نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 47 از 48 نخستنخست ... 373839404142434445464748 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 472

موضوع: ریجکت شدن از سفارت استرالیا و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    GB

پیش فرض پاسخ : ریجکت شدن از سفارت استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط hipax نمایش پست ها
    سلام، تا اونجایی که من شنیدم،تاکید میکنم که شنیدم، بعضی دانشگاه ها مثل دیکین،RMIT و ... به ایرانی ها دیگه بورس نمیدن یا خیلی سخت بورس میدن. ولی دانشگاه های گروه هشت مشکلی با تحریم ها ندارن. ویزا ندادن سفارت هم ربطی به تحریم ها نداره. الان خود امریکا به ایرانی ها ویزا میده چه برسه به استرالیا. شما اپلای کنین فقط نگین که دکتری دارین چون بعضی هارو به خاطر دکتری مجدد ریجکت می کنن.
    مرسی از شما...واقعاً لطف کردید...

فقط یک چیزی...اینکه میگید نگم دکتری خوندم...من خودم خیلی گیج شدم! بعضی ها میگن باید با صداقت بگید که دکتری خوندید...چون باید اینو پر کنید یک جایی ... و خوب این یک جور عدم صداقت هست!
    آیا امکان داره نگم بهشون قبلاً دکتری گرفتم و بعد یک جوری بفهمن و برام مشکل پیش بیاد؟

دوستان سلام...
    کسی در مورد ویزای تحصیلی نیوزلند اطلاعاتی داره؟ دلایل ریجکتی و اینکه آیا به ایرانی ها راحت ویزا می دن یا نه؟ ببخشید موضوع بی ربط به این تاپیکه ولی هیچ کجا نمی تونم اطلاعاتی درباره‌اش گیر بیارم...لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره به من بگه...ممنون می شم.

بچه ها برای تایید کپی برابر اصل مدارک درسی میرید سفارت؟
    به من سفارت گقت برگه ای 515 هزار تومان میگیریم که True certify copy کنیم

راه ارزون تر هست که معتبر هم باشه؟

سلام دوست عزیز
    برای تایید کپی برابر اصل فکر کنم 3 راه هست: سفارت، دفترخانه اسناد رسمی و بعدش مجدد ترجمه، دارالترجمه که رو برگه ناتی بزنه... از لحاظ هزینه هر کدوم رو می تونید جداگانه بپرسید، ولی تجربه دوستان نشون میده که ناتی از بقیه بهتره...
    موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط canadavisit نمایش پست ها
    بچه ها برای تایید کپی برابر اصل مدارک درسی میرید سفارت؟
    به من سفارت گقت برگه ای 515 هزار تومان میگیریم که True certify copy کنیم

راه ارزون تر هست که معتبر هم باشه؟

Junior Member

سلام

من اسکالرشیپ دکتری دارم و میخوام برای ویزا اقدام کنم. منتها سال گذشته برای مهاجرت کاری skillselect EOI ارسال کردم که البته به دلیل اینکه امتیازم کم یعنی 60 بود بعد از دو سه راند امتیاز سن را از دست دادم و به اقدام برای اخذ ویزا نرسید. ولی از اونجایی که این اطلاعات و اقدام من برای اخذ ویزای کاری یا اصطلاحا PR در سیستم اداره مهاجرت ثبت شده و با این که هدف فرد فقط تحصیل و برگشتن به ایران بعد از تحصیل هست در تناقض است کاملا ناامید شده ام. کسی میدونه چقدر این دو پروسه از هم مستقل یا وابسته اند. یا مثلا خوبه حالا که ممکنه با بررسی پرونده های من در اداره مهاجرت استرالیا مشخصه قبلا چنین اقدامی داشتم توی gte بهش اشاره بکنم و دلیل بیارم و متقاعدشون بکنم که هدفم فقط تحصیله و از مهاجرت کلا منصرف شده ام

Junior Member

سلام. کسی نمیتونه به من کمک کنه لطفا
    من اسکالرشیپ دکتری دارم و میخوام برای ویزا اقدام کنم. منتها سال گذشته برای مهاجرت کاری skillselect EOI ارسال کردم که البته به دلیل اینکه امتیازم کم یعنی 60 بود بعد از دو سه راند امتیاز سن را از دست دادم و به اقدام برای اخذ ویزا نرسید. ولی از اونجایی که این اطلاعات و اقدام من برای اخذ ویزای کاری یا اصطلاحا PR در سیستم اداره مهاجرت ثبت شده و با این که هدف فرد فقط تحصیل و برگشتن به ایران بعد از تحصیل هست در تناقض است کاملا ناامید شده ام. کسی میدونه چقدر این دو پروسه از هم مستقل یا وابسته اند. یا مثلا خوبه حالا که ممکنه با بررسی پرونده های من در اداره مهاجرت استرالیا مشخصه قبلا چنین اقدامی داشتم توی gte بهش اشاره بکنم و دلیل بیارم و متقاعدشون بکنم که هدفم فقط تحصیله و از مهاجرت کلا منصرف شده ام

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arashmir نمایش پست ها
    سلام. کسی نمیتونه به من کمک کنه لطفا

سلام دوست عزیز. چی‌ رو کسی‌ به شما کمک کنه؟ این دو تا مساله،جدا از هم هستند.

Junior Member

دوستان سلام
    من دکتری از ایران گرفتم و الان برای دکتری مجدد استرالیا پذیرش دارم. به استاد گفتم دکتری دارم براش مهم نبود، اما به دانشگاه نگفتم. سوالم اینه که برای سفارت باید بگم یا نه و اینکه گفتنش مشکل ایجاد میکنه ؟ نگفتنش چی؟ در آینده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susandavari نمایش پست ها
    مرسی از شما...واقعاً لطف کردید...

فقط یک چیزی...اینکه میگید نگم دکتری خوندم...من خودم خیلی گیج شدم! بعضی ها میگن باید با صداقت بگید که دکتری خوندید...چون باید اینو پر کنید یک جایی ... و خوب این یک جور عدم صداقت هست!
    آیا امکان داره نگم بهشون قبلاً دکتری گرفتم و بعد یک جوری بفهمن و برام مشکل پیش بیاد؟
    دوستان سلام
    من دکتری از ایران گرفتم و الان برای دکتری مجدد استرالیا پذیرش دارم. به استاد گفتم دکتری دارم براش مهم نبود، اما به دانشگاه نگفتم. سوالم اینه که برای سفارت باید بگم یا نه و اینکه گفتنش مشکل ایجاد میکنه ؟ نگفتنش چی؟ در آینده؟

دوستان بر عکس این قضیه چطور میشه؟ من برای ویزای دانشجویی ریجکت شدم و الان میخوام برا اسسمنت و مهاجرت برا استرالیا اقدام کنم کسی این تجربه رو داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)