت شدن بشه در حالیکه الان دو هفته ازگرفتن فایل نامبرم میگذره?اگه احتمالش هست میتونم الان بنویسم وواسشون بفرستم?
    خیلی نگرانم..
    ویرایش توسط hamed_golden7 : March 27th, 2015 در ساعت 08:24 PM

Junior Member

Hamed Golden عزیز ممنون از جوابت.. راسش رو بخوای من اسکولارشیپ گرفتم و بر این اساس حساب بانکی اینا ازم نخواستن. و من job offer یا Bank Statement نذاشتم واسشون. پس نظرتون اینه که به سفارت زنگ بزنم و ازشون بپرسم که میتونم الان بفرستم یا نه؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

بله موفق باشید..
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sakar1365 نمایش پست ها
    Hamed Golden عزیز ممنون از جوابت.. راسش رو بخوای من اسکولارشیپ گرفتم و بر این اساس حساب بانکی اینا ازم نخواستن. و من job offer یا Bank Statement نذاشتم واسشون. پس نظرتون اینه که به سفارت زنگ بزنم و ازشون بپرسم که میتونم الان بفرستم یا نه؟

پیش فرض پاسخ : جزییات برخی مدارک ویزای دانشجویی

سلام دوستان آیا برای گرفتن ویزا از سفارت استرالیا هم مثل آمریکا برای رشته ی مکانیک و زمینه های حساس مشکل ایجاد میشه؟ و شانس گرفتن ویزا برای این رشته ها پایینه؟ اگه ممکنه راهنماییم کنین با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)