نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 8 از 48 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 472

موضوع: ریجکت شدن از سفارت استرالیا و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ریجکت شدن از سفارت استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط aroshaa نمایش پست ها
    سلام
    كسي ميدونه مراحل بررسي مدارك براي ويزاي تحصيلي 574 متاهل به ترتيب چياست؟ ممنون ميشم جواب بديد. دقيقا بعد از چك امنيتي چي ميمونه؟ اگه از چك امنيتي بگذره حتما ويزا مياد؟ من از سفارت پرسيدم گفتن توي مرحله چك امنيتي هست ...28 روزه تقريبا
    اگر تو چک امنیتی به مشکلی برنخورید مرحله بعد صدور ویزاست ولی این چک امنیتی هست که رو اعصاب آدمه و اصلا معلوم نیست کی میاد. هرچه آدم به deadline اسکالرشیپ نزدیکتر میشه بیشتر اعصاب و روان پاک میشه منم مثل شما منتظرم و توی مرحله چک امنیتی که نمیدانم دقیقا دارن چی رو چک میکنن که اینقدر طول میدن
    ویرایش توسط mani2541 : September 23rd, 2013 در ساعت 12:49 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Scince PhD, University of Melbourne

دوستان
    چک امنیتی یک چیز مزخرفیه که اصلا معلوم نیست چقدر طول می کشه. پس نگران نباشید که اگه طول کشیده یعنی ممکنه ریجکت بشید
    به رشته مربوطه و به پروپوزال. هرچی نرم افزار و دستگاه های با فن اوری بالا توش باشه... بیشتر نگهتون می دارن. من خودم رشته ام نوروساینس هست ولی چون با متلب کار می کنم (البته متلب چیز خاصی نیست.. ولی اینا از سایه ایرانی ها هم وحشت دارند) و دپارتمانم هم تو دپارتمان ساینس هست ... چک امنیتی شدم. حدود ۱ماه طول کشید. خوشبختانه البته استاد من قبل از اقدام کردن ویزا خودش مدارک رو برای چک امنیتی فرستاده بود. بنابراین تو زمان گرفتن ویزا تاثیری برای من نداشت

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

سلام دوستان

یه سوال فنی داشتم. دانشگاه دکین پروژه های مارو برای چک امنیتی فرستاده . اگر فرضا بورس بشه کسی دیگه توی مرحله ویزا این چک دیگه انجام نخواهد شد درسته؟ فکر می کنم دلیل اینکه بعضی ها کمتر از 2 هفته ویزا میگیرند هم همین هستش که دانشگاه جلوتر اونارو چک کرده و دیگه سفارت روی این موضوع وقت نمیزاره؟ نظر شما چیه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    سلام دوستان

یه سوال فنی داشتم. دانشگاه دکین پروژه های مارو برای چک امنیتی فرستاده . اگر فرضا بورس بشه کسی دیگه توی مرحله ویزا این چک دیگه انجام نخواهد شد درسته؟ فکر می کنم دلیل اینکه بعضی ها کمتر از 2 هفته ویزا میگیرند هم همین هستش که دانشگاه جلوتر اونارو چک کرده و دیگه سفارت روی این موضوع وقت نمیزاره؟ نظر شما چیه؟
    سلام

این سوال من هم هست. من برای مستر از دیکن پذیرش گرفتم و حدود ۳ ماه طول کشید. یه مقدار تحقیق کردم دیدم دانشگاه اولش ظاهرا حتی مدارک رو برای چک امنیتی میفرسته. حالا نمی دونم این بررسی تاثیری داره برای مدت زمان چک امنیتی اصلی که برای ویزا انجام میشه یا نه. چون واقعا بعضی ها ویزاشون خیلی سریع میاد.
    دريافت توسط سفارت : (4/10/2010) / احتمالا تاریخ فایل نامبر : (21/12/2010)
    دریافت مانی اردر توسط سفارت : (2/3/2011) / دریافت فایل نامبر از طریق تلفن : (26/5/2011) / دريافت ايميل فايل نامبر و رسيد ماني اردر (13/07/2011)
    رشته 6 امتیازی ، انگلیسی 5و5 ، فرانسه 6و6 DA000038XXX

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط aidinf نمایش پست ها
    سلام

