نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 18 از 48 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 472

موضوع: ریجکت شدن از سفارت استرالیا و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : ریجکت شدن از سفارت استرالیا و مسائل مرتبط

زیر بندها رو بزارید شاید بشه کاری کرد

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

من شرایط شمارو درک میکنم چون این شرایط را حس کردم قبلا برای اروپا... برای همین دقیق موارد زیر را بگید شاید کمکی ازمون بر بیاد ....
    شما مدارک را از طریق پست فرستادید اردن دیگه؟ و از ایران درخواست دادید!
    دقیقا کی لاج کرده بودید؟ و از کدوم دانشگاه بورس شدید؟ لیسانس و ارشد چی خوندید؟

وکیل داشتید؟ اگر اره شاید به وکیلتون ایمیل زدن... اگر خواستید زیر بند هارو بگید چی بوده تا نظر بدیم...
    معمولا وقتی در این مرحله دکتری را رد میکنند به زمینه کاری قبلی و سوابق کاری حساس بر میگرده چون پروپوزال همه تایید میشه قبل از اعطای بورس از طرف استرالیا...

خودتون به کیس افیسر ایمیل بزنید و در مورد این ایمیل ها سوال کنید ... کلا روال این هست که افیسر ایمیل میزنه و دلیل ریجکت هم میگه ...

نقل قول نوشته اصلی توسط happiest نمایش پست ها
    من ویزای 574 رشته مکانیک اقدام کرده بودم. اسکالرشیپ هم داشتم. کاری که قرار بود انجام بدمم اصلا حساس نبود.
    ایمیل رو از آفیسرم دریافت نکردم چون ایشون اونموقع به یک بخش دیگه منتقل شده بود ولی از سکتور student دو تا نامه به من ایمیل کردن که توی اولی فقط ارجاع به نامه دومی داشت، و توی دومی فقط نوشته بود شما این بند رو اجابت نکردین، که خود این بندهم شامل یک سری زیربند میشد، همین!! جالب اینجاست که این زیربندها خیلی پرت هستن و هیچکدوم شامل حال من نمیشد!!
    ویرایش توسط hamed_golden7 : April 26th, 2015 در ساعت 06:07 PM

من ویزای 574 رشته مکانیک اقدام کرده بودم. اسکالرشیپ هم داشتم. کاری که قرار بود انجام بدمم اصلا حساس نبود.
    ایمیل رو از آفیسرم دریافت نکردم چون ایشون اونموقع به یک بخش دیگه منتقل شده بود ولی از سکتور student دو تا نامه به من ایمیل کردن که توی اولی فقط ارجاع به نامه دومی داشت، و توی دومی فقط نوشته بود شما این بند رو اجابت نکردین، که خود این بندهم شامل یک سری زیربند میشد، همین!! جالب اینجاست که این زیربندها خیلی پرت هستن و هیچکدوم شامل حال من نمیشد!!
    ای بابا. منم سابقه ریجکت داشتم و امیدوارم ناراحت نباشین. شاید بشه با اعتراض یا نامه دادن نظرشون رو برگردوند. میشه بپرسم بعد از چند روز بهتون جواب دادن و دقیقا توی اون بند چه موردی ذکر شده که علت ریجکت ویزاتون بوده

Junior Member

راستش من پارسال ریجکت شدم و امسال جایی ازم دلیل ریجکتو خواستن و من تازه متوجه شدم که دلیلش رو نمیدونم. چه اون موقع چه الان هرچی پیگیری کردم گفتن ما توضیحات بیشتری نمیتونیم بدیم.
    تو نامم هم نوشته بود امکان تجدید نظر وجود نداره. بعد از کمتر از 5 ماه از لاج ریجکت شدم.
    راستش زیربندهای اون بند زیاده توی این لینک هست:http://www.comlaw.gov.au/Details/F20.../Html/Volume_4
    فکر میکنم زیربند 4003 مد نظرشون بوده!!

