نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 17 از 48 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 472

موضوع: ریجکت شدن از سفارت استرالیا و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : جزییات برخی مدارک ویزای دانشجویی

نقل قول نوشته اصلی توسط shahryarsantor نمایش پست ها
    سلام دوستان آیا برای گرفتن ویزا از سفارت استرالیا هم مثل آمریکا برای رشته ی مکانیک و زمینه های حساس مشکل ایجاد میشه؟ و شانس گرفتن ویزا برای این رشته ها پایینه؟ اگه ممکنه راهنماییم کنین با تشکر
    سلام
    با توجه به تجربه امسال الان چند نفر در رشته هاي مهندسي مواد، مكانيك و هوافضا هستيم كه بيش از دو ماه منتظر ويزا هستيم. اميدواريم كه ويزاي هممون بياد. زياد از قانون خاصي پيروي نميكنه بچه هايي بودن از مكانيك كه زير دو ماه ويزا گرفتن و رفتن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ریجکت شدن از سفارت استرالیا و مسائل مرتبط

سلام دوستان

اگر کسی به طور همزمان برای پذیرش دکترا و ویزای کار اقدام کنه، چقدر احتمال داره که به خاطر درخواست ویزای کار، ویزای تحصیلی رو هم ریجکت کنن؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط hadian نمایش پست ها
    سلام دوستان

اگر کسی به طور همزمان برای پذیرش دکترا و ویزای کار اقدام کنه، چقدر احتمال داره که به خاطر درخواست ویزای کار، ویزای تحصیلی رو هم ریجکت کنن؟

ممنون
    برای پذیرش در مقطع دکترا شما باید نشون بدین عاشق پژوهش هستید و این هدف اصلی و آرمانتون هست. وقتی برای ویزای کار برای همون کشور اقدام میکنید این شبهه بوجود میاد که شما ممکنه دنبال راهیابی به اون کشور و اقامت موقت به هر وجه ممکن هستید و هدفتون صرفا تحصیلی نیست. یکی از مواردی که در دستورالعمل های دولتی برای آفیسرها وجود داره چک کردن درخواست های قبلی Applicant برای ویزاهای دیگه و سوابقش هست که اگر به نظر مشکوک برسه موجب ریجکت ویزا میشه. به نظرم ریجکت شدن برای هر ویزایی گرفتن ویزای دیگه رو مشکل تر میکنه چه برسه به اینکه همزمان واسه دو تا اقدام کنین. این پیام مخابره میشه که من میخوام بیام اونجا هدفم اینه دلیلش هم مهم نیست کار تحصیل یا ... بنظرم محتاط باشین. البته در مورد اقدام همزمان برای پرمننتی کمتر دردسر وجود داره چون علاقه دراز مدت شما به زندگی در اون کشور بصورت قانونی رو نشون میده و هدف اصلی ویزاتون رو زیر سوال نمیبره.البته فکر میکنم جای این سوال در این تاپیک نبود چون در خصوص ریجکت از سفارت هست اما خوب به نحوی هم مربوطه...

مهمترین دلایل ریجکت چیه؟ اینجا اغلب دیدم ویزا دیر میاد ولی اونایی که ریجکت میشن نمیان دلیلش رو بگن، به نظرم باید دیتا بیس قوی تری برای ویزای استرالیا تهیه کنیم

نقل قول نوشته اصلی توسط laplap65 نمایش پست ها
    مهمترین دلایل ریجکت چیه؟ اینجا اغلب دیدم ویزا دیر میاد ولی اونایی که ریجکت میشن نمیان دلیلش رو بگن، به نظرم باید دیتا بیس قوی تری برای ویزای استرالیا تهیه کنیم
    کاش کسانی که ریجکت میشدن میومدن و دلیلش رو میگفتن. مرجع اصلی اون جدول ویزا هست که فقط یک نفر توش ریجکت شده ولی مطمئنا فقط این یک نفر نبوده.
    البته خب وقتی کسی ریجکت شه حقم داره یه جورایی که تو این بحثا شرکت نکنه.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

مهمترین دلیل ریجکت برای ارشدها میتونه همون راضی نشدن افیسر برای برگشت باشه و برای دکتری زمینه کاری و سوابق حساس.. پروپوزال دکتری هم که دیگه روش گیر نیستن چون قبلا چک شده بوده... مطمنا وقتی کسی بعد از یک سال تلاش ویزا نمیگره مشخص هست روحیش چطوری میشه و انتظار پر کردن دیتا بیس از اون فرد دیگه نمیره.. امیدوارم یک نفر هم رد نشه 2015 ... اگر خیلی مشتاق هستید بدونید داستان چی بوده از 2012 به اینور برید همرو بخونید...
    نقل قول نوشته اصلی توسط laplap65 نمایش پست ها

Junior Member

سلام دوستان
    من تو مرحله سکیوریتی چک ویزام طبق بند 224 ریجکت شد، کسی میدونه این بند مربوط به چی هست؟ هیچ توضیح اضافه ای هم توی نامه ریجکتم ندادن. ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط happiest نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تو مرحله سکیوریتی چک ویزام طبق بند 224 ریجکت شد، کسی میدونه این بند مربوط به چی هست؟ هیچ توضیح اضافه ای هم توی نامه ریجکتم ندادن. ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه.
    سلا م دوست گرامي
    متاسفم از بابت اين موضوع. ميشه يه مقدار در مورد شرايطتتون توضيح بدين و اينكه اين خبر رو افسر ويزا بهتون دادن يا توي سايت اداره مهاجرت استراليا مطلع شدين.
    اين لينكه تحريمهاي استراليا در برابر ايران هست ولي بند 224 نداره.
    http://dfat.gov.au/international-rel...ages/iran.aspx

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

بسیار متاسف هستم.. درک میکنم چه حس بدی هست... انتظار و در نهایت...
    ایمیل ریجکت را بگذارید تا نظر بدیم... این فرم را هم پر کنید لطفا کامل...
    https://docs.google.com/spreadsheet/...rive_web#gid=0

نقل قول نوشته اصلی توسط happiest نمایش پست ها
    سلام دوستان

Junior Member

من ویزای 574 رشته مکانیک اقدام کرده بودم. اسکالرشیپ هم داشتم. کاری که قرار بود انجام بدمم اصلا حساس نبود.
    ایمیل رو از آفیسرم دریافت نکردم چون ایشون اونموقع به یک بخش دیگه منتقل شده بود ولی از سکتور student دو تا نامه به من ایمیل کردن که توی اولی فقط ارجاع به نامه دومی داشت، و توی دومی فقط نوشته بود شما این بند رو اجابت نکردین، که خود این بندهم شامل یک سری زیربند میشد، همین!! جالب اینجاست که این زیربندها خیلی پرت هستن و هیچکدوم شامل حال من نمیشد!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)