این سوال من هم هست. من برای مستر از دیکن پذیرش گرفتم و حدود ۳ ماه طول کشید. یه مقدار تحقیق کردم دیدم دانشگاه اولش ظاهرا حتی مدارک رو برای چک امنیتی میفرسته. حالا نمی دونم این بررسی تاثیری داره برای مدت زمان چک امنیتی اصلی که برای ویزا انجام میشه یا نه. چون واقعا بعضی ها ویزاشون خیلی سریع میاد.
    بله ظاهرا تطبیق دادن و بررسی موضوع پروپوزال (در مورد دوره دکترا) و رشته تحصیلی (در مورد دوره های مستر و لیسانس) از لحاظ قوانین مربوط به تحریمها به خود دانشگاهها واگذار شده. بر طبق این قوانین اگر دانشگاهی به دانشجویی پذیرش یا اسکولارشیپ بده که موضوع تحقیق یا رشته تحصیلیش مشمول تحریمها باشه، مسوولین دانشگاه به دادن جریمه های مالی سنگین و یا حتی زندان محکوم میشن. به همین خاطر دانشگاهها روی این موضوع خیلی حساس شدن. حتی بعضی از دانشگاهها بعد از تصویب این قانون ترجیح دادن که تا مدتی اصلا دانشجوی ایرانی نگیرن تا ساز و کار لازم برای بررسی پروژه ها و رشته های تحصیلی رو تعیین کنن و بعد بر اساس این ساز و کار، پروژه ها و رشته های تحصیلی دانشجویان ایرانی رو بررسی کنن.

دوستان ویزا من بعد از یک سال refused شد نمی دونم فرقش با ریجکت چیه ؟؟!!! کسی در جریان راهکاری برای اون هست؟ من فاند جدید گرفتم می تونم دوباره اپلای کنم؟ اصلا منظورشون چیه؟؟؟؟فایل پیوست 23713فایل پیوست 23714فایل پیوست 23715

طبق چیزی که فهمیدی علتش این ذکر شده :
    4003 Theapplicant:
    (a) is not determined by the Foreign Minister, or a person authorised bythe Foreign Minister, to be a person whose presence in Australia is, or wouldbe, contrary to Australia's foreign policy interests; and
    (b) is not determined by the Foreign Minister, or a person authorised bythe Foreign Minister, to be a person whose presence in Australia may bedirectly or indirectly associated with theproliferation of weapons of mass destruction; and
    (c) either:
    (i) is not declared under paragraph 6(1)(b) or (2)(b) of theAutonomous Sanctions Regulations 2011 for the purpose of preventing theperson from travelling to, entering or remaining in Australia; or
    (ii) if the applicant is declared--is a person for whom theForeign Minister has waived the operation of the declaration in accordancewith regulation 19 of the Autonomous Sanctions Regulations 2011 .
    ویرایش توسط behnams : November 6th, 2013 در ساعت 04:23 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط behnams نمایش پست ها
    دوستان ویزا من بعد از یک سال refused شد نمی دونم فرقش با ریجکت چیه ؟؟!!! کسی در جریان راهکاری برای اون هست؟ من فاند جدید گرفتم می تونم دوباره اپلای کنم؟ اصلا منظورشون چیه؟؟؟؟فایل پیوست 23713فایل پیوست 23714فایل پیوست 23715

طبق چیزی که فهمیدی علتش این ذکر شده :
    4003 Theapplicant:
    (a) is not determined by the Foreign Minister, or a person authorised bythe Foreign Minister, to be a person whose presence in Australia is, or wouldbe, contrary to Australia's foreign policy interests; and
    (b) is not determined by the Foreign Minister, or a person authorised bythe Foreign Minister, to be a person whose presence in Australia may bedirectly or indirectly associated with theproliferation of weapons of mass destruction; and
    (c) either:
    (i) is not declared under paragraph 6(1)(b) or (2)(b) of theAutonomous Sanctions Regulations 2011 for the purpose of preventing theperson from travelling to, entering or remaining in Australia; or
    (ii) if the applicant is declared--is a person for whom theForeign Minister has waived the operation of the declaration in accordancewith regulation 19 of the Autonomous Sanctions Regulations 2011 .
    خیلی متاسفم

منم سرچ کردم همین متن هایی رو که شما پیدا کردید پیدا کردم.

تا اونجایی که من میدونم ریجکت شدن تو این مرحله 2 حالت داره. یه حالتش مربوط به سوابق گذشته ی شماست و حالت دوم مربوط به موضوعیه که قصد داشتید روی اون کار کنید.

در مورد حالت اول نظری ندارم ولی اگه ریجکت شما بر اساس حالت دوم باشه (تا اونجایی که من فهمیدم پارسال سخت گیری دانشگاه ها برای بررسی پرونده های ایرانی ها در مرحله پذیرش و فاند کمتر بوده ولی الان تقریبا بعد از گرفتن فاند میتونید مطمعن باشید که موضوع تحقیق شما یکبار بررسی شده) با اقدام مجدد میتونید ویزا بگیرید.

