نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 7 از 48 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 472

موضوع: ریجکت شدن از سفارت استرالیا و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ریجکت شدن از سفارت استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mah65 نمایش پست ها
    از دوستان عزیز کسی هست که آزمایش های مدیکال رو انجام داده باشه و توی security check ریجکت شده باشه؟
    نگران نباشید، حس ششم میگه که شما 100 درصد ویزا میگیرید. اینطور که دقت کردم در اکثر موارد ویزا حداقل 2-3 هفته بعد از مدیکال میاید. بنابراین اگر هنوز 1ماه شروع کلاس ها فرصت دارید برید زبان بخوانید و ورزش کنید و اصلا نگران اومدن ویزاتون نباشید
    سابکلاس:574؛ لاج مدارک: 2 سپتامبر؛ فایل نامبر: 5 سپتامبر؛ ایمیل درخواست مدیکال و سی وی: 8سپتامبر؛ انجام مدیکال (1 نفر کنسل کرده بود): 8 سپتامبر

نقل قول نوشته اصلی توسط idahf83 نمایش پست ها
    نگران نباشید، حس ششم میگه که شما 100 درصد ویزا میگیرید. اینطور که دقت کردم در اکثر موارد ویزا حداقل 2-3 هفته بعد از مدیکال میاید. بنابراین اگر هنوز 1ماه شروع کلاس ها فرصت دارید برید زبان بخوانید و ورزش کنید و اصلا نگران اومدن ویزاتون نباشید
    منم امید دارم که بیاد، ولی آخه یه سری برنامه دارم که قصد دارم بعد اومدن ویزا انجام بدم و حتی اگر 1 درصد هم ویزا نیاد، اونها دچار مشکل میشه واسه اینه که مهمه برام.
    من تاریخ شروع بورسم رو زدم 1 سپتامبر، ولی شروع course رو زدم 1 نوامبر. حالا نمیدونم سفارت کدوم رو مبنا قرار میده...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mah65 نمایش پست ها
    منم امید دارم که بیاد، ولی آخه یه سری برنامه دارم که قصد دارم بعد اومدن ویزا انجام بدم و حتی اگر 1 درصد هم ویزا نیاد، اونها دچار مشکل میشه واسه اینه که مهمه برام.
    من تاریخ شروع بورسم رو زدم 1 سپتامبر، ولی شروع course رو زدم 1 نوامبر. حالا نمیدونم سفارت کدوم رو مبنا قرار میده...
    بررسی های من از کیس های بچه ها نشان میده که این security checkکلا یه بلک باکسی هست که یکسری آدم با ریلکسی تمام پروتوکال خودشان را دنبال میکنند و اصلا چیری را مبنا قرار نمیدهند شاید در مرحله بررسی توسط افیسر با توجه به شروع ترم شما تسریعی در کارها انجام بده ولی بعید میدانم وقتی وارد بلک باکس شدیم دیگه این مورد را توجه کنند همانطور که ویزا یکی که 6ماه دیگه ترمش شروع میشه تو کمتر از 2 ماه میاد ولی یکی دیگه ویزاش یه هفته بعد از شروع ترم میاد. حالا دعا میکنیم که زودتر بیاد که شما به کارهای بعد از اومدن ویزا برسید چون من هم منتظرم ویزام بیاد و کارم را ول کنم و به آماده شم برای رفتنن که خودش کلی کاره برسم
    سابکلاس:574؛ لاج مدارک: 2 سپتامبر؛ فایل نامبر: 5 سپتامبر؛ ایمیل درخواست مدیکال و سی وی: 8سپتامبر؛ انجام مدیکال (1 نفر کنسل کرده بود): 8 سپتامبر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق مخابرات

با سلام
    آیا اگه کسی ویزاش تو مرحله تحصیلی ( نه امنیتی) ریجکت بشه ، پروندشو اسمش کلا پاک میشه واسه اقدام های بعدیش ، یا میمونه اونجا؟
    مثلا شانس کسی با "لیسانس مهندسی و مستر مدیریت" در شرایط زیر چقدره؟
    سری اول با با "لیسانسش" (بدون اینکه بگه مستر داره) پذیرش MBA (که مستر محسوب میشه) بگیره و برای ویزا اقدام کنه و رد شه ....
    سری بعدی از یه دانشگاه دیگه با "مسترش" پذیرش phD مدیریت بگیره و برای ویزا اقدام کنه...
    سفارت با خودش نمیگه این طرف چرا همون سری رو نکرد مسترشو؟؟؟؟

Junior Member

سلام من یه سوالی دارم ممنون می شم کمکم کنید.
    بنده و همسرم از طریق ویزای نیروی متخصص داریم برای استرالیا اقدام می کنیم و الان در پروسه اش هستیم. متاسفانه به دلیل شرایط بد کشورمون برادر من پناهنده یک کشور دیگه به جز استرالیا شدن و به un خودشون رو معرفی کردن. من و همسرم داریم کاملا کارمون رو قانونی انجام می دیم و امتیاز خوبی هم داریم. حالا با این تفاسیر به خاطر شرایط برادر بنده ممکنه پروسه ما با مشکل مواجه بشه؟
    خواهش می کنم بنده رو راهنمایی کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saraaaaa نمایش پست ها
    سلام من یه سوالی دارم ممنون می شم کمکم کنید.
    بنده و همسرم از طریق ویزای نیروی متخصص داریم برای استرالیا اقدام می کنیم و الان در پروسه اش هستیم. متاسفانه به دلیل شرایط بد کشورمون برادر من پناهنده یک کشور دیگه به جز استرالیا شدن و به un خودشون رو معرفی کردن. من و همسرم داریم کاملا کارمون رو قانونی انجام می دیم و امتیاز خوبی هم داریم. حالا با این تفاسیر به خاطر شرایط برادر بنده ممکنه پروسه ما با مشکل مواجه بشه؟
    خواهش می کنم بنده رو راهنمایی کنید
    اگر شما به پناهندگی برادرتون در پرونده اتون اشاره نکرده باشید(بعید میدانم که این کار را کرده باشید) جای نگرانی نیست. من فکر نکنم که هرکی اقدام برای ویزا کرده باشه جدو ابادشو با لیست UN چک کنند. نهایت چک اینه که ببینن این آدم یا نزدیکانش تو لیست سیاه نباشند ولی پناهندگی را بعید میدانم. من یکی را میشناسم که شرایطش مشابه شماست و برای ویزا اپلای کرده(دانشجویی) . حالا نتایج ویزاش بزودی مشخص میشه اگر ویزای اون گرنت بشه به شما خبر میدم که حتما از نگرانی در بیایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط idahf83 نمایش پست ها
    اگر شما به پناهندگی برادرتون در پرونده اتون اشاره نکرده باشید(بعید میدانم که این کار را کرده باشید) جای نگرانی نیست. من فکر نکنم که هرکی اقدام برای ویزا کرده باشه جدو ابادشو با لیست UN چک کنند. نهایت چک اینه که ببینن این آدم یا نزدیکانش تو لیست سیاه نباشند ولی پناهندگی را بعید میدانم. من یکی را میشناسم که شرایطش مشابه شماست و برای ویزا اپلای کرده(دانشجویی) . حالا نتایج ویزاش بزودی مشخص میشه اگر ویزای اون گرنت بشه به شما خبر میدم که حتما از نگرانی در بیایید.
    یعنی اگه برادر آدم تو س-اه یا وزارت د-اع باشه احتمالا ریجکته؟ خواهشا جواب بدین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط HAMED.B نمایش پست ها
    شما این پست را بخوانید حتما از نگرانی در میایید. برادر شما تو سپاه کار میکنه! 1- ایشون که برای ویزا اقدام نکردند شما کردید اونا از کجا میدانند که برادر شما تو سپاهه ! 2- مورد soroushh2175
    هم خودش تو سپاه خدمت کرده بود. هم بردارش و هم پدرش تو وزارت دفاع و ارتش هستند خیلی راحت هم ویزا گرفتنند
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1353862

نقل قول نوشته اصلی توسط HAMED.B نمایش پست ها
    فکر نکنم مهم باشه. کسی رو میشناسم که یه برادرش توی صنایع دفاعه، ولی دو تا برادرای دیگش ویزای دانشجویی آمریکا رو به راحتی گرفتن

Junior Member

سلام
    كسي ميدونه مراحل بررسي مدارك براي ويزاي تحصيلي 574 متاهل به ترتيب چياست؟ ممنون ميشم جواب بديد. دقيقا بعد از چك امنيتي چي ميمونه؟ اگه از چك امنيتي بگذره حتما ويزا مياد؟ من از سفارت پرسيدم گفتن توي مرحله چك امنيتي هست ...28 روزه تقريبا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)