نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 5 از 48 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 472

موضوع: ریجکت شدن از سفارت استرالیا و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : ریجکت شدن از سفارت استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط atfr نمایش پست ها
    بچه ها من 5 هفته از فابل نامبرم می گذره و هنوز هیچ خبری از سفارت نیست! اگه قرار باشه ریجکت بشم کی بهم خبر میدن؟ میشه از سفارت پیگیری کرد که الان پرونده تو چه مرحله ای هست؟
    دوست عزیز مدیکال من هم خیلی دیر اومد. نگران نباشید. البته من هم هنوز منتظر ویزام...
    سابكلاس٥٧٣ متاهل، لاج پرونده: ٢٨ جون، فايل نامبر:١ جولاي، مديكال: ١ آگوست، انجام مديكال: ١٣ آگوست. ،شروع ترم: ٢٤ اكتبر دانشگاه QUT،گرنت ويزا:١٦ سپتامبر٢٠١٣

نقل قول نوشته اصلی توسط asal7119 نمایش پست ها
    دوست عزیز مدیکال من هم خیلی دیر اومد. نگران نباشید. البته من هم هنوز منتظر ویزام...

سلام دوست عزیز، امکان داره یکم بیشتر در مورد کیستون بگید، البته تو صفههای مربوطه توضیح بدین،
    ممنونم،
    When you find your path, you must not be afraid. You need to have sufficient courage to make mistakes. Disappointment, defeat, and despair are the tools God uses to show us the way..oPaulo Coelho, Brida

Junior Member

سلام دوستان . ویزای منم ریجکت شد من ارشدم فیزیک بود و پذیرش MBA از ولونگونگ داشتم.
    تاریخ لاج: 23 جولای
    تاریخ ریجکت: 28 آگوست

نقل قول نوشته اصلی توسط LMLM نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، امکان داره یکم بیشتر در مورد کیستون بگید، البته تو صفههای مربوطه توضیح بدین،
    ممنونم،
    مشخصات زمانی پرونده ی من توی امضام نوشته شده و در صفحه ی تجربه ها و نتایج ویزا قبلاً توضیح دادم
    سابكلاس٥٧٣ متاهل، لاج پرونده: ٢٨ جون، فايل نامبر:١ جولاي، مديكال: ١ آگوست، انجام مديكال: ١٣ آگوست. ،شروع ترم: ٢٤ اكتبر دانشگاه QUT،گرنت ويزا:١٦ سپتامبر٢٠١٣

سلام دوستان . ویزای منم ریجکت شد من ارشدم فیزیک بود و پذیرش MBA از ولونگونگ داشتم.
    خیلی متاسفم. ولی حتماً یه بار دیگه تلاش کنید و این بار دقیق تر. البته توصیه ی من سپردن کار به یه وکیل خوش سابقه در این زمینه ست.

وای، خیلی متأسفم.

لطفا اگر امکان داره بفرمائید که شرایط شما چطور بوده و علت ریجکت کردنشون چی بوده؟ فکر کنم اینجوری بچه های با تجربه فروم هم بتونن کمکتون بکنند

راستی شما حتی مدیکال رو هم انجام ندادید؟؟؟؟؟؟

Junior Member

ممنونم دوستان. من این بار رو هم به وسیله ی یک موسسه اقدام کردم که اتفاقاً خیلی هم خوشنام بوده, به مدیریت آقای س ع. با توجه به اینکه فیزیک اتمی خوندم دیگه امیدی به تلاش کردن برای استرالیا ندارم. جاهای دیگه رو امتحان می کنم

Junior Member

ممنونم دوستان. من این بار رو هم به وسیله ی یک موسسه اقدام کردم که اتفاقاً خیلی هم خوشنام بوده, به مدیریت آقای س ع. با توجه به اینکه فیزیک اتمی خوندم دیگه امیدی به تلاش کردن برای استرالیا ندارم. جاهای دیگه رو امتحان می کنم
    دلایل ریجکتی رو نوشتن که شما REAL STUDENT نیستی چون مستر فیزیک داری و داری دوباره واسه MBA اقدام می کنی و اینکه چرا آفر کاری نذاشتی تو پروندت که بعد از تحصیل اونجا مشغول به کار بشی! البته فکر می کنم که مسئول پروندم نباید مستر فیزیکم رو می گذاشت توی پرونده و آفر کاری رو هم اون موسسه گفت که نذارم! ضمناً من حتی مدیکال هم ندادم.
    به هر حال فکر می کنم دلیل اصلی ریجکتی فقط و فقط Background آموزشی بوده و کلمه (فیزیک) و (ایران) به دلیل تحریم ها تنها عامل عدم موفقیت پروندم بوده!
    امیدوارم بقیه دوستان ویزاهاشون زود بیاد

دلایل ریجکتی رو نوشتن که شما REAL STUDENT نیستی چون مستر فیزیک داری و داری دوباره واسه MBA اقدام می کنی و اینکه چرا آفر کاری نذاشتی تو پروندت که بعد از تحصیل اونجا مشغول به کار بشی! البته فکر می کنم که مسئول پروندم نباید مستر فیزیکم رو می گذاشت توی پرونده و آفر کاری رو هم اون موسسه گفت که نذارم! ضمناً من حتی مدیکال هم ندادم.
    به هر حال فکر می کنم دلیل اصلی ریجکتی فقط و فقط Background آموزشی بوده و کلمه (فیزیک) و (ایران) به دلیل تحریم ها تنها عامل عدم موفقیت پروندم بوده!
    امیدوارم بقیه دوستان ویزاهاشون زود بیاد
    من هم با همین موسسه اقدام کردم...الان خیلی استرس گرفتم. چون من هم مستر حقوق دارم و دوباره برای مستر اقدام کردم...البته دوست عزیز من شنیدم که چون درخواست مدیکال برای خود دولت استرالیا هزینه داره معمولاً کسی که مدیکال میده ویزاش میاد و اگه بخوان ریجکت کنن قبل از مدیکال این کار رو میکنن...از دوستان مطلع میخوام اگه اطلاعاتی در این زمینه دارن بگن.

Junior Member

اگر مدیکال اومده حتما ویزاتون میاد . شما که مشکله (فیزیک)ی بودن ندارید اصلا نگران نباشید. دوستی که همه ی کارامونو توو همین موسسه انجام دادیم و (فیزیک)ی نبود، ویزاش اومده. حتما ویزای شما هم میاد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)