به نظرم حالت دوم برای شما صادقه وگرنه میگفتن دوباره اقدام نکنید (این نظر شخصیمه)
    دريافت توسط سفارت : (4/10/2010) / احتمالا تاریخ فایل نامبر : (21/12/2010)
    دریافت مانی اردر توسط سفارت : (2/3/2011) / دریافت فایل نامبر از طریق تلفن : (26/5/2011) / دريافت ايميل فايل نامبر و رسيد ماني اردر (13/07/2011)
    رشته 6 امتیازی ، انگلیسی 5و5 ، فرانسه 6و6 DA000038XXX

سلام دوستان. من اخيرا پذيرش دكتري گرفتم بدون فاند از UOW و حالا واسه اقدام براي ويزا دو تا سئوال تكنيكي دارم. ممنون ميشم راهنمايي كنيد:

1- آيا سفارت هاي استراليا و آمريكا باهم در تماس هستند بنظرتون؟ چون الان 6 ماهه كه اونجا دارم الكي بررسي ميشم و هنوز خبري بهم ندادند.
    2- با توجه به تحريم هاي نفتي اخير، اگر سابقه كاريم رو تو رزومم ننويسم ايرادي نداره؟ تو سابقه بيمه ايم هست (نميدونم دسترسي دارند يا نه؟) (ضمنا به سفارت آمريكا گفتم قبلا)

حالا با اين وضعيت، بنظرتون اگه نگم كه تو اين شركت خصوصي مربوط به نفت و گاز كار ميكردم، بنظرتون ايرادي داره؟ يهو به سفارت آمريكا وصل نباشند و بگن كه چطور اونجا نوشتي قبلا كار ميكردي يا اينكه بيمه ام رو چك كنن و بفهمند.

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط frustrated نمایش پست ها
    سلام دوستان. من اخيرا پذيرش دكتري گرفتم بدون فاند از UOW و حالا واسه اقدام براي ويزا دو تا سئوال تكنيكي دارم. ممنون ميشم راهنمايي كنيد:

1- آيا سفارت هاي استراليا و آمريكا باهم در تماس هستند بنظرتون؟ چون الان 6 ماهه كه اونجا دارم الكي بررسي ميشم و هنوز خبري بهم ندادند.
    2- با توجه به تحريم هاي نفتي اخير، اگر سابقه كاريم رو تو رزومم ننويسم ايرادي نداره؟ تو سابقه بيمه ايم هست (نميدونم دسترسي دارند يا نه؟) (ضمنا به سفارت آمريكا گفتم قبلا)

حالا با اين وضعيت، بنظرتون اگه نگم كه تو اين شركت خصوصي مربوط به نفت و گاز كار ميكردم، بنظرتون ايرادي داره؟ يهو به سفارت آمريكا وصل نباشند و بگن كه چطور اونجا نوشتي قبلا كار ميكردي يا اينكه بيمه ام رو چك كنن و بفهمند.
    1- راستش من اطلاعی ندارم. اما اگه تو فرما ذکر نکنین که قبلا برای ویزای آمریکا اپلای کردین، ممکنه که سفارت استرالیا هم در این زمینه ازشون استعلام نکنه. ولی خوب یک مقدار ریسک داره این کار.
    2- بعید میدونم داشتن سابقه کار در یک شرکت خصوصی و نفت گاز مشکل ساز باشه. من هم دقیقا همچین سابقه کاری داشتم و ذکر کردم و مشکلی هم پیش نیومد. ولی چیزی که مسلمه اینه که سفارت استرالیا به سابقه بیمه شما دسترسی نداره!

ApplyAbroad Hero

سلام دوستان...
    اینکه میگن مثلا روی مهندسی مواد و هوافضا و... حساس هستن یعنی لیسانس و ارشدشون جزئ این رشته ها بوده یا کورسی که برای دکترا دارن میرن؟ چون توی COE همه بچه های مهندسی فقط مینویسن که مهندسیه فقط و اسمی از رشته نمیاد وسط
    چیزی که برای سفارت مهمه چیه توی بحث تحریم و ریجکت شدن چیه...رزومه؟پروپوزال؟ رشته ارشد و لیسانس؟
    آقا من رزومم پر از مقالات (رو به دیوار) با کاربرد های چندگانه هست....مثلا یک پلیمری که نهایتا Manufacture میشه واسه صنایع هوا فضا و وسایل پزشکی و ......ولی خوب من که روی اون کاربرداش کار نکردم! من روی شیمی اون پلیمری کار کردم چون لیسانس و ارشدم کلا شیمی بودم (مهندسی شیمی نه) ...یعنی اون پلیمره باید 3-4 تا گروه تحقیقاتی مختلف از رشته های دیگه رو طی کنه تا برسه به صنایع هوا فضا
    پروپوزالم رو هم با حساسیت ویژهای نوشتم و استادم هم که خودش توی خط بود از موضوعات تحریم ها پاکسازیش کرد! و دانشگاه (قبل از اینکه آفر رو بده) پروپوزال رو فرستاد DFAT و خوشبختانه approve شد.

مرسی
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)