نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 45 از 48 نخستنخست ... 3536373839404142434445464748 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 441 تا 450 , از مجموع 472

موضوع: ریجکت شدن از سفارت استرالیا و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ریجکت شدن از سفارت استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط sam5 نمایش پست ها
    سلام
    من دقیقا شرایط شما رو داشتم و برای ویزا اقدام کردم و الان 5 ماهه منتظر ویزا هستم و نتیجه اش نیومده و کسی هم نمیدونه که چی باعث اینهمه طولانی شدن پروسه ویزا شده.(با توجه به اینکه حتی ویزای مولتیپل کاری شنگن داشتم)
    تنها راهنمایی که میتونم بهتون بکنم اینه که تو GTE به دیتیل کارهایی رو که انجام دادین نگین و خیلی جنرال کارهایی رو که مرتبط با نفت و گاز بوده توضیح بدین( این چیزی بود که بعد از اپلای من از دوستانی ک ویزا گرفته بودن پرسیده بودم، بنابراین به درد من نمیخوره اما شاید ب درد شما بخوره)مثلا میتونید بیشتر بگید که چه آنالیزهایی رو انجام دادید و چه محاسباتی رو بهش مسلط هستید
    در ضمن اکیدا پیشنهاد میکنم اگر وکیل خوب میشناسید (من نمیشناسم) بدید GTE تون رو قبل از اینکه سابمیت کنید بخونن و ایراداتش رو بهتون بگن
    در عین حال طبق چیزی که من دارم از گروههای مختلف میشنوم در نظر داشته باشید که ممکنه، تاکید میکنم ممکنه، پروسه ویزاتون بیش از 4 یا 5 ماه طول بکشه. بنابراین از دانشگاه درخواست کنید که CoE تون رو بر این مبنا صادر کنه
    ی چیز مهم دیگه، من اگر برگردم به عقب، سابقه کاریهای کمتر از 1 سال خودم رو دیگه نمیذارم و مدارکش رو آپلود نمیکنم. شاید یکی از دلایل طولانی شدن پروسه بررسی ویزام همین زیاد بودن مدارک باشه

ممنونم از راهنماییتون. بنظرتون اصلا نگم کجا کار کردم مشکلی ایجاد میشه؟ و اینکه برای سابقه کار مگه مدرک خاصی باید ارایه بشه؟ همین که تو CV بیارم کفایت نمیکنه؟ چون گرفتن نامه از شرکت و اینا دردسرهای خودش رو داره بسته به شرکت.

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashkan1367 نمایش پست ها
    ممنونم از راهنماییتون. بنظرتون اصلا نگم کجا کار کردم مشکلی ایجاد میشه؟ و اینکه برای سابقه کار مگه مدرک خاصی باید ارایه بشه؟ همین که تو CV بیارم کفایت نمیکنه؟ چون گرفتن نامه از شرکت و اینا دردسرهای خودش رو داره بسته به شرکت.
    میون کلامتون، فقط هواستون باشه که چیزایی که تو CV میارید نباید تناقضی (یا حتی کم و کاست یا زیادی) تو GTE داشته باشه (و بلعکس).

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي كنترل دانشگاه خواجه نصير

نقل قول نوشته اصلی توسط hassan_ur2 نمایش پست ها
    سلام. نگران نباش مهندس. خیلیا رفتن عراق و ویزا گرفتن (دیدم که میگما). به این حرفا گوش نده، مدارکت رو کامل بفرست ایشالا ویزاتم میاد

سلام حسن جان

خیی ممنون که پاسخ دادی. بنظر شما توی GTE که میخوام بدم، بنویسم که توی شرکتی که بودم ماموریت کاری رفتم عراق برای چه کاری؟ چون بالاخره باید بگم توی 5 سال اخیر عراق هم سفر داشتم.

Junior Member

سلام دوستان.
    کسی میدونه اگه GTE رو از روی بچه هایی که قبلا با موفقیت ویزا گرفتن بنویسیم ممکنه مشکلی پیش بیاد؟ منظورم جملاتیه که کپی هست. چون واقعا نوشتن یه GTE خوب سخته.

ممنون.

Junior Member

حقیقتا نمیدونم مشکلی ایجاد میکنه یانه
    میشه ریسکش رو پذیرفت
    از این لحاظ میگم که شما بهرحال یک CV به دانشگاه دادین. اینکه اون CV بهمراه CoE در اختیار کیس آفیسر قرار میگیره یا نه رو من نمیدونم
    در خصوص مدرک برای سابقه کار هم باید گواهی اشتغال به کار و سابقه بیمه رو به اپلیکیشنتون پیوست کنید

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashkan1367 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    کسی میدونه اگه GTE رو از روی بچه هایی که قبلا با موفقیت ویزا گرفتن بنویسیم ممکنه مشکلی پیش بیاد؟ منظورم جملاتیه که کپی هست. چون واقعا نوشتن یه GTE خوب سخته.

ممنون.
    سلام..
    GTE که خیلی شخصیه چطوری میخواید از رو یکی دیگه بنویسید؟! نوشتن GTE خوب سخت نیست. توضیحات فروم رو بخونید دستتون میاد که چیا رو بنویسید. بچه ها اینجا تاکید کردن که کپی نباشه. فکر نکنم بخواید ریسک ریجکتی رو به جون بخرید چون ارزش نداره. کلش میخواد 2 صفحه بشه که نهایت دو سه روزه نوشته میشه.

سلام دوستان ، من از سفارت یک ایمیل دریافت کردم که ازم خواستن research proposal یا RP بفرستم . سوالم این هست که باید دقیقا همون RP که واسه دانشکاه فرستادم ، برای سفارت هم بفرستم. مشکل من این هست که میترسم با توجه به موضوع RP ویزام ریجکت شه چون کار با داده های
    Australian Politics
    هست . پیشنهادی ندارین؟؟؟

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط shimshim1992 نمایش پست ها
    سلام دوستان ، من از سفارت یک ایمیل دریافت کردم که ازم خواستن research proposal یا RP بفرستم . سوالم این هست که باید دقیقا همون RP که واسه دانشکاه فرستادم ، برای سفارت هم بفرستم. مشکل من این هست که میترسم با توجه به موضوع RP ویزام ریجکت شه چون کار با داده های
    Australian Politics
    هست . پیشنهادی ندارین؟؟؟
    سلام
    بله. یکی از مدارک اصلی که باید بفرستید پروپوزال شماست. ولی نمیشه گفت الان پروپوزال شما براتون مشکل ایجاد میکنه یا نه. چون از طرفی همونطور که شما میگید نگرانی هایی در مورد پروپوزال شما هست. ولی از طرف دیگه همه دانشگاهای استرالیا موظف هستن که پروپوزال همه دانشجوهاررو بررسی کنن. یعنی پروپوزال شما یک بار توسط دانشگاه کاملا بررسی شده و از نظر اونها مشکلی نداره که یه ایرانی این پروژه رو انجام بده. از این لحاظ میشه گفت پس شاید از نظر سفارت هم مشکلی نباشه در مورد پروپوزال.
    کاری از شما ساخته نیست در این مرحله . اگه از قبل میتونستید این موضوع رو اصلاح کنید خب بهتر بود. ولی الان تنها چاره شما انتظاره. پروپوزال رو براشون بفرستید و امیدوار باشید که مشکلی پیش نیاد.

Junior Member

سلام دوستان، من یک سؤالی داشتم. من دانشجوی دکتری هستم و برای فرصت مطالعاتی به استرالیا رفتم. ویزای من ۱۳ ماهه صادر شد ولی من تقریبا فقط از شش ماه اون استفاده کردم و برگشتم ایران. الآن تصمیم گرفتم که دکتری ایرانمو رها کنم و برای دکتری در استرالیا اقدام کنم. میخواستم ببینم که آیا این موضوع میتونه نکته منفی برای پرونده من محسوب بشه؟ و اینکه gte رو بهتر است چجوری بنویسم؟ آیا اینکه من خیلی زودتر از موعد ویزام به کشورم برگشتم، میتونه آفیسر رو قانع کنه که من دنبال پناهندگی نیستم؟ من دختر مجردی هستم که تمام خانوادم ایرانن و جاب آفر هم میتونم جور کنم.... آیا باز بحث انصراف از دکتری فعلیم میدونه برای آفیسر مسأله ساز باشه؟

Junior Member

پیش فرض ریجکت شدن از سفارت استرالیا و مسایل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط LilyF نمایش پست ها
    سلام دوستان، من یک سؤالی داشتم. من دانشجوی دکتری هستم و برای فرصت مطالعاتی به استرالیا رفتم. ویزای من ۱۳ ماهه صادر شد ولی من تقریبا فقط از شش ماه اون استفاده کردم و برگشتم ایران. الآن تصمیم گرفتم که دکتری ایرانمو رها کنم و برای دکتری در استرالیا اقدام کنم. میخواستم ببینم که آیا این موضوع میتونه نکته منفی برای پرونده من محسوب بشه؟ و اینکه gte رو بهتر است چجوری بنویسم؟ آیا اینکه من خیلی زودتر از موعد ویزام به کشورم برگشتم، میتونه آفیسر رو قانع کنه که من دنبال پناهندگی نیستم؟ من دختر مجردی هستم که تمام خانوادم ایرانن و جاب آفر هم میتونم جور کنم.... آیا باز بحث انصراف از دکتری فعلیم میدونه برای آفیسر مسأله ساز باشه؟
    پاسخ : سلام من هم می خوام برای فرصت مطالعاتی برای استرالیا اقدام کنم. شما میدونید چه مدارکی لازم هست و چه subclass ای برای ویزا باید اقدام کنم. و اینکه برای شما چند ماه طول کشید ویزا بگیرید؟ و رشتتون چیه؟ رشته من مهندسی نفت هست. با تشکر فراوان.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)