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

فکر میکنم این صفحه توضیح داده که مورد شما چی بوده... شما گواهی عدم سو پیشینه ارائه کرده بودید؟ باز پیگیری کنید ازشون و دلیلش را بخواید
    راستش من پارسال ریجکت شدم و امسال جایی ازم دلیل ریجکتو خواستن و من تازه متوجه شدم که دلیلش رو نمیدونم. چه اون موقع چه الان هرچی پیگیری کردم گفتن ما توضیحات بیشتری نمیتونیم بدیم.
    تو نامم هم نوشته بود امکان تجدید نظر وجود نداره. بعد از کمتر از 5 ماه از لاج ریجکت شدم.
    راستش زیربندهای اون بند زیاده توی این لینک هست:http://www.comlaw.gov.au/Details/F20.../Html/Volume_4
    فکر میکنم زیربند 4003 مد نظرشون بوده!!

Junior Member

سلام

عذر میخوام مگه برای ویزای دانشجویی باید گواهی عدم سو پیشینه ارائه کرد؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

نه جزو مدارک اجباری نیستش... بعضی ها خودشون دوست داشتن بفرستن... برای سفارت بعضی کشور های اجباری هست...اما استرالیا اجباری نیست... نگران نباشید
    ایشون مسئله شون معلوم نیست دقیق سر چی بوده
    شما تا کی دیفر کردید بورس را؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Yaldaa64 نمایش پست ها
    سلام

عذر میخوام مگه برای ویزای دانشجویی باید گواهی عدم سو پیشینه ارائه کرد؟
    ویرایش توسط hamed_golden7 : April 27th, 2015 در ساعت 12:57 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط laplap65 نمایش پست ها
    زیر بندها رو بزارید شاید بشه کاری کرد
    زیربندها به صورت زیره:

574.224 The applicant:
    a) satisfies public interest criteria 4001, 4002, 4003, 4004, 4005, 4012A, 4013, 4014 and 4020
    زیربند 4003 هم توضیجش اینه:
    4003 The applicant:
    (a) is not determined by the Foreign Minister, or a person authorised by the Foreign Minister, to be a person whose presence in Australia is, or would be, contrary to Australia's foreign policy interests; and
    (b) is not determined by the Foreign Minister, or a person authorised by the Foreign Minister, to be a person whose presence in Australia may be directly or indirectly associated with the proliferation of weapons of mass destruction; and
    (c) either:
    (i) is not declared under paragraph 6(1)(b) or (2)(b) of the Autonomous Sanctions Regulations 2011 for the purpose of preventing the person from travelling to, entering or remaining in Australia; or
    (ii) if the applicant is declared--is a person for whom the Foreign Minister has waived the operation of the declaration in accordance with regulation 19 of the Autonomous Sanctions Regulations 2011 .

زیربندها به صورت زیره:

574.224 The applicant:
    a) satisfies public interest criteria 4001, 4002, 4003, 4004, 4005, 4012A, 4013, 4014 and 4020
    4003 The applicant:
    (a) is not determined by the Foreign Minister, or a person authorised by the Foreign Minister, to be a person whose presence in Australia is, or would be, contrary to Australia's foreign policy interests; and
    (b) is not determined by the Foreign Minister, or a person authorised by the Foreign Minister, to be a person whose presence in Australia may be directly or indirectly associated with the proliferation of weapons of mass destruction; and
    (c) either:
    (i) is not declared under paragraph 6(1)(b) or (2)(b) of the Autonomous Sanctions Regulations 2011 for the purpose of preventing the person from travelling to, entering or remaining in Australia; or
    (ii) if the applicant is declared--is a person for whom the Foreign Minister has waived the operation of the declaration in accordance with regulation 19 of the Autonomous Sanctions Regulations 2011 .

دلیل ریجکت قبلیتون هم همین بود؟به نظر خود شما احتمالا دلیلش چی میتونه باشه؟اخه اگه عدم سو پیشینه باشه که خیلی ها ارایه نمیدن !!!!!!

زیربندها به صورت زیره:

574.224 The applicant:
    4003 The applicant:
    (c) either:

دوست عزيز اگر من اشتباه برداشت نكرده باشم دليل ريجكتتون تحريمها بوده طبق اينبند. اگر دوستان يا خودتون برداشت ديگه اي داريد ممنون ميشم بگيد. ميشه بگين رشته و پروژه كارشناسي و كارشناسي ارشدتون در چه زمينه اي بوده يا اينكه كار حساسي انجام داده باشين؟ هيچ مورد ديگه اي براتون ذكر نكردن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)