صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 40

موضوع: نتایج ریجکت سال 2013 الی 2015 استرالیا ( پست اول را بخوانید )

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

پیش فرض پاسخ : نتایج ریجکت سال 2013 و 2014 استرالیا ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط aidinf نمایش پست ها
    با سلام

بعد از دیدن این نوشته ها یه سوال برام پیش اومده. همه دوستانی که رد شدند برا بورسیه اقدام کردند؟ اینو می پرسم چون خودم میخام برا استرالیا با هزینه شخصی و مقطع مستر course work اقدام کنم و سوابق تحصیلیم هم خیلی افتضاحه. با این حال هم من امیدی نباید داشته باشم؟
    بله، اغلب کسانی که میبینید ریجکت شدن برای پذیرش همراه با اسکولارشیپ اقدام کردن. برای گرفتن پذیرش و ادامه تحصیل با هزینه شخصی کارتون خیلی راحت تر هستش. البته باز هم به این معنی نیست که از هر دانشگاهی که بخواین بتونین پذیرش بگیرین و به سوابق تحصیلیتون هم بستگی داره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Abolfazl2012 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من واسه Fall 2013 چند ماه پیش RMIT استرالیا اپلای کردم.
    مقطع دکتری، تافل 96، 1 مقاله، 2 سال سابقه کار، 3 بار حل تمرین، معدل کارشناسی ارشد 19.02، رتبه اول در تمام نیمسال های تحصیلی ارشد

پریروز نتیجه اش از طریق ایمیل اومد.
    نتیجه: ریجکت به خاطر تحریم (ایران و سوریه)
    اینم توضیحی که دادن:

Dear Abolfazl
    Thank you for your application to study at RMIT University.
    Unfortunately, we are unable to process your application at this time due to Sanctions regulations.
    What are ‘sanctions regulations’?

Sanctions are controls on trade in goods and services and financial restrictions against persons and entities under the Autonomous Sanctions Act 2011 and the Autonomous Sanctions Regulations 2011 and UN Sanctions implemented through regulations made under the Charter of the United Nations Act 1945. Further information about relevant countries and activities can be accessed on the DFAT website at http://www.dfat.gov.au/un/unsc_sanctions/.

The legislation and regulations relating to autonomous sanctions are complex and constantly being updated. While the University conducts a comprehensive review of its obligations under this legislation, applications from Iran and Syria will temporarily be put on hold until further notice, but this situation is subject to continuous review.

Kind Regards

هروقت یه شکستی می خورم از خودم می پرسم کجای کار من اشتباه بوده و اگر زمان به عقب برمیگشت کدوم کار رو انجام میدادم. اما الان یک تناقض بزرگ تو ذهن من هست و اون اینه که کجای کار من اشتباه بوده. اگر شکستی هست به خاطر انجام یه اشتباه بوده ولی من که اشتباهی نکردم. مقاله، معدل، حل تمرین، تافل و .... من تو هیچکدوم کم نذاشتم و اگر زمان به عقب برگرده من بازهم همین مسیر رو طی می کنم. خودتون می دونید معدل بالا گرفتن اونم در دانشگاه دولتی چقدر سخته. من دو سال تو ارشد جون کندم تا معدلم رو بالا نگه دارم که به اینجا برسم و با این ایمیل روبرو بشم؟!؟ الان دارم به این فکر می کنم که چرا من اینهمه درس خوندم؟ شاید اشکال من اینه که حتی فکر خوندن دکتری در داخل پشتم رو به لرزه میندازه.
    پشت همه این حرفها، پشت همه این افکار چیزی نیست جز یک سوال و اون اینه که آیا من مسیرم رو از اول اشتباه انتخاب کردم؟ آیا انتخاب من از اول اشتباه بود؟ ما تو دنیای واقعی زندگی می کنیم. تو دنیای واقعی هرکس بیشتر تلاش کنه الزاما بهتر نتیجه نمیگیره.

با آرزوی سلامتی و موفقیت.
    من هم وضعیت مشابه شما رو تو دانشگاه های اروپا تجربه می کنم. پارسال از یه دانشگاه رنک 200 برا مستر پذیرش داشتم به دلیل مشکل شخصی نرفتم و امسال کلی از اپلیکیشن هام رجکت شد با وجود اینکه تعداد مقالاتم در سی وی دو برابر سال قبل شده.

امسال خیلی از مشکلات غیر علمی قریبان دانشجویان ایرانی را گرفت از جمله وضعیت بحرانی اقتصادی اروپا که باعث شد دانشجویان اروپایی رقیب من و شما تو ادمیشن بشن. کاهش بودجه اموزشی برخی کشور ها که باعث تغییر الگوی مهاجرت دانشجویی شد. و البته تنش های سیاسی که سبب برخورد سیاسی با دانشجویان ایرانی شد.

خوب در این شرایط استثنایی نباید انتظار شرایط نرمال سال های 2007-2010 رو از سی وئ خودمون داشته باشیم. یه دانشگاه رنک پایین حتی پایین تر از حداقل هامون با یه پروپوزال کمی دستکاری شده (برای پاین آوردن حساسیت سیاسی نظامی) می تونه کار ساز بشه؟
    اگه تو این دنیا کسی موفقیتی رو بدون زحمت بدست آورد حتما پای درایتی در میان بوده. البته استثنا ها همیشه وجود دارد.

با آرزوی موفقیت

نقل قول نوشته اصلی توسط e_h_s_a نمایش پست ها
    با آرزوی سلامتی و موفقیت.
    من هم وضعیت مشابه شما رو تو دانشگاه های اروپا تجربه می کنم. پارسال از یه دانشگاه رنک 200 برا مستر پذیرش داشتم به دلیل مشکل شخصی نرفتم و امسال کلی از اپلیکیشن هام رجکت شد با وجود اینکه تعداد مقالاتم در سی وی دو برابر سال قبل شده.

امسال خیلی از مشکلات غیر علمی قریبان دانشجویان ایرانی را گرفت از جمله وضعیت بحرانی اقتصادی اروپا که باعث شد دانشجویان اروپایی رقیب من و شما تو ادمیشن بشن. کاهش بودجه اموزشی برخی کشور ها که باعث تغییر الگوی مهاجرت دانشجویی شد. و البته تنش های سیاسی که سبب برخورد سیاسی با دانشجویان ایرانی شد.

خوب در این شرایط استثنایی نباید انتظار شرایط نرمال سال های 2007-2010 رو از سی وئ خودمون داشته باشیم. یه دانشگاه رنک پایین حتی پایین تر از حداقل هامون با یه پروپوزال کمی دستکاری شده (برای پاین آوردن حساسیت سیاسی نظامی) می تونه کار ساز بشه؟
    اگه تو این دنیا کسی موفقیتی رو بدون زحمت بدست آورد حتما پای درایتی در میان بوده. البته استثنا ها همیشه وجود دارد.

با آرزوی موفقیت

دوستان عزیز
    برای حمایت از لغو این تحریم های ضد ایرانی لطفا با سازمانهای حقوق بشر تماس گرفته اعتراض کنید . این تحریم ها بی مورد بوده و بایستی برداشته شوند.

ApplyAbroad Superstar

Angry پاسخ : نتایج ریجکت سال 2013 و 2014 استرالیا ( پست اول را بخوانید )

دانشگاه ولونگونگ (افر دریافتی از دانشگاه: پذیرش - بورسیه (چه نوع و به چه میزان) - با داشتن سوپر وایزر ولی پذیرش خالی شدم بدون بورس!)
    دانشگاه سیدنی (افر دریافتی از دانشگاه: پذیرش - بورسیه (چه نوع و به چه میزان) - یک ضرب رد شدم! یک ایمیل خوشگل فرستادن دو روز بعد اپلای! اصلا این استرالیا معدل لیسانس گیر شدیده! راه نمی یاد!)
    دانشگاه استرالیای جنوبی (افر دریافتی از دانشگاه: پذیرش - بورسیه (چه نوع و به چه میزان) - با داشتن سوپر وایزر ولی رد شدم!)
    دانشگاه نیو انگلتد (افر دریافتی از دانشگاه: پذیرش - بورسیه (چه نوع و به چه میزان) - با داشتن سوپر وایزر ولی رد شدم!)
    دانشگاه مرکزی کوینزلند (افر دریافتی از دانشگاه: پذیرش - بورسیه (چه نوع و به چه میزان) - رد شدم!)
    دانشگاه تکنولوژی سیدنی (افر دریافتی از دانشگاه: پذیرش - بورسیه (چه نوع و به چه میزان) - با داشتن سوپر وایزر ولی رد شدم!)

رشته دکتری اپلای شده: مدیریت مالی

مقطع تحصیلی کارشناسی - نام دانشگاه - معدل: حسابداری - علوم اقتصادی - 13.5

مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد - نام دانشگاه - معدل: مالی- ازاد تهران - 17

تعداد مقالات آی اس ای با ذکر ایمپکت آنها: 8 تا ایندکس

تعداد مقالات غیر ای اس ای خارجی: 6 عدد

تعداد مقالات علمی پزوهشی فارسی: 5 عدد

تعداد مقالات علمی ترویجی فارسی: 5 عدد

تعداد مقالات علمی فارسی: 3 عدد

تعداد کتب تالیفی: 4 عدد

تعداد مقالات ارائه شده در کنفرانس های بین المللی: 2 عدد

تعداد مقالات ارائه شده در کنفرانس های ملی یا داخلی: 2 عدد
    نمره زبان: آیلتس 6.5
    افر دریافتی از دانشگاه: پذیرش - بورسیه (چه نوع و به چه میزان) - با داشتن سوپر وایزر ولی پذیرش خالی شدم بدون بورس!
    ویرایش توسط mani2541 : December 25th, 2013 در ساعت 03:59 AM
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    SUT - Mech

نقل قول نوشته اصلی توسط Abolfazl2012 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من واسه Fall 2013 چند ماه پیش RMIT استرالیا اپلای کردم.
    مقطع دکتری، تافل 96، 1 مقاله، 2 سال سابقه کار، 3 بار حل تمرین، معدل کارشناسی ارشد 19.02، رتبه اول در تمام نیمسال های تحصیلی ارشد

پریروز نتیجه اش از طریق ایمیل اومد.
    نتیجه: ریجکت به خاطر تحریم (ایران و سوریه)
    اینم توضیحی که دادن:

Dear Abolfazl
    Thank you for your application to study at RMIT University.
    Unfortunately, we are unable to process your application at this time due to Sanctions regulations.
    What are ‘sanctions regulations’?

Sanctions are controls on trade in goods and services and financial restrictions against persons and entities under the Autonomous Sanctions Act 2011 and the Autonomous Sanctions Regulations 2011 and UN Sanctions implemented through regulations made under the Charter of the United Nations Act 1945. Further information about relevant countries and activities can be accessed on the DFAT website at http://www.dfat.gov.au/un/unsc_sanctions/.

The legislation and regulations relating to autonomous sanctions are complex and constantly being updated. While the University conducts a comprehensive review of its obligations under this legislation, applications from Iran and Syria will temporarily be put on hold until further notice, but this situation is subject to continuous review.

Kind Regards

هروقت یه شکستی می خورم از خودم می پرسم کجای کار من اشتباه بوده و اگر زمان به عقب برمیگشت کدوم کار رو انجام میدادم. اما الان یک تناقض بزرگ تو ذهن من هست و اون اینه که کجای کار من اشتباه بوده. اگر شکستی هست به خاطر انجام یه اشتباه بوده ولی من که اشتباهی نکردم. مقاله، معدل، حل تمرین، تافل و .... من تو هیچکدوم کم نذاشتم و اگر زمان به عقب برگرده من بازهم همین مسیر رو طی می کنم. خودتون می دونید معدل بالا گرفتن اونم در دانشگاه دولتی چقدر سخته. من دو سال تو ارشد جون کندم تا معدلم رو بالا نگه دارم که به اینجا برسم و با این ایمیل روبرو بشم؟!؟ الان دارم به این فکر می کنم که چرا من اینهمه درس خوندم؟ شاید اشکال من اینه که حتی فکر خوندن دکتری در داخل پشتم رو به لرزه میندازه.
    پشت همه این حرفها، پشت همه این افکار چیزی نیست جز یک سوال و اون اینه که آیا من مسیرم رو از اول اشتباه انتخاب کردم؟ آیا انتخاب من از اول اشتباه بود؟ ما تو دنیای واقعی زندگی می کنیم. تو دنیای واقعی هرکس بیشتر تلاش کنه الزاما بهتر نتیجه نمیگیره.

دوست عزیر
    واسه منم اتفاق مشابه پیش اومد. منم بعد از کلی چونه زدون و کلی ایمیل تونستم موافقت یکی از اساتید RMIT رو واسه supervisor شدن و فاند جلب کنم و تقریباً همه چیز داشت درست میشد ولی متاسفانه ایمیل مشابه که به شما فرستادن واسه من هم اومد.
    اینم سهم ما از تحریم هاست دیگه !!!

سلام دوستان من همچنان منتظر اومدن نتیجه اپلای هستم هنوز هیچ خبری نشده تعجب میکنم چون پارسال که شوهرم پذیرش گرفت دقیقا روز 26 شهریور بهش میل دادن. من هم درست توی همون دانشگاه و تقریبا با شرایط مشابه اپلای کردم اما هنوز خبری نشده. میخواستم بدونم امکان داره ریجکت شده باشم و بهم اصلا خبر ندن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sshadi2012 نمایش پست ها
    سلام دوستان من همچنان منتظر اومدن نتیجه اپلای هستم هنوز هیچ خبری نشده تعجب میکنم چون پارسال که شوهرم پذیرش گرفت دقیقا روز 26 شهریور بهش میل دادن. من هم درست توی همون دانشگاه و تقریبا با شرایط مشابه اپلای کردم اما هنوز خبری نشده. میخواستم بدونم امکان داره ریجکت شده باشم و بهم اصلا خبر ندن؟
    تا جايي كه من ميدونم نتيجه ي اپلاي رو در هر صورت ميدن چه پذيرفته بشين چه ريجكت. شايد رشته تحصيليتون از موارد حساسه
    سابكلاس٥٧٣ متاهل، لاج پرونده: ٢٨ جون، فايل نامبر:١ جولاي، مديكال: ١ آگوست، انجام مديكال: ١٣ آگوست. ،شروع ترم: ٢٤ اكتبر دانشگاه QUT،گرنت ويزا:١٦ سپتامبر٢٠١٣

ApplyAbroad Superstar

دوستان خبر خوب رسید دانشگاه ادلاید رشته های مدیریت مالی و اقتصاد ریجکت شدم الحمدالله خیالم از این راحت شد!
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member robabe آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    zanjan uni organic chemistry

دانشگاه نشنال هم منو رد کرد .واسه چیشو خودمم نفهمیدم!!قرار بود بین منو یه نفر دیگه یکیو انتخاب کنه. ازم پرسید رو فلان موضوع کار کردی گفتم نه ...بعد 2 روز دیگه گفت آخه اون یکی کار کرده.در صورتی که مطمئنم رو اون موضوع هر کسی کار نمیکنه. سیاستشون اینه که ایرانیها رو بذارن کنار.....دیگه اینه دیگه.....

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط robabe نمایش پست ها
    دانشگاه نشنال هم منو رد کرد .واسه چیشو خودمم نفهمیدم!!قرار بود بین منو یه نفر دیگه یکیو انتخاب کنه. ازم پرسید رو فلان موضوع کار کردی گفتم نه ...بعد 2 روز دیگه گفت آخه اون یکی کار کرده.در صورتی که مطمئنم رو اون موضوع هر کسی کار نمیکنه. سیاستشون اینه که ایرانیها رو بذارن کنار.....دیگه اینه دیگه.....
    دوست عزیز...این حالت که شما میگین اسمش ریجکت نیست...استادتون ترجیح داده با کسه دیگه ای کار کنه، همین!
    ریجکت یعنی شما با استادتون به توافق برسین سر پروپوزال و بعد اپلی کنید...اون وقت یا به خاطر تحریما از دانشگاه با یک نامه رسمی ریجکت بشین یا به خاطر رقابت تنگاتنگ در پروسه بورس که اون هم باز با یک نامه رسمی از دانشگاه رسمیت پیدا میکنه